Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizi Oyuncuları Konusu (Netflix)

28.08.2021
138

Netflix için hazırlanan ve geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanmış olan Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi oyuncuları ile izleyiciler tarafından merak edilmeye devam ediyor. Yönetmen koltuğunda Ceylan Özgün Özçelik otururken dizinin senaryosunu ise Ertan Kurtulan kaleme alıyor. Perihan Mağden’in kitabından esinlenilerek senaryo dökülmüş olan Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisinin oyuncularını bu konumuzda detaylı bir şekilde sizlere sunacağız. İşte Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri..

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizi Oyuncuları

-Melisa Sözen

Melisa Sözen

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizisi Melisa SözenBiz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisinin başrol kadın karakteri olan Melisa Sözen, 6 Temmuz 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Sinema, dizi ve tiyatro sanatçılığı ile yakından ilgilenen Melisa Sözen, 1997 yılından bu yana aktif olarak mesleğini icra etmektedir. Lise eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi tiyatro bölümünde tamamlamasının ardından tiyatro oyunları, dizi ve filmlerde yer almaya başladı. Daha önce pek çok dizi ve filmde boy göstermiş olan Melisa Sözen, başarısından dolayı pek çok ödüle layık görüldü. Daha önceleri Çember, Hayat Şarkısı, Beş Kardeş, Bir Varmış Bir Yokmuş, Benimle Var Mısın, Kış Uykusu, Analı Oğullu, Kollama, Bıçak Sırtı, Bir Bulut Olsam, Cenneti Beklerken, Beşinci Boyut, Çemberimde Gül Oya gibi dizi ve filmlerde yer alırken en son ise karşımıza 2020 yılında Kırmızı Oda dizisindeki Alya karakteri ile çıkmıştır.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizisinin Konusu

Perihan Mağden’in yazmış olduğu Biz Kimden Kaçıyorduk Anne kitabından esinlenilerek senaryoya dökülmüş ve diziye çevrilmiş olan Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisinin konusu da Netfilx izleyicileri tarafından oldukça merak edildi. 2007 yılında piyasaya çıkmış olan Biz Kimden Kaçıyorduk Anne kitabında da olduğu gibi dizisinde de anne ile kızının travmatik ilişkisi konu edilmektedir. Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi 8 bölüm boyunca bir anne ile kız arasındaki travmatik ilişkileri ele alacaktır.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizisi Yayın Tarihi

Geçtiğimiz aylarda Nevşehir’de çekimlerine başlanmış olan ve 8 bölümden oluşması planlanan Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisinin yayın tarihi henüz net bir şekilde açıklanmadı. Ancak Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisinin Eylül ayının son haftasında Netflix’te izleyicileri ile buluşması beklenmektedir.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizisi Nerede Çekiliyor?

8 bölümlük dizinin çekimleri 27 Ağustos 2021 de Kapadokya’da başladı. Ürgüp, Göreme, Zelve ve Avanos gibi merkezlerin ve doğal güzelliklerin izleyiciye aktarılması bekleniyor.

Netflix için hazırlanan ve 8 bölümden oluşacak olan Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisinin oyuncu kadrosunu, konusunu ve yayın tarihini sizlerle paylaşmak istedik. Sizlerin de dizi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla beklemekteyiz. Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisini nasıl buldunuz? Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisini beğendiniz mi?

YORUMLAR

 1. mehmet dedi ki:

  Kempinski hotel the Dome mi?

 2. A. G. Akkol dedi ki:

  Dizi ne zaman gösterimde olacak

 3. Anonim dedi ki:

  Antalya Belek Glorya otelde çekilmiş sahnesi varmı

 4. Gül dedi ki:

  Antalya’ belek de havuz sahnesi çekildi mi bu dizinin

  1. Burcin dedi ki:

   Hayir, alanya okurcalar mylome otelinde cekildi

  2. Selami gök dedi ki:

   Belekte çekildi. Bende figüranlık yaptım birkaç rolde. Otel ismini vermem doğru olur mu bilmem.