Bir Garip Aşk Hint Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Yorum Yap 46 kez izlendi

Kanal 7‘nin günlük dizilerinden biri olan Bir Garip Aşk dizisi bir Hint dizisi olarak ekranlarımıza gelecek. Hint dizisi severleri tarafından dizinin oyuncu kadrosu oldukça merak edildi. Bu konumuza da Hint dizisi sevenleri için Bir Garip Aşk dizisinde yer almakta olan oyuncuları sizlere daha yakından tanıtacağız. İşte Bir Garip Aşk dizisi oyuncuları..Bir Garip Aşk Dizisi Konusu

Bir Garip Aşk Dizisi Konusu

Kanal 7 ekranlarında seyirci ile buluşan Hint dizilerinden bir tanesi Olan Bir Garip Aşk dizisi pek çok ülkede yayınlanmış ve izleyiciler tarafından tam puan almıştır. Dizinin konusu ise birbiri ile hiç bir ortak noktası olmayan iki kişinin evliliği sonucu meydana gelen olaylardır. Dizi izleyicilere zaman zaman hem romantik, hem de dramatik olaylar yaşatmaktadır.

Bir Garip Aşk Hint Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yaklaşık 2 aydır Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve bir günlük dizi olan Bir Garip Aşk dizisi pek çok ülkede yayınlanmış ve izleyicilerin beğenisini fazlasıyla kazanmıştır. Dizinin konusu ise birbirine tamamen zıt olan iki karakterin ilişkisidir.. Aralarında geçen her olay izleyicileri güldürürken ağlatmayı başarmaktadır.

Barun Sobti (Arnav)

Bir Garip Aşk Barun Sobti (Arnav)Barun Sobti, 21 Ağustos 1984 yılında Delhi’de dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun yanı sıra modellikle de yakından ilgilenmektedir. 2009 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. Oyunculuk kariyerindeki yükselişinin Bir Garip Aşk dizisindeki Arnav karakteri ile yaşamıştır. Dizide Arnav karakteri erkek baş rol oyuncularından bir tanesidir.

Sanaya Irani (Khushi)

Bir Garip Aşk Sanaya Irani (Khushi)Sanaya Irani, 17 Eylül 1983 yılında Mumbai’de dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun yanı sıra modellik ve dansçılıkla da yakından ilgilenmektedir. İlk oyunculuk deneyimini 2006 yılında yaşamıştır ve o dizi de dünya çağında pek çok ülkede izlenmiştir. Bir Garip Aşk dizisinde ise kadın baş rol oyuncusudur.  Dizide Khushi karakteri ve Arnav karakteri arasında geçmekte olan aşka hep birlikte tanıklık edeceğiz.

Deepali Pansare (Payal)

Bir Garip Aşk Deepali Pansare (Payal)Deepali Pansare, 3 Temmuz 1984 yılında Hindistan’da doğmuş olan bir oyuncudur. 1.58 boyunda ve 55 kilogramdır. Yengeç burcu ve evlidir. Pek çok dizide yer almıştır. Ülkesinin en başarılı oyuncularından bir tanesidir. Deepali Pansare, dizinin en önemli karakterlerinden biri olan “Payel Gupta” rolünü canlandırmaktadır. Bir Garip Aşk dizisinde ise Khushi‘nin ablası rolünde hayat vermektedir.

Akshay Dogra (Akash)

Bir Garip Aşk Akshay Dogra (Akash)Akshay Dogra, 21 Eylül 1981 tarihinde Hindistan’ın Delhi şehrinde dünyaya gelmiştir. Bir süre kamera arkasında çalıştıktan sonra hep hayali olan oyunculuk sektörüne adım atma kararı almış ve oldukça da başarılı olmuştur. Ülkesinde en başarılı erkek oyunculardan bir tanesidir. Bir Garip Aşk dizisinde Akash karakterine hayat verirken, Akash karakteri sakin ve anlayışlı bir karakterdir. Aynı zamanda da Arnav’ın küçük kuzenidir.

Karan Goddwani (Nanda)

Bir Garip Aşk Karan Goddwani (Nanda)Karan Goddwani, 1989 yılında İspanya’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu olmasının yanı sıra  modellikle de ilgilenmektedir. Ayrıca 5 farlı dili de akıcı olarak konuşabilmektedir. Bekar, 1.80 boyunda ve 75 kilogramdır. Bir Garip Aşk dizisin de ise Barun Sobti’nin kuzeni rolündedir ve izleyiciler tarafından çok tatlı ve sempatik  bulunmaktadır.

Sanjay Batra (Shashi)

Bir Garip Aşk Sanjay Batra (Shashi)Sanjay Batra, 30 Ağustos 1965 yılında Raipur’da doğmuştur. 2004 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla uğraşmaktadır. Pek çok televizyon dizisinde yer almıştır. Ülkesinde başarılı erkek oyuncuların başında yer almaktadır. Dizideki oyunculuğu ile de pek çok kişinin beğenisini kazanmıştır. İzleyiciler tarafından en çok sevilen oyuncular arasında yer almaktadır.

Pyumori Mehta (Garima)

Bir Garip Aşk Pyumori Mehta (Garima)23 Kasım1976 yılında dünyaya gelmiştir. Film ve dizi oyuncusudur. Evlidir. Ülkesinde pek çok dizi ve filmde yer almış ve başarılı kadın oyuncuların başında gelmektedir. Bir Garip Aşk dizinde ise Garima karakterine hayat vermektedir.

Jayshree Talpade (Devyani)

Bir Garip Aşk Jayshree Talpade (Devyani)Jayshree Talpade, 1953 yılında doğmuştur. Evli ve 1 çocuğu vardır. Çoğunlukla Bollywood filmlerinde yer almıştır. Oyunculuğun yanı sıra çok a başarılı bir dansçıdır. AGençlik yıllarında dansçılıkla uğraşmıştır, şuan ise aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. Bir Garip Aşk dizisinde ise Devyani karakterine hayat vermektedir.

Utkarsha Naik (Manorama)

Bir Garip Aşk Utkarsha Naik (Manorama)Utkarsha Naik, Manoj Verma ile evlidir. Ülkesinde pek çok dizi ve filmde yer almıştır. Göstermiş olduğu oyunculuğu ile pek çok ödüle layık görülmüştür. Bir Garip Aşk dizisinde Manorama karakterine hayat vermektedir.

Rajesh Jais (Mahendra)

Bir Garip Aşk Rajesh Jais (Mahendra)Rajesh Jais, Ranchi’de dünyaya gelmiştir. Rajesh Jais Ulusal Drama Okulu, sahne sanatları Fahri Doktora mezunudur. Çoğunlukta sinema oyunculuğu yapmakta ara ara da dizlerde oyunculuk yapmaktadır. Bir Garip Aşk dizisinde Mahnedra karakteri ile karşımıza çıkmaktadır.

Bir Garip Aşk dizisi izleyicileri için dizinin konusu ve oyuncu kadrosu hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Siz de dizi hakkında merak ettiğininiz şeyleri yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca yorum kısmından görüş ve düşüncelerinizi de bize bildirebilirsiniz.

Etiketler