Bir Yeraltı Sit-Com’u Oyuncu Kadrosu Konusu (Exxen)

11.02.2021
6.664

Bir Yeraltı Sit-Com’u Oyuncu Kadrosu Konusu (Exxen)…Exxen!de yayınlanmak üzere Bir Yeraltı Sit-Com dizisi yayınlanmaya başlıyor. Bir Yeraltı Sit-Com dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Bir Yeraltı Sit-Com dizisi ne zaman başlayacak? Bir Yeraltı Sit-Com tanıtım fragmanı bilgilerinin oyuncularını konumuzun devamında sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bir Yeraltı Sit-Com’u Dizisi Oyuncu Kadrosu

Bir Yeraltı Sit-Com’u dizisi yönetmen koltuğunda Sultan San otururken başrollerinde Hasan Can Kaya, Günay Karacaoğlu, Tuna Orhan, Ezgi Gör ile Lara Domaç yer alıyor. Dizi de Hasan Can Kaya’nın kendi hayat hikayesi anlatılıyor. Ancak komedi dizisi olduğu için elbette ki aralarına komedi unsurları iliştirilmiş durumda. Bir Yeraltı Sit-Com’u dizisi oyuncuları ve detaylarını sizlerle paylaşalım.

Bir Yeraltı Sit-Com'u Oyuncu Kadrosu Konusu

Hasan Can Kaya

Exxen’de Konuşanlar isimli programı sunan Hasan Can Kaya yine Exxen için Bir Yeraltı Sit-Com’u isimli diziyi çekiyor. Hasan Can Kaya’nın kendi hayat hikayesini paylaşacağı Hasan Can Kaya kimdir? Hasan Can Kaya 1989 İstanbul Güngören doğumlu. 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk dizisinde senaristlik yaptı. Sonrasında komedyenlik özelliği ön plana çıktı. Stand up gösterileri yapmaya başladı. Öncesinde youtube da yayınladığı Konuşanlar isimli stand up programı Exxen’de yayınlanmaya başlamıştı. Hasan Can Kaya instagram hesabı https://www.instagram.com/hasancankayahck/

hasan can kaya bir yeralti sitcomu

Günay Karacaoğlu

Bir Yeraltı Sit-Com’u isimli dizi de rol alacak olan oyuncu Günay Karacaoğlu her zaman komedi oyuncusu kimliği ile sevenlerini güldürmüştür. Günay Karacaoğlu 1971 Kayseri doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunudur. Yarım Elma, Osmanlı Cumhuriyeti, Aşkım Aşkım, Gönülçelen, 20 Dakika, Yaşamak Güzel Şey, Cingöz Recai, Hayati ve Diğerleri ve Gençliğim Eyvah dizi filmlerinde rol aldı.

gunay karacaoglu bir yeralti sitcomu

Tuna Orhan

1966 doğumlu olan usta oyuncu Tuna Orhan Exxen’de yayınlanacak olan Bir Yeraltı Sit-com’u dizisinde rol alacak. Tuna Orhan oyunculuk bölümü mezunudur. Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaktadır. Tuna Orhan Seni Bana Yazmışlar, Yüksek Giriş, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Hep Yek, Ay Lav yu, Aslı Gibidir ve Zengin ve Yoksul dizi filmlerinde rol aldı. Tuna Orhan Bir Yeraltı Sit-Com’u dizisinde Hasan Can Kaya’nın babasını canlandıracaktır.

Tuna Orhan Bir Yeralti sitcomu dizisinde

Ezgi Gör

Bir Yeraltı Sit-com’u dizisinde rol alacak olan Ezgi Gör Hasan Can Kaya’nın kız kardeşi rolündedir. Ezgi Gör 2003 doğumludur. İlk kez 2012 yılında yayınlanan El Yazı filminde rol aldı. Gülperi dizisinde Artemis rolü ile de tanındı. Ezgi Gör instagram hesabı https://www.instagram.com/ezgi_gor/

ezgi gor bir yelati sitcomu dizisinde

Lara Domaç

Bir Yeraltı Sit-Com’u dizisinde rol alacak olan Lara Domaç 1999 doğumludur. Tümay Özokur Akademi mezunudur. Sinema Güzeli yarışmasında Türkiye 3. sü olmuştur. 20 Dakika dizisinde ve Hayallerim ve Aşk dizisinde rol aldı. Lara Domaç instagram hesabı https://www.instagram.com/laradomac/

Bir yeralti sitcomu dizisi lara domac kimdir

Bir Yeraltı Sit-Com’u Konusu Nedir?

Bir Yeraltı Sit-Com’u dizisinde İstanbul’un Güngören semtinde yaşayan ve komedyen olmak isteyen Hasan Can Kaya dar gelirli ailesiyle yaşamaktadır. Hasan Can Kaya’nın gerçek hayat hikayesinden uyarlanan komik hikayesi Bir Yeraltı Sit-Com’u dizisinde anlatılacak.

Bir Yeraltı Sit-Com’u Dizisi Nerede Çekiliyor?

Hasan Can Kaya’nın doğup büyüdüğü mahalle olan İstanbul Güngören’de çekilecek olan dizi konusu ve oyuncu kadrosunu konumuzun üst kısımlarında sizlerle paylaştık. Bir Yeraltı Sit-Com’u dizisi İstanbul’da sadece Güngören’de değil elbette değişik mahalle ve semtlerde de çekilebilir. Bir Yeraltı Sit-Com’u dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Size Hasan Can Kaya’nın hayat hikayesi seyirciyi memnun eder mi? Yorumlarınızı aşağıya yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..