Bir Zamanlar Çukurova 4. Sezon Devam Edecek mi Bitecek mi?

5 Yorum 342 kez okundu.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2021 yılı yeni sezonunda devam edecek mi? Bir Zamanlar Çukurova dizisi sezon finali mi yoksa final mi yapacak? Bu soruları sizlerle birlikte cevaplandırmak istiyoruz. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümleri yayınlanmaya devam ederken 3. sezonun sonunda final mi yapacak yoksa 4. sezonda da devam edecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova 4. Sezon Devam Edecek mi Bitecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölümlerinde önemli başrol oyuncularının ayrılık haberleri ile gündeme oturmuş durumda. Öncelikle Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar karakterini canlandıran Vahide Perçin ayrıldı. Oyuncunun başrol olması ve diziden ani şekilde ayrılması seyircileri üzdü. Tam da Züleyha ile Yılmaz’ı desteklerken böyle bir ölüm her şeyi bozdu ve Yılmaz ile Züleyha’nın arasında yeni engeller koydu.

Bir Zamanlar Çukurova 4. Sezon Devam Edecek mi Bitecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi başrol oyuncuları ile bir bir yollarını ayırıyor. Hünkar’ın ardından dizi de Yılmaz rolünü canlandıran Uğur Güneş’te diziden ayrıldı. Yılmaz ile Züleyha aşkı tamamen bitti. Bir Zamanlar Çukurova dizisi başrol oyuncuları ile yollarını ayırarak ne yapmak istiyor? Bir Zamanlar Çukurova dizisi yakında final mi yapacak? Başrol oyuncularının ayrılması dizi ile ilgili farklı senaryoları akıllara getiriyor.

bir zamanlar cukurova final olmali mi

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. sezonu ile yayınlanırken bu sezon son mu olacak yoksa 4. sezonu olacak mı diye merak ediyoruz. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. sezon sonuna kadar devam edecek ve 27 Mayıs akşamı final yaparak seyircisine veda edecek. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 4. sezonu olmayacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin final yapması sizce doğru karar mı? Yoksa 4. sezonunda da Bir Zamanlar Çukurova dizisini izlemek ister misiniz?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Final Olmalı mı Devam mı Etmeli? Seyirci Yorumları

Tims yapım imzalı olarak yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2021 sezonu sonunda final yaparak ekrana veda edecek. 2021 eylüül ayı yeni sezonda yayınlanmayacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2020 yılının son aylarından itibaren başrol oyuncuları ile yollarını ayırırken bir kaç ay daha sürecek dizinin kadrosuna yeni isimler katarak kadroyu yenilemeye çalışıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi kadrosuna katılan yeni isimlerle senaryosu farklı bir yöne kayacak bu şekilde seyirciyi kendilerine bağlamaya çalışacaklar.

bir zamanlar cukurova dizisi yeni sezonda yok 2021

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 3. sezonunda final yapması sizce doğru karar mı? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz ve Hünkar’ın ayrılmasını nasıl yorumluyorsunuz? Bir Zamanlar Çukurova dizisi 4. sezonunda yayınlansa izler miydiniz? Bir Zamanlar Çukurova devam etsin istiyorsanız yorumlarla dizinizi desteklemelisiniz? İzleyicinin isteği olduğu takdirde sürpriz bir kararla yayın hayatına devam edebilir.

bir zamanlar cukurova 3. sezonu final

Bir Zamanlar Çukurova dizisi önemli başrol değişiklikleri ile yoluna devam ederken reytingler ne söyleyecek? Önemli oyuncuların diziden ayrılması reytingleri nasıl etkileyecek? Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. sezonu ile 27 Mayıs perşembe akşamı final yapacak. Bu karar değişir mi? Yorumlarınızı ve Bir Zamanlar Çukurova dizisinden beklentilerini aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

 

Yorum yaz

5 Yorum

  1. zamanlar çukurova dizisini sevdik ve ani olarak diziyi sürdürmemeniz bizlere hayal kırıklığı yaşattı. Hata yaptınız seyirci olarak artık kanal dizileriniz devamı hakkında endişelerim olacaktır. Buda reytingi etkiler. Tedbiri önceden almak varken mazeretinz kabul edilemez bir hatadır.

  2. Avatar Ayvaz Yılmaz

    Kitleleri diziye kitleyen süper bir yapım. İnşallah senaryo ve oyuncu değişıklikleriyle devam eder.

Etiketler