Bu Cihana Sığmazam Reşat Kimdir? Gardaşov’un Kardeşi (Elşən Orucov)

01.02.2024
538

Bu Cihana Sığmazam Reşat kimdir? Gardaşov’un kardeşini yakından tanıtacağız. KYN Yapımevi’nin yapımcılığını üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yönetmen koltuğuna Mustafa Şevki Doğan oturmaktadır. Atv’de ekranlara gelen Bu Cihana Sığmazam dizisine yeni dahil olan Reşat karakterini ve Reşat karakterine hayat veren oyuncumuz Elşən Orucov’u yakından tanıtacağız.

Bu Cihana Sığmazam Reşat Karakteri Kimdir?

Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Bu Cihana Sığmazam dizisi Reşat karakteri ekibe yeni dahil olmuştur. Ana karakterden olan Reşat, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin önemli oyuncularından olan Ozan Akbaba’nın hayat verdiği Gardaşov rolünün yurt dışında gizli bir merkezde tutulan kardeşidir.Bu Cihana Sığmazam Reşat Kimdir? Gardaşov’un Kardeşi (Elşən Orucov)

Bu Cihana Sığmazam Reşat Kimdir?

Gardaşov’un kardeşi Reşat karakterine Azerbaycan’ın ünlü aktörlerinden olan Elşən Orucov hayat vermektedir. Azerbaycan da herkes tarafından tanınan oyuncu Elşən Orucov, ülkemizde de merak edilmiştir. Özellikle Ben Bu Cihana Sığmazam’ın izleyicileri Elşən Orucov’u araştırmıştır. Bizlerde bu içeriğimizde Elşən Orucov’u yakından tanıtacağız.

Elşən Orucov

14 Ocak 1985 yılında Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de dünyaya gelen Elşən Orucov, Azərbaycan Ulusal Bilimler Akademisi Tiyatro ve Film Oyunculuğu bölümünden mezun olmuştur. 2011 yılında oyunculuğa adım atan Elşən Orucov 2019 yılında “Falid’den Haberler (program)” adlı programla YouTube’da çalışmaya başlamıştır. Özellikle Bozbash Pictures isimli projedeki performansıyla tanınan Azerbaycanlı oyuncu, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle Türk televizyon ekranlarında olacaktır.

Elşən Orucov Dizileri ve Filmleri

Bozbash Pictures (2011–2019)
Ay brilliant (film, 2015)
Axırıncı yol (film, 2016)
Stalinin başı (film, 2017)
Palata 106 (film, 2016)
Bir xalanın sirri (film, 2018)
“Fəlakət” (film, 2018)
“Tayson” (film, 2018)
Bombaltı (film, 2019)
“Fəlidən Doğru Xəbər” (2019—2024)
Ben Bu Cihana Sığmazam (2024)

Elşən Orucov Resmi İnstagram Hesabı

Azerbeycanlı oyuncu Elşən Orucov sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. İnstagram da 3865 ve 822 bin takipçisi bulunan başarılı oyuncu Elşən Orucov’un Instagram kullanıcı adı: @elishco’dur.

Elşən Orucov Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Azerbaycan’ın en ünlü oyuncularından olan Elşən Orucov’un özel yaşamı da merak edilmiştir. Mutlu bir evliliğinin olduğu bilinen oyuncu Elşən Orucov’un beş yaşında Selin isminde bir kızı vardır. Azerbaycan basınında oyuncunun sürekli boşandığına yönelik haberler çıkmaktadır. Ancak Elşən Orucov’un bu haberleri yalanlamış ve güzel giden bir evliliği olduğunu söylemiştir.

Bu Cihana Sığmazam Reşat kimdir? Reşat karakterini canlandıran oyuncu Elşən Orucov’u yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..