Bir Zamanlar Çukurova 4. Sezon Devam Edecek mi Bitecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2021 yılı yeni sezonunda devam edecek mi? Bir Zamanlar Çukurova dizisi sezon finali mi yoksa final mi yapacak? Bu soruları sizlerle birlikte cevaplandırmak istiyoruz. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümleri yayınlanmaya devam ederken 3. sezonun sonunda final mi yapacak yoksa 4. sezonda da devam edecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova 4. Sezon Devam Edecek mi Bitecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölümlerinde önemli başrol oyuncularının ayrılık haberleri ile gündeme oturmuş durumda. Öncelikle Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar karakterini canlandıran Vahide Perçin ayrıldı. Oyuncunun başrol olması ve diziden ani şekilde ayrılması seyircileri üzdü. Tam da Züleyha ile Yılmaz’ı desteklerken böyle bir ölüm her şeyi bozdu ve Yılmaz ile Züleyha’nın arasında yeni engeller koydu.

Son Dakika: Yapımcılığını Tims & B’nin üstlendiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinden yeni sezon sürprizi! Yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu’nun oturduğu, başrollerinde; Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Kerem Alışık, Furkan Palalı ve Hande Soral gibi isimlerin yer aldığı dizi yeni 4. sezon onayını aldı. Eğer bir değişiklik olmazsa dizi 100. bölümde sezon finali yaparak ekrana kısa süre ara verecek. Bir Zamanlar Çukurova 4. sezonda 2021-2022 yıllarında Atv de devam edecek.

Bir Zamanlar Çukurova 4. Sezon Devam Edecek mi Bitecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi başrol oyuncuları ile bir bir yollarını ayırıyor. Hünkar’ın ardından dizi de Yılmaz rolünü canlandıran Uğur Güneş’te diziden ayrıldı. Yılmaz ile Züleyha aşkı tamamen bitti. Bir Zamanlar Çukurova dizisi başrol oyuncuları ile yollarını ayırarak ne yapmak istiyor? Bir Zamanlar Çukurova dizisi yakında final mi yapacak? Başrol oyuncularının ayrılması dizi ile ilgili farklı senaryoları akıllara getiriyor.

bir zamanlar cukurova final olmali mi

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. sezonu ile yayınlanırken bu sezon son mu olacak yoksa 4. sezonu olacak mı diye merak ediyoruz. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. sezon sonuna kadar devam edecek ve 27 Mayıs akşamı final yaparak seyircisine veda edecek. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 4. sezonu olmayacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin final yapması sizce doğru karar mı? Yoksa 4. sezonunda da Bir Zamanlar Çukurova dizisini izlemek ister misiniz?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Final Olmalı mı Devam mı Etmeli? Seyirci Yorumları

Tims yapım imzalı olarak yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2021 sezonu sonunda final yaparak ekrana veda edecek. 2021 eylüül ayı yeni sezonda yayınlanmayacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2020 yılının son aylarından itibaren başrol oyuncuları ile yollarını ayırırken bir kaç ay daha sürecek dizinin kadrosuna yeni isimler katarak kadroyu yenilemeye çalışıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi kadrosuna katılan yeni isimlerle senaryosu farklı bir yöne kayacak bu şekilde seyirciyi kendilerine bağlamaya çalışacaklar.

bir zamanlar cukurova dizisi yeni sezonda yok 2021

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 3. sezonunda final yapması sizce doğru karar mı? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz ve Hünkar’ın ayrılmasını nasıl yorumluyorsunuz? Bir Zamanlar Çukurova dizisi 4. sezonunda yayınlansa izler miydiniz? Bir Zamanlar Çukurova devam etsin istiyorsanız yorumlarla dizinizi desteklemelisiniz? İzleyicinin isteği olduğu takdirde sürpriz bir kararla yayın hayatına devam edebilir.

bir zamanlar cukurova 3. sezonu final

Bir Zamanlar Çukurova dizisi önemli başrol değişiklikleri ile yoluna devam ederken reytingler ne söyleyecek? Önemli oyuncuların diziden ayrılması reytingleri nasıl etkileyecek? Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. sezonu ile 27 Mayıs perşembe akşamı final yapacak. Bu karar değişir mi? Yorumlarınızı ve Bir Zamanlar Çukurova dizisinden beklentilerini aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

 

Yorum yaz

23 Yorum

 1. bitsin tadı tuzu kalmadı oyuncularda cikti artık izlenmez boşa zarar etmeyin ayrıca kanal D deki gelinim mutfakta kaldirilsin milletle dalga geciyorlar elenen tekrar geliyor hep kendi adamları aydında oranın anlaşmalıydı kaldırın bizler tüm iller olarak istemiyoruz dökmenden isleri

 2. Lütfen devam etsin . Yıllarca sürsün hayat ağacı gibi.çok benimsedim ben bu dziyi. Keyif alıyorum izlerken.

 3. Lütfen bitmesin bu dizi.yıllarca sürüp giden diziler oldu.sevdik benimsedik bu diziyi. Buda sürsün. Hiç sıkılmıyoruz izlerken.

 4. Bir zamanlar çukurova dizisi 4.sezonda devam etsin bu diziyi çok beğenerek izliyorum devam etmesini istiyorum bazı oyuncular diziden ayrıldı ama istenirse senaryo sürdürülebilir yeni oyuncularda katılabilir benim talebim olursa çok sevinirim saygılarımla

 5. Avatar Ramazan özdemir

  Bir zamanlar çukurova final yapmasın fekeli ölmesin ümit sevda çıksın bir zamanlar çukurovadan final olmasın

 6. Kesinlikle final olsun artık ama lütfen düzgün bir final lütfen ümit sevda Fikret olmasın mümkünse olduk ça gereksiz yere sinir bozucular hemde öyle böyle değil bayaa 😤 sinir bozucu oldular iyice saçma sapan oldu dizi dizilikten çıktı maleseffff güzel final lütfen duyrulurrrr….

 7. Bu dizi istiyoruz çok güzel bir dizidir ama Hilal Altınbilek Murat Ünalmış Hilal Altınbilek dizide ayrılacak haberleri çok yer alıyor acaba doğru mu doğruysa final olsun Züleyha sız bu dizi izlenmez demirsiz fekeli Siz Şermin Siz Gaffur saniye Siz Gülten siz Çetin Siz hamine siz izlenmez o zaman final olsun sezon finali olmasın

 8. Hayr istemiyoruz artık sacma bı dizi oldu artık yalan dolan sürekli birılerı oyun oynuyo hep artık yeni dizi gelsin ATV. Guzel

 9. Tabi ki bitmesini istemiyoruz çukurova ın çok üzülürüm biterse

  • 1 sezon daha devam etsin başka konu güzel olur lütfennnnnnn devam etsin cünkü zevkle ailece izliyoruz bakalım nasıl olacak lütfen devammmmm

 10. zamanlar çukurova dizisini sevdik ve ani olarak diziyi sürdürmemeniz bizlere hayal kırıklığı yaşattı. Hata yaptınız seyirci olarak artık kanal dizileriniz devamı hakkında endişelerim olacaktır. Buda reytingi etkiler. Tedbiri önceden almak varken mazeretinz kabul edilemez bir hatadır.

 11. Avatar Ayvaz Yılmaz

  Kitleleri diziye kitleyen süper bir yapım. İnşallah senaryo ve oyuncu değişıklikleriyle devam eder.

Etiketler