Bir Sevdadır Menevşe Kimdir? Yasin’in Kardeşi (Ekin Aksoy)

16.12.2023
542

Bir Sevdadır Menevşe kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Bozdağ Film imzalı Bir Sevdadır dizisinin senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleme almaktadır. Menevşe karakteri için uzun görüşmeler sonucu Ekin Aksoy ile anlaşma sağlanmıştır. Bizlerde Bir Sevdadır dizisinde Menevşe’yi ve Menevşe karakterini canlandıran oyuncumuz Ekin Aksoy’u yakından tanıtacağız.

Bir Sevdadır Menevşe Karakteri Kimdir?

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Bir Sevdadır dizisi Menevşe karakteri, dizinin erkek başrol oyuncusu Feyyaz Şerifoğlu’nun hayat verdiği Yasin karakterinin kız kardeşidir. Menevşe, diziye renk veren önemli karakterler arasındadır. Bir Sevdadır dizisi oyuncu kadrosu ve konusu:

Bir Sevdadır Menevşe Kimdir?

Bir Sevdadır Menevşe Kimdir? Yasin’in Kardeşi (Ekin Aksoy)Yasin’in kız kardeşi Menevşe karakterine genç oyuncumuz Ekin Aksoy canlandıracaktır. Menevşe karakteri için oyuncu seçimi aylar sürmüştür. En sonunda ise Ekin Aksoy’a karar verilmiştir. Oyuncumuz Ekin Aksoy, Bir Sevdadır dizisinde oyuncu koçuyla beraber çalışacaktır. Bizler bu içeriğimizde Bir Sevdadır dizisi ile anlaşma sağlayan oyuncumuz Ekin Aksoy’u yakından tanıtacağız.

Ekin Aksoy Kimdir?

Genç oyuncumuz Ekin Aksoy, Ağlayan Gelin dizisinin önemli karakterlerinden olan Menevşe’ye hayat verecektir. Sektörün yeni yüzlerinden olan Ekin Aksoy, Emre Ahatlı menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Ekin Aksoy, sektörde yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi yoktur. Bizler Bir Sevdadır dizisi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan genç oyuncumuz Ekin Aksoy hakkında detaylı bilgilere ulaşınca konumuzu güncelleyeceğiz.

Ekin Aksoy’un Rol Aldığı Diziler ve Filmler

Genç oyuncumuz rol aldığı projelerde merak edilmiştir. Ekin Aksoy, televizyon deneyimini ilk defa Bir Sevdadır dizisi ile yaşayacaktır. Bizler oyuncumuz Ekin Aksoy’un dizide canlandırdığı Menevşe karakteriyle yapımcıların dikkatini çekeceğini ve önümüzdeki yıllarda bir çok başarılı projede rol alacağını düşünüyoruz.

Ekin Aksoy Resmi İnstagram Hesabı

Sektörün yeni yüzlerinden olan Ekin Aksoy, sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Instagram’da 12 gönderisi ve yaklaşık 200 takipçisi bulunan güzel oyuncumuz Ekin Aksoy’un Instagram kullanıcı adı: @_ekinaksoy’dur.

Ekin Aksoy Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Ekin Aksoy hakkında fazla bilgi bulunmamaktadır. Bunun sebebi de oyuncumuzun sektöre yeni olmasıdır. Yani bekar olduğunu tahmin ettiğimiz Ekin Aksoy’un hayatında bilinen biri yoktur.

Ekin Aksoy Kıyafetleri ve Elbise Modelleri

Sektörde yeni olmasına rağmen dikkat çeken Ekin Aksoy, modayı da yakından takip etmektedir. Kısa sürede dikkat çeken oyuncumuzun kıyafetleri de merak ediliyor. Bizlerde güzel oyuncumuz Ekin Aksoy’un Bir Sevdadır dizisinde tercih ettiği tüm kıyafet ve elbise modellerini markaları ile beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Bir Sevdadır Menevşe kimdir? Menevşe karakterini canlandıran oyuncumuz Ekin Aksoy’u yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Ekin Aksoy’un yolu açık olsun

 2. Fidan dedi ki:

  Bir Sevdadır dizisinin oyuncu seçimleri çok başarılı umarım hikaye de güzeldir.

  1. Sevcan cesaret dedi ki:

   Dizideki kolyeye bayıldım nereden acaba

 3. Ayça dedi ki:

  Ekin aksoy çok güzel bir kadın nasıl daha önce dizide rol almadı anlamadım. Yolu açık olsun bir sevdadır dizisi umarım uzun soluklu olur