Bir Zamanlar Çukurova 5. Sezon Devam Edecek mi 2023-2024?

08.11.2020
5.907

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2023 yılı yeni sezonunda devam edecek mi? Bir Zamanlar Çukurova dizisi sezon finali mi yoksa final mi yapacak? Bu soruları sizlerle birlikte cevaplandırmak istiyoruz. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümleri yayınlanmaya devam ederken 3. sezonun sonunda final mi yapacak yoksa 5. sezonda da devam edecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova 5. Sezon 2023-2024 Devam Edecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölümlerinde önemli başrol oyuncularının ayrılık haberleri ile gündeme oturmuş durumda. Öncelikle Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar karakterini canlandıran Vahide Perçin ayrıldı. Oyuncunun başrol olması ve diziden ani şekilde ayrılması seyircileri üzdü. Tam da Züleyha ile Yılmaz’ı desteklerken böyle bir ölüm her şeyi bozdu ve Yılmaz ile Züleyha’nın arasında yeni engeller koydu.

Son Dakika: Yapımcılığını Tims & B’nin üstlendiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinden yeni sezon sürprizi! Yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu’nun oturduğu, başrollerinde; Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Kerem Alışık, Furkan Palalı ve Hande Soral gibi isimlerin yer aldığı dizi yeni 4. sezon onayını aldı. Eğer bir değişiklik olmazsa dizi 100. bölümde sezon finali yaparak ekrana kısa süre ara verecek. Bir Zamanlar Çukurova 4. sezonda 2021-2022 yıllarında Atv de devam edecek.

Bir Zamanlar Çukurova 4. Sezon Devam Edecek mi Bitecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi başrol oyuncuları ile bir bir yollarını ayırıyor. Hünkar’ın ardından dizi de Yılmaz rolünü canlandıran Uğur Güneş’te diziden ayrıldı. Yılmaz ile Züleyha aşkı tamamen bitti. Bir Zamanlar Çukurova dizisi başrol oyuncuları ile yollarını ayırarak ne yapmak istiyor? Bir Zamanlar Çukurova dizisi yakında final mi yapacak? Başrol oyuncularının ayrılması dizi ile ilgili farklı senaryoları akıllara getiriyor.

bir zamanlar cukurova final olmali mi

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. sezonu ile yayınlanırken bu sezon son mu olacak yoksa 4. sezonu olacak mı diye merak ediyoruz. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. sezon sonuna kadar devam edecek ve 27 Mayıs akşamı final yaparak seyircisine veda edecek. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 4. sezonu olmayacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin final yapması sizce doğru karar mı? Yoksa 4. sezonunda da Bir Zamanlar Çukurova dizisini izlemek ister misiniz?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Final Olmalı mı Devam mı Etmeli? Seyirci Yorumları

Tims yapım imzalı olarak yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2021 sezonu sonunda final yaparak ekrana veda edecek. 2021 eylüül ayı yeni sezonda yayınlanmayacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2020 yılının son aylarından itibaren başrol oyuncuları ile yollarını ayırırken bir kaç ay daha sürecek dizinin kadrosuna yeni isimler katarak kadroyu yenilemeye çalışıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi kadrosuna katılan yeni isimlerle senaryosu farklı bir yöne kayacak bu şekilde seyirciyi kendilerine bağlamaya çalışacaklar.

bir zamanlar cukurova dizisi yeni sezonda yok 2021

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 3. sezonunda final yapması sizce doğru karar mı? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz ve Hünkar’ın ayrılmasını nasıl yorumluyorsunuz? Bir Zamanlar Çukurova dizisi 4. sezonunda yayınlansa izler miydiniz? Bir Zamanlar Çukurova devam etsin istiyorsanız yorumlarla dizinizi desteklemelisiniz? İzleyicinin isteği olduğu takdirde sürpriz bir kararla yayın hayatına devam edebilir.

bir zamanlar cukurova 3. sezonu final

ATV ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi oldukça başarılı reyting oranları ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Bizde bu konumuzda Atv’de bir fenomen haline gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 5. Sezonda 2022-2023 yıllarında sürecek mi devam edip etmeyeceğini sizlerle paylaşmak ve detaylı bilgileri duyurmak için bu içeriği hazırladık.

Bir Zamanlar Çukurova 5. Sezon Sürecek mi? 2022-2023

Bir Zamanlar Çukurova 2021-2022 yıllarında devam eder miBir Zamanlar Çukurova dizisi perşembe akşamları ATV ekranlarında 3 sezondur yayınlanıyor. Dizinin almış olduğu yüksek reyting oranları Bir Zamanlar Çukurova dizisini rakipsiz hale getirdi. Bir zamanlar Çukurova dizisi 2020 yılının Aralık ayı itibariyle almış olduğu 13 – 14 oranlarındaki Total reyting ile perşembe günlerinin en çok izlenen dizisi konumunda. En yakın rakibi olan Mucize Doktor dizisinin almış olduğu 7 ya da 8 oranındaki Total reytinglere bakarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kesinlikle 4 sezonda devam edeceğini söyleyebiliriz.

Bir Zamanlar Çukurova 2022-2023 de Sürecek mi?

Bir zamanlar Çukurova dizisi almış olduğu yüksek reyting oranlarının yanı sıra kanalı Atv’ye oldukça yüksek bir reklam geliri kazandırmaya da devam ediyor. Bu nedenle dizinin reytingleri bir miktar azalsa bile ATV böylesine güçlü bir yapıma kolay kolay final yapmayacaktır. Diziler arasında haftalık en yüksek paya sahip ilk 5 diziden birisi olmayı sürekli başaran Bir zamanlar Çukurova dizisi 2022-2023 yıllarında sürecek kesinlikle devam edecektir. Ancak çok büyük bir aksilik olur başrolleri ile yapımcı anlaşamaz veya dizi senaryosu bittiği için finale giderse o zaman başka.Bir Zamanlar Çukurova 4. sezon olacak mı

Bir Zamanlar Çukurova Bu Sezon Reytingleri Nasıl?

Bir zamanlar Çukurova dizisinin aslında ilk sezonu ile 2. ve 3. Sezonu arasında çok büyük bir fark göremedik. Çünkü dizi daha ilk bölümlerinden itibaren çok yüksek reyting oranlarına ulaştı. İlk sezon 14-15 oranındaki Total reytinglere kadar çıkan bir zamanlar Çukurova dizisi ikinci sezonda da bu başarısını devam ettirirken 3. Sezonda rakiplerinin erken final haberleriyle perşembe akşamları izlenebilecek birkaç diziden birisi olmayı ve sürekli yüksek reytingler almayı başarıyor.Bir Zamanlar Çukurova dizisi 4. sezonda sürecek mi

Bir zamanlar Çukurova dizisinin 3 Aralık Perşembe akşamı yayınlanan son bölümünde 12 oranında Total reyting aldığını hemen belirtelim. Bu yüksek oranlı reytinglere devam ettiği müddetçe bir zamanlar Çukurova dizisi kesinlikle gelecek yılda da devam edecektir. Sol Yanım, İyi Aile Babası, Alev Alev, Kalk Gidelim ve Mucize Doktor dizilerini geride bırakan Bir Zamanlar Çukurova reytinglerdeki başarısını devam ettiriyor. İşte Son hafta perşembe reytingleri:Bir Zamanlar Çukurova 4. sezon devam edecek mi işte reytingler

Bir Zamanlar Çukurova 5. Sezonda Devam mı?

Bir zamanlar Çukurova dizisinin ilk 3 sezonuna bakarak 4. sezonda da devam edeceğini söyleyebiliriz. Öncelikle Bir zamanlar Çukurova dizisi kendine özel bir set kurmuş büyük bir çiftlik evi yapılmış çiftliğin her türlü ayrıntısı düşünülmüştü. Yani bir zamanlar Çukurova dizisi daha ilk baştan itibaren yüksek reyting oranlarına ulaşabileceğini yaptığı hazırlıklar ve harcamalar ile göstermişti. Yapılan emekler boşa gitmedi ve bir zamanlar Çukurova dizisi üç sezonu geride bıraktı. Almış olduğu reyting oranlarına ve dizinin başrollerinde ki oyuncuların performansına bakarak kesinlikle Bir zamanlar Çukurova dizisi 4 sezonda da devam edecek diyebiliriz.

Bir Zamanlar Çukurova Kaç Sezon Sürecek?

Bir zamanlar Çukurova dizisinin yapımcısı ile ATV arasında 2 sezonluk bir ön anlaşma yapılmıştı. Bu anlaşma pandemi nedeniyle 3. sezona da uzadı. Ancak pandemi olmasa da Bir Zamanlar Çukurova dizisinin reyting sonuçları oldukça yüksek seyrettiği ve izleyiciler diziyi çok beğendiği için 3. sezonda devam ettiği gibi 4. sezonda da devam edecek görünüyor. Ancak bir zamanlar Çukurova dizisinin kaç sezon süreceği, kaç yıl devam edeceğine dair kesin ve net bir bilginin olmadığını bir kez daha hatırlatalım.Bir Zamanlar Çukurovanin 4. sezonu 2022 de devam edecek mi

Bir Zamanlar Çukurova 5. Sezon için İzleyici Yorumları Görüşleri

Üç sezon boyunca ATV ekranlarında renklendiren Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2022-2023 yıllarında devam edecek olması yani 5. sezonda izleyici ile buluşması elbette her diziye nasip olmuyor. Bir zamanlar Çukurova dizisine yeni gelen oyuncular da dizinin reytinglerini sürekli canlı ve güncel tutmayı başarıyor. Bu nedenle Bir zamanlar Çukurova dizisi 5. sezonda da kaldığı yerden devam edecek. Sizlerde dizinin 5. Sezon devam etmesi hakkında yorum ve görüşleriniz varsa lütfen aşağıya yazınız. Sizce bir zamanlar Çukurova dizisi 5. sezonda da izlenmeye devam eder mi yüksek reytingler alır mı bu konular hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi önemli başrol değişiklikleri ile yoluna devam ederken reytingler ne söyleyecek? Önemli oyuncuların diziden ayrılması reytingleri nasıl etkileyecek? Bir Zamanlar Çukurova dizisi 4. sezonu ile 27 Mayıs perşembe akşamı final yapacak. Bu karar değişir mi? Yorumlarınızı ve Bir Zamanlar Çukurova dizisinden beklentilerini aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Hasan dedi ki:

  Bir zamanlar Cukurova dizisi gerçekten her bölümüyle biz seyircilerin kendine hayran bırakmıştır daha uzun süreli sezonlarında tekrar ekranınızda olmasını hasretle bekliyoruz

 2. YILMAZ AKMANTÜRK dedi ki:

  Devam etmemesi için bi neden yok. Çok güzel reyting alması en büyük kanıtı değilmi ? Yeterki eski oyuncularıda kadrosuna dahil etsin REYTİNGİN KRALINI YAPAR
  21 AĞUSTOS 2023

 3. YILMAZ AKMANTÜRK dedi ki:

  Devam etmesi gerek izleyici çok memnun

 4. Yusuf dedi ki:

  İzlenmesini çok istiyorum

 5. Burhan Kırgız dedi ki:

  Bir zamanlar Çukurova yeniden başlasın çok başarılı bir dizi

 6. Halil ünlü dedi ki:

  Bir zamanlar Çukurova yeniden başlasın çok başarılıydı

 7. Dilber dedi ki:

  Bir zamanlar Çukurowa kesinlikle dewam etmeli ben çok çok çok sewiyorum

 8. Emine dedi ki:

  Yine devam etmesini istiyorum

 9. Emre dedi ki:

  Evet evet bence çok izlenir

 10. Ömer DEMİR dedi ki:

  Dizi ilk başladığı zamanlar zevkle izliyordum lâkin nezaman başrol oyucuları dahil filimden ayrılınca filim yavaş yavaş kan kaybetmeye başladı bana sorarsanız Demir karekterini canlandıran bir şekilde ölmemiş tutsak tutulduğu yerden geri gelmesi ondan intikam almak isteyenlerden intikamını alması ve filimi tekrardan eski izlene bilecek konuma getirilmesini tavsiye ediyor ve umut ediyorum ayrıca filmi neden başlatmamaları ayrı bir muamma yönetici bayağı gözden düşmüş gibi ancak bir an önce tavsiye ettiğim şekilde düzeltilip yeniden oynatılırsa
  Sanırım insanlar yeniden izleme reytingi yüksek olur.

 11. Anonim dedi ki:

  Ben bu diziyi çok beğendim çok seviyorum lütfen pitirmeyin Züleyha çok beğeniyorum çokta seviyorum teşekürler devam etsin sabırsızlıkla bekliyorum

 12. Halil dedi ki:

  Dizi biz yaşları geriye o günlere götürüyor, en çok beğeniyi buradan alıyor, devam etsin. Bülent polat (Gafur) en çok beğeni alıyor.

 13. Kerem dedi ki:

  Çukur ova bitmesin çünkü ben o filimi ailem gibi seviyorum ailem gibi parçam gibi oldun sakın bitmesin seni cooooook seviyorum çukur ova Allah’a emanet olun çukur ovam

 14. Mehmet can altıntaş dedi ki:

  Devam etsin daha fikretinzçocuğu olcak

 15. Anonim dedi ki:

  5 sezonda devam etsin birzamanlar cukurova dizi cok guzel biterse uzuluruz

 16. şevval devrim dedi ki:

  hoşçakalın çukurova sizlere çok özlücem

 17. şevval devrim dedi ki:

  hülya doğru söyleyosun bence 5sezon olmasın istiyorum

 18. húlya dedi ki:

  5.sezon devam edebilir kemik seyirci kitlesi birakmayacak diziyi yeni giren oyuncular,senaryo eskisini aratmadi demir birsekilde diziye girebilir mi acaba birtek o mükemmel oyunculugu ile akilda kalan bu kadro da çok iyi

 19. şevval devrim dedi ki:

  bence 5sezon olsun bitmezsin

 20. Anonim dedi ki:

  Sanki yazarsam yayınlayacaksınız sahtejarlar türkiyede ne adam kaldı ne Müslüman ve ne haysiyet işiniz menfaat toplamak

 21. Mahmut cihangir dedi ki:

  kötüler kazanıyor
  Temiz ilişki bir kadının hırsı için oğlu için iki insanın kaderine el attı sanki allah istemiyor hibi gösterildi kerem alışık hak hukık söyledi allah dedi o kadını sevfiği için onunka işbirliği yaptı yılmaza oğlum dedi onu sshte alkah tarafından gini kendimi gmsterfi sonunda mani oldu nite çünkük hünkarın gülmesi vd ona dönmesini istedi sllah oju hünjsrından etti gene o kerrm alışık zalim drmirie sen benim rnsnrtimdin dedi uılmazs arkadan vurdu başından sahtekar kişiler her sıfatla bahane edip yılmaza mani oldular

 22. şevval devrim dedi ki:

  bakın demir gelyor bence bitmezsin ya lütfen

 23. Elif Balbars dedi ki:

  Lütfen bitmesin devam etmeli tıpkı arka sokaklardaki gibi sezon finali yapılsın ben çok seviyorum bir zamanlar çukurovayi Başarıların devamı diliyorum

 24. şevval devrim dedi ki:

  bu evlilik olmacak züleyha kandi gel halkan uzak duy bence lütfen

 25. şevval devrim dedi ki:

  hünkar yaman hoşgeldin dizimize hünkar demir gülten saniye ali rahmet geri gelseydi bu dizi bitmecek ömür boyu böyle kalsın

 26. şevval devrim dedi ki:

  hayır ya bitmesin devem etmeli bu dizi yazlık olmasını devam etmili final olamasın

  1. Ali alemdar dedi ki:

   Demir olmassa filim bi hiç demir filime ayri heyecan ve güç veriyor iyi ateşliyor bu kişi önemli gerisi yani oyuncular bulunur önemli olan demir izleme orni çök artar

 27. şevval devrim dedi ki:

  züleyha sakın halkan güşümüogul evlenme o adam çok kötü bir şeytan lütfen yaruvurorum bitmesin devem etsin demir saniye gülten gelmisi istiyorum

 28. şevval devrim dedi ki:

  demir beni oldukça mutlu etti hoşgeldin dizimize saniye gelsin daha mutlu olucam

 29. şevval devrim dedi ki:

  lütfen bitmesin devem etsin halkan güşümüogul ne oldu bitti

 30. şevval devrim dedi ki:

  demir gelmisin beni çok multu etti bitmesin devem etsin

 31. şevval devrim dedi ki:

  aslan izin vermiyorum devam etmili final olamasın yöntemlerle dizi ekibi atv tv söyleyorum sessizim duy lütfen final olamasın rica ederim lütfen devam etsin

 32. şevval devrim dedi ki:

  hayır bitmezsin izin vermiyorum devam etmili final olamasın

 33. şevval devrim dedi ki:

  saniye demir ne zaman geleceksin bekiyorum halkan güşümüogul şimdi yapcez

 34. şevval devrim dedi ki:

  demir gelsin görmek istiyorum

 35. şevval devrim dedi ki:

  saniye çukurova istiyorum başka dizi oynamasın isitmiyorrum

 36. mehmet dedi ki:

  çukurovanın bitmesini istiyorum

 37. mehmet dedi ki:

  çukurova artık bitsin final olsun sıkıldım izlemekten

 38. şevval devrim dedi ki:

  demir saniye istiyorum gelsin mehmet kaya gittisin istimiyorum

 39. şevval devrim dedi ki:

  saniye gülten ne olur gelir artık demir gelisin tek rica sizi mutlu olmak

 40. şevval devrim dedi ki:

  saniye başka dizi oynamasın isitmiyorrum çukurova gel lütfen seni görmek istiyorum lütfen

 41. şevval devrim dedi ki:

  saniye gülten ne olur gelir artık özledim seni lütfen demir gelisin murat ülamiş istiyorum

 42. şevval devrim dedi ki:

  inşallah araba içine mehmet kaya olur ölmüş olsun

 43. şevval devrim dedi ki:

  halkan güşümüogul o be öldü sorunda yüzü göstermesin artık sen yoksu göbek atıcem

 44. şevval devrim dedi ki:

  demir gel züleyha halkan bırakma saniye gülten ne olur gelir

 45. şevval devrim dedi ki:

  demir geliyorsa ben çok şanslım bir de saniye gülten gelse çok mutlu olurum

 46. şevval devrim dedi ki:

  hayır ya bitmesin devem etmeli bu dizi yazlık olmasını devam etmili final olamasın yöntemlerle atv tv söyleyorum sessizim duy lütfen final olamasın rica ederim lütfen

 47. şevval devrim dedi ki:

  demir gelmisin beni çok multu etti bence gelsin

 48. şevval devrim dedi ki:

  bu dizi 5sezon kadar devam eter biz de ömür boyu izelsin

 49. şevval devrim dedi ki:

  züleyha aferin sana hayır dedi beni çok multu etti ki gözlerim doldu o adam sakın hayat alma

  1. birsen dedi ki:

   devam etmeli cunki çok güzel bir dizi

 50. şevval devrim dedi ki:

  oh be düğün olmadı çok mutlu oldum halkan güşümüogul oyunlar çittsin artık yeter istimiyorum

 51. şevval devrim dedi ki:

  halkan güşümüogul haşmet sorun çittsin

 52. şevval devrim dedi ki:

  ah be neden öldü gülten saniye halkan güşümüogul işasah ölür

 53. şevval devrim dedi ki:

  bence gülten saniye ölmedi yaşınyor olabilir

 54. şevval devrim dedi ki:

  saniye gülten ne olur gitme lütfen sensiz tad tuzlu kalmaz gitmeceksin hayır ya ölmesin ne olur gitme lütfen yaruvurorum bizi bırakma gülten saniye gitme lütfen

 55. şevval devrim dedi ki:

  hayır ya ölmesinler izin vermiyorum saniye gülten ne olur gitme lütfen sensiz tad tuzlu kalmaz gitmeceksin hayır gitme lütfen yaruvurorum bizi bırakma gülten saniye gitme lütfen yaruvurorum bizi bırakma gülten saniye siz çok seviyorum lütfen

 56. şevval devrim dedi ki:

  saniye gülten ne olur gitme lütfen sensiz tad tuzlu kalmaz gitmeceksin hayır ya ölmesin ne olur

 57. şevval devrim dedi ki:

  selin gelinci lütfen yaruvurorum bizi bırakma k ölme gitme lütfen

 58. şevval devrim dedi ki:

  saniye gülten ne olur gitme geri gel yavruyorum lütfen yaruvurorum bizi bırakma gülten saniye

 59. şevval devrim dedi ki:

  saniye gülten kiraz gaffur için ölme gitme kiraz yetim kalmasın lütfen yaruvurorum bizi bırakma gülten saniye

 60. şevval devrim dedi ki:

  halkan güşümüogul sen valla şeytansın hiç rüya olacak bu düğün olmacak

 61. şevval devrim dedi ki:

  züleyha sakın halkan güşümüogul evlenme o adam çok kötü bir şeytan düğün olmasın istimiyorum

 62. şevval devrim dedi ki:

  tamam ama gülten saniye ölmesin böyle olusa halkım hala etmen murat saraçoğlu söyleyorum sakın tabut sahnesi görmek istimiyorum

 63. Şevval devrim dedi ki:

  yönemtim anlamıyorum ya bu dizi oyuncu çıkma gerek yok böyle çok şaçma bari gülten saniye gitmesin ya

 64. Şevval devrim dedi ki:

  murat saraçoğlu söyleyorum lütfen gülten saniye götürmeli öldürülmeli onlar çok seviyorum bir dizi bitmesin istimiyorum davam etmeli bu dizi yazlık olmasını devam etmili final olamasın

 65. Şevval devrim dedi ki:

  bakın murat saraçoğlu söyleyorum gülten saniye gaffur görümeli öldürülmeli ölmesin istimiyorum yaruvurorum bizi bırakma gaffur saniye gülten

 66. Şevval devrim dedi ki:

  lütfen saniye ölmesin gülten ölmesin gitme lütfen yaruvurorum bizi bırakma

 67. şevval devrim dedi ki:

  hayır bitmezsin izin vermiyorum devam etmili final olamasın yöntemlerle dizi ekibi atv tv söyleyorum sessizim duy lütfen final olamasın

 68. şevval devrim dedi ki:

  saniye gitme lütfen yaruvurorum bizi bırakma gülten saniye gitme sensiz olmaz gülten saniye gitme sensiz olmaz seni çok seviyorum sensiz olmuyor bırakma beni gitme

 69. şevval devrim dedi ki:

  bakın gülten saniye götürmeli öldürülmeli yönetim kurulu başkanı olarak doğru karar veriyorum lütfen ölmesin

 70. şevval devrim dedi ki:

  murat saraçoğlu söyleyorum lütfen gülten saniye götürmeli öldürülmeli onlar çok seviyorum bol bol izlemek istiyorum inşallah ölmesinin ya

 71. şevval devrim dedi ki:

  yönetim murat saraçoğlu söyleyorum lütfen gülten saniye götürmeli öldürülmeli onlar çok seviyorum bol bol izlemek istiyorum inşallah ölmesinin istimiyorum çukurova kalsın lütfen yaruvurorum yönetim

 72. şevval devrim dedi ki:

  gülten saniye gitme sensiz olmaz gülten saniye gitme lütfen yaruvurorum bizi bırakma çukurova sensiz olmuyor bırakma ne olur ölme gitme lütfen yaruvurorum bizi bırakma gülten saniye gitme lütfen yaruvurorum bizi bırakma

 73. şevval devrim dedi ki:

  saniye gitme sensiz olmaz gülten sen de gitme be kızım halkan güşümüogul ölür istimiyorum seni gitti demir gelisin sadece murat ülamiş istiyorum

 74. şevval devrim dedi ki:

  halkan güşümüogul ölür istimiyorum seni gitti saniye gitme sensiz olmaz

 75. şevval devrim dedi ki:

  halkan güşümüogul züleyha uzak duy yoksa canın alırım işhanı ölürsün sen de kurturum

 76. şevval devrim dedi ki:

  hanime ne olur gitme lütfen sensiz tad tuzlu kalmaz beni bırakma ne olur sen gidersen ben yapcem ölme gitme lütfen yaruvurorum bizi bırakma

 77. şevval devrim dedi ki:

  hanime ne olur gitme geri gel beltü katlti oldu ama hanime gitme lütfen yaruvurorum akılmda hep sütlaç yedim ben kelimesi çok sevedim ölme gitme lütfen yaruvurorum bizi bırakma

 78. şevval devrim dedi ki:

  ne olur bitmezsin devam etsin lütfen final olamasın yöntemlerle dizi ekibi atv tv söyleyorum sessizim duy lütfen final olamasın rica ederim lütfen devam etsin demir hünka ali rahmet gelsin

 79. şevval devrim dedi ki:

  hayır ya bitmesin devem etmeli bu dizi ne olur bitmezsin devam etsin lütfen final olamasın rica ederim lütfen yaruvurorum bitmesin

 80. şevval devrim dedi ki:

  halkan güşümüogul züleyha uzak duy yoksa öldürdüm haberi olsun ölümü istiyorum

 81. şevval devrim dedi ki:

  züleyha ölme gitme lütfen yaruvurorum bizi bırakma hayır gitme lütfen yaruvurorum bizi bırakma

 82. şevval devrim dedi ki:

  züleyha ölme gitme lütfen sensiz tad tuzlu kalmaz beni bırakma ne olur gitme lütfen gülten sen de gitme gidecek olan halkan güşümüogul gidebilir sen değil züleyha ölme gitme lütfen yaruvurorum bizi bırakma

 83. şevval devrim dedi ki:

  züleyha ölme gitme lütfen yaruvurorum bizi bırakma halkan ölcek sen değil ne olur gitme lütfen sensiz tad tuzlu kalmaz gitmeceksin hayır gitme lütfen yaruvurorum bizi bırakma

 84. şevval devrim dedi ki:

  halkan işahlla ölür onu yüzü göstermesin

 85. şevval devrim dedi ki:

  selin geç lütfen gitme sensiz olmaz tad tuzlu kalmaz gitmeceksin hayır gitme lütfen yaruvurorum bizi bırakma

 86. şevval devrim dedi ki:

  halkan uzak duy yoksa canın alırım demir gel artık özledim seni lütfen gel artık

 87. Ayşe dedi ki:

  Dizide sevdigimiz tum karekterler öldü sanki cukurova degilde farklı bir dizi izliyoruz bu durum hic hos degil zaten 2 3 haftadır izlemiyorum protesto ediyorum en azindan demir ölmeseydi

  1. Ali alemdar dedi ki:

   Demir in olmasi doğru ya bu adamin bağirmasi diziyi tütar yani içten gerçekten süper rol yapiyor bunu herkes görmüyor mü demir akrabam bile değil arzu istek genel amaçli göz var nizam var adam izletiyor ve yakişiyor bu olmadan filim de olmasin

 88. şevval devrim dedi ki:

  bu evlilik olmacak

 89. şevval devrim dedi ki:

  demir gel artık bak sensiz olmuyor bırakma

 90. şevval devrim dedi ki:

  demir ölmedi yaşınyor lütfen yönetim demir yüzü göster artık

 91. şevval devrim dedi ki:

  demir gel artık özledim seni çukurova sensiz olmuyor bırakma ne olur

 92. şevval devrim dedi ki:

  ah demir ah neredensin gel artık halkan kafanı yedi

 93. şevval devrim dedi ki:

  demir gel artık valla çok özledim seni çukurova sensiz olmuyor bırakma beni

 94. şevval devrim dedi ki:

  ben hiç utumadım demir seni ve utumacem sen benim kalbimde yaşacaksin ben seni sevdiğimi anlatyorum ne olur gel artık özledim seni

 95. şevval devrim dedi ki:

  halkan zünyalya uzak duymasan çukurova aldığı demir seni kaçırdığı söyleyorum

 96. şevval devrim dedi ki:

  demir gel artık valla çok özledim seni çukurova sensiz olmuyor

 97. şevval devrim dedi ki:

  demirsiz çukurova olumyor murat ülamiş çok seviyorum lütfen gelsin gaffur saniye üzüm sahnesi çok olsun

 98. şevval devrim dedi ki:

  hünkar yaman demir yaman istiyoruz

 99. şevval devrim dedi ki:

  bir tek murat ülamiş ve velide perçi istiyorum gelsin

 100. şevval devrim dedi ki:

  bence ali rehmet ölmedi

 101. şevval devrim dedi ki:

  ali remet keşke sen oysaydı

 102. şevval devrim dedi ki:

  çukurova demirsiz olmaz hemen gelsin veledi perçin gelsin

 103. şevval devrim dedi ki:

  demirsiz çukurova olumyor murat ülamiş çok seviyorum lütfen gelsin onusuz olmuyor

 104. şevval devrim dedi ki:

  demirsiz ve ali rahmetsiz bırakma beni gitme

 105. şevval devrim dedi ki:

  demir o kadar seviyorum ki feleki senide seviyorum iyiki varsınız ölme kenan ışık

 106. şevval devrim dedi ki:

  yeter artık demir gelisin tek rica sizi mutlu olmak gaffur saniye çok gülüyorum

 107. şevval devrim dedi ki:

  kenan alkışı çikmisin demir gelisin saniya zünayal bol bol izlemek istiyorum şermir saniya bol bol izlemek istiyorum

 108. şevval devrim dedi ki:

  kenan ışık çıkmazsın onu semiyorum hiç bitmesin devem etsin murat ülamiş arık gelsin

 109. şevval devrim dedi ki:

  lütfen kenan ışık çıkmazsın onu semiyorum hiç bitmesin devem etsin mum ağçı

 110. Melek dedi ki:

  Çok çok saçma bir dizi dizinin içinde başka seneryo başka bir dizi oldu ocak ayında final olsun zorlamayın inat etmeyin final olur inşallah eskiki gibi izlenmiyor artık

 111. şevval devrim dedi ki:

  demir çok seviyorum feleki çok seviyorum kenar ışık çıkmazsın ölmesin gafur saniye üzüm sahnesi çok olsun demir gelisin

 112. şevval devrim dedi ki:

  murat ülamiş çok seviyorum lütfen gelsin kenan ışık çıkmazsın ölmesin gafur saniye üzüm sahnesi çok seviyorum bol bol izlemek istiyorum

 113. mehmet dedi ki:

  çukurova final olsun sıkıldım artık aynı şeyleri izlemekten yeter artık birşeyi tadında bırakın gitsin uzatmayın artık

 114. mehmet dedi ki:

  dizi iyice saçmaladı final olsun artık

 115. İpek dedi ki:

  Lütfen bitmesin ama artık kimse ayrılmasın o dizinin büyüsünü bozuyor dikkat etmek lazım

 116. tc dedi ki:

  bitsin tadı tuzu kalmadı oyuncularda cikti artık izlenmez boşa zarar etmeyin ayrıca kanal D deki gelinim mutfakta kaldirilsin milletle dalga geciyorlar elenen tekrar geliyor hep kendi adamları aydında oranın anlaşmalıydı kaldırın bizler tüm iller olarak istemiyoruz dökmenden isleri

 117. Melek dedi ki:

  Lütfen devam etsin . Yıllarca sürsün hayat ağacı gibi.çok benimsedim ben bu dziyi. Keyif alıyorum izlerken.

 118. Melek tonbul dedi ki:

  Lütfen bitmesin bu dizi.yıllarca sürüp giden diziler oldu.sevdik benimsedik bu diziyi. Buda sürsün. Hiç sıkılmıyoruz izlerken.

 119. Anonim dedi ki:

  Tadında Bitsin yeter

 120. Hilal Yılmaz dedi ki:

  Bir zamanlar çukurova dizisi 4.sezonda devam etsin final yapmasın

 121. Hilal dedi ki:

  Bir zamanlar çukurova dizisi 4.sezonda devam etsin bu diziyi çok beğenerek izliyorum devam etmesini istiyorum bazı oyuncular diziden ayrıldı ama istenirse senaryo sürdürülebilir yeni oyuncularda katılabilir benim talebim olursa çok sevinirim saygılarımla

 122. Funda Salcı dedi ki:

  Ümit Fikret Sevda ve Betül yeni sezonda olmasınlar, kimse istemiyor.

 123. Ramazan özdemir dedi ki:

  Bir zamanlar çukurova final yapmasın fekeli ölmesin ümit sevda çıksın bir zamanlar çukurovadan final olmasın

 124. Filiz dedi ki:

  Kesinlikle final olsun artık ama lütfen düzgün bir final lütfen ümit sevda Fikret olmasın mümkünse olduk ça gereksiz yere sinir bozucular hemde öyle böyle değil bayaa 😤 sinir bozucu oldular iyice saçma sapan oldu dizi dizilikten çıktı maleseffff güzel final lütfen duyrulurrrr….

 125. Cemile dedi ki:

  Hayır tabıkıde devam etmesin artık bitsin bu ne ya sacmaladılar dizi olsun artık

 126. Zala dedi ki:

  Yeter artık bitsin

 127. Zala dedi ki:

  Mümkünse devam etmesin. Final olsun.

 128. Zeynep dedi ki:

  Bu dizi istiyoruz çok güzel bir dizidir ama Hilal Altınbilek Murat Ünalmış Hilal Altınbilek dizide ayrılacak haberleri çok yer alıyor acaba doğru mu doğruysa final olsun Züleyha sız bu dizi izlenmez demirsiz fekeli Siz Şermin Siz Gaffur saniye Siz Gülten siz Çetin Siz hamine siz izlenmez o zaman final olsun sezon finali olmasın

 129. Anonim dedi ki:

  Hayr istemiyoruz artık sacma bı dizi oldu artık yalan dolan sürekli birılerı oyun oynuyo hep artık yeni dizi gelsin ATV. Guzel

 130. Anonim dedi ki:

  Artik aynı konular tekrarlanıyor final yapip işi tadında bırakın derim

 131. Eda dedi ki:

  Yaa sacmaladilar
  Ümit nerden çıktı demirle zuleyhanin birlikte olmasını bekliyorken

 132. Sevda dedi ki:

  Tabi ki bitmesini istemiyoruz çukurova ın çok üzülürüm biterse

  1. dogukan dedi ki:

   1 sezon daha devam etsin başka konu güzel olur lütfennnnnnn devam etsin cünkü zevkle ailece izliyoruz bakalım nasıl olacak lütfen devammmmm

 133. Bir dedi ki:

  zamanlar çukurova dizisini sevdik ve ani olarak diziyi sürdürmemeniz bizlere hayal kırıklığı yaşattı. Hata yaptınız seyirci olarak artık kanal dizileriniz devamı hakkında endişelerim olacaktır. Buda reytingi etkiler. Tedbiri önceden almak varken mazeretinz kabul edilemez bir hatadır.

 134. Anonim dedi ki:

  Dizinin devam etmesini isterim

 135. Ayvaz Yılmaz dedi ki:

  Kitleleri diziye kitleyen süper bir yapım. İnşallah senaryo ve oyuncu değişıklikleriyle devam eder.

 136. Melek dedi ki:

  4.sezon devam etsin ama diziden Yılmaz ayrılmasın. Züleyha ile Yılmaz kavuşsun