Bunu Bi Düşünün Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (Blu Tv)

04.09.2021
30

Yayınladığı tüm dizileri ile izleyicilerin beğenisini kazanan Blu TV yeni bir dizi ile daha seyirci karşısına çıkacaktır. Cuma günü ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkmış olan Bunu Bi Düşünün dizisi oyuncu kadrosu ile izleyiciler de merak uyandırdı. Blu TV’nin yeni dizisi olan Bunu Bi Düşünün dizisinin oyuncu kadrosundan detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Bunu Bi Düşünün dizisinin oyuncularını detaylı bir şekilde sizlere tanıtıp, oyuncularımız hakkında tüm bilgileri sizlere sunacağız. İşte Bunu Bi Düşünün dizisinin oyuncu kadrosu..Bunu Bi Düşünün Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (Blu Tv)

Bunu Bi Düşünün Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (Blu Tv)

-Ahmet Mümtaz Taylan
-Pınar Deniz
-Kubilay Aka
-Başak Daşman
-Şebnem Bozoklu
-İsmail Ege Şaşmaz
-Ahmet Rıfat Şungar
-Dilara Aksüyek
-Müjde Uzman
-Ayşenil Şamlıoğlu

Ahmet Mümtaz Taylan

Bunu Bi Düşünün Ahmet Mümtaz TaylanOyunculuk sektörünün usta isimlerinden bir tanesi olan Ahmet Mümtaz Taylan, Bunu Bi Düşünün dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Ahmet Mümtaz Taylan, 12 Eylül 1965 yılında Ankara’da doğmuştur. Oyunculuğun yanı sıra aktif olarak yönetmenlik ile de ilgilenen Ahmet Mümtaz Taylan, üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünde tamamlamıştır. 1985 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen Ahmet Mümtaz Taylan, daha önce Aziz, Ölüm Zamanı, Arıza, Halka, Saruhan, Leyla ile Mecnun, Güzel Köylü, Hayat Şarkısı, Hayat Sırları, İnsanlık Suçu, Vatanım Sensin ve Ezo Gelin gibi pek çok dizide yer almıştır.

Pınar Deniz

Bunu Bi Düşünün Pınar DenizGüzel ve başarılı oyuncumuz Pınar Deniz’de Bunu Bi Düşünün dizisinin oyuncu kadrosunda yer almakta. Pınar Deniz, 4 Kasım 1993 Adana doğumludur. 2014 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenen Pınar Deniz, üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Sil Baştan isimli dizide Evrim karakteri ile yaşamış ardından da pek çok dizi ve filmde boy göstermeye devam etmiştir. Daha önceleri Bir Deli Rüzgar, Menajerimi Ara, Kırmızı Oda, Beyaz Yalan ve Vatanım Sensin gibi dizilerde boy göstermiştir.

Kubilay Aka

Bunu Bi Düşünün Kubilay Aka12 Nisan 1995 doğumlu olan Kubilay Aka’da Bunu Bi Düşünün dizisinde oyuncu kadrosunda yer alıyor. 2016 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen Kubilay Aka, üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Havaalanı Yönetimi Bölümü üzerine tamamlanmıştır. Pek çok dizi ve filmde boy gösteren Kubilay Aka daha önceleri; Vatanım Sensin, Çukur ve Cam Tavanlar gibi dizilerde yer almasının yanısıra Aşk 101 isimli bir internet dizisinde de boy göstermiştir.

Başak Daşman

Bunu Bi Düşünün Başak DaşmanBunu Bi Düşünün dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden bir diğeri de Başak Daşman‘dır. Başak Daşman, 10 Nisan 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1997 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen Başak Daşman pek çok tiyatro oyunu, dizi ve filmde daha önce boy göstermiştir. Akrep, Azize, Yüz Yüze, Son Takla, Kara Ekmek, İntikam, Son İstasyon, Bahar Dalları, Avrupa Yakası, Asmalı Konak ve Yılan Hikayesi gibi pek çok projede yer almıştır.

Şebnem Bozoklu

Bunu Bi Düşünün Şebnem BozokluBunu Bi Düşünün dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan kadın oyuncularımızdan bir diğeri de Şebnem Bozoklu‘dur. Şebnem Bozoklu, 20 Ağustos 1979 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Kadıköy kız Lisesi’nde eğitimini tamamlamasının ardından üniversite eğitiminde Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Ayrıca 2001 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk bölümüne başlamış böylelikle sektöre ilk adımını atmıştır. Daha önceleri; Babam Çok Değişti, Gel Dese Aşk, Biz Böyleyiz, Türk İşi Dondurma, Şahsiyet, Çifte Saadet, Ulan İstanbul, Galip Derviş, Canım Ailem ve Derman gibi birçok projede boy göstermiştir.

İsmail Ege Şaşmaz

Bunu Bi Düşünün İsmail Ege ŞaşmazBunu Bi Düşünün dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden bir diğeri olan İsmail Ege Şaşmaz, 25 Kasım 1993 tarihinde Manisa’da dünyaya geldi. 2013 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen İsmail Ege Şaşmaz, oyunculuk sektörünü Güneşi Beklerken dizisindeki Barış karakteri ile giriş yaptı. Daha önceleri; El Kızı, Uyanış Büyük Selçuklu, Sen Çal Kapımı, Lise Devriyesi, Aşk Laftan Anlamaz, Aşk Yalanı Sever ve Serçe Sarayı gibi pek çok dizide yer aldı.

Ahmet Rıfat Şungar

Bunu Bi Düşünün Ahmet Rıfat ŞungarAhmet Rıfat Şungar’da Bunu Bi Düşünün dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Ahmet Rıfat Şungar, 9 Temmuz 1983 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünde tamamlayan Ahmet Rıfat Şungar, 2006 yılından bu yana aktif olarak sinema ve dizi oyunculuğu ile ilgilenmektedir. Daha önceleri; Şeref Bey, Menajerimi Ara, Kadın, Ahlat Ağacı, Vatanım Sensin, Aşk ve Gurur, Gamsız Hayat, Merhamet ve Bir Ömür Yetmez gibi pek çok yapımda boy göstermiştir.

Dilara Aksüyek

Bunu Bi Düşünün Dilara Aksüyek24 Temmuz 1987 İzmir doğumlu olan Dilara Aksüyek’de Bunu Bi Düşünün dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Müjdat Gezen sanat merkezi tiyatro bölümünde eğitim görmüş olan Dilara Aksüyek,  2012 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. En son karşımıza Baş Belası dizisindeki Nazlı karakteri ile çıkmış olan Dilara Aksüyek daha önceleri; Arıza, İstanbullu Gelin, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Adı Mutluluk, Merhamet, Kadim Dostum ve Evlerden Biri gibi dizilerde yer almıştır.

Müjde Uzman

Bunu Bi Düşünün Müjde UzmanMüjde Uzman’da Bunu Bi Düşünün dizisinin oyuncu kadrosunda yer almakta. Müjde Uzman, 26 Eylül 1984 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2008 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk, sunuculuk ve modellik ile ilgilenmektedir. İlk oyunculuk deneyimini 2008 yılında Recep İvedik 2 filmi ile yaşamış olan Müjde Uzman daha önceleri; Akasya Durağı, Aşk Bir Hayal, Kapalıçarşı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Hadi İnşallah, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kiralık Aşk, Babamın Günahları ve Savaşçı gibi dizi ve filmlerde yer almıştır.

Ayşenil Şamlıoğlu

Bunu Bi Düşünün Ayşenil ŞamlıoğluBunu Bi Düşünün oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden bir diğeri de Ayşenil Şamlıoğlu‘dur. Ayşenil şŞamlıoğlu, 20 Mart 1956 tarihinde İstanbul’da doğdu. Aktif olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu ile ilgilenen Ayşenil Şamlıoğlu, aynı zamanda bir yönetmen ve yazardır. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik ve halkla ilişkiler fakültesinde eğitimini yarıda bırakıp Almanya’ya gitmiş ve dil eğitimi almıştır. Yurtdışında tiyatro ile ilgilenmeye başlayan Ayşenil Şamlıoğlu Türkiye’ye döndükten sonra ise ODTÜ Mimarlık fakültesinde eğitim görmeye başlamış ve yine eğitimini yarıda bırakarak Türkiye’de de oyunculuk sektörüne adım atma kararı almıştır. Pek çok tiyatro oyununda oynamış ayrıca yönetmenlik de yapmıştır. Daha önceleri; Menajerimi Ara, Hizmetçiler, Jet Sosyete, Tatlı İntikam, Kocamın Ailesi, Medcezir, Bebek İşi, Galip Derviş, Aldırma Gönül ve Kötü Yol gibi pek çok dizi ve filmde yer almıştır.

Bunu Bi Düşünün Dizisisinin Konusu

Bunu Bi Düşünün Dizisisinin KonusuBlu TV’nin dizilerinden bir tanesi olan Bunu Bi Düşünün dizisi oyuncuları ile merak edilirken konusu ile de dikkat çekiyor. 8 bölümden oluşacak olan Bunu Bi Düşünün dizisi ‘Dünya üzerindeki tüm canlıların özgür ve eşit yaşam hakkı olduğunu biz gibi düşünün.’ sloganıyla izleyici karşısına çıkacaktır. Bunu Bi Düşünün dizisinin konusu ise yeryüzünde yer alan tüm canlıların özgür ve eşit haklara sahip olduğunu savunmaktadır.

Dijital platformda dizi izlemeyi sevenler adına Blu TV’nin yeni dizisi olan Bunu Bi Düşünün dizisinin oyuncu kadrosundan ve konusunda sizlere bahsettik. Sizlerin de Bunu Bi Düşünün dizisi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz.Bunu Bi Düşünün dizisini nasıl buldunuz? Bunu Bi Düşünün dizisini beğendiniz mi?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..