Benim Tatlı Yalanım Nerede Çekiliyor? Hangi Semt Mahalle Nasıl Gidilir?

23.05.2019
276

Star tv ekranlarında 13 Haziran perşembe günü ilk bölümü ile ekrana gelen Benim Tatlı Yalanım dizisinin çekildiği yerler mekanlar merak konusu oldu. Sosyal medyada paylaşılan dizinin fotoğrafları ilgi odağı olurken Benim Tatlı Yalanım Nerede Çekiliyor ve Benim Tatlı Yalanım dizisinin çekildiği yerler mekanlar mahalle gibi soruları da merak eden izleyicilerimiz için buraya yazarak dizinin gelişimi ve çekim yerleri hakkında bilgi vermek hem de çekildiği yere nasıl gidebilirsiniz, Benim Tatlı Yalanım oyuncuları ile buluşup görüşebilir misiniz sorularına yanıtlar vereceğiz.

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Nerede Çekiliyor?

Benim Tatlı Yalanım dizisi nerede çekiliyor? Benim Tatlı Yalanım dizisi çekim mekanları, çekim yapılan Kayra’nın evi, mahallenin semtin bilgileri konumuzun devamında sizlerle paylaşmak istiyoruz. Benim Tatlı Yalanım Nerede Çekiliyor? konusunda İstanbul ilimizin farklı semtleri ön plana çıksa da asıl çekim yerleri Üsküdar sahilinde bulunan güzel bir konak oldu. Benzer diziler nerede çekiliyor konumuz..

Benim Tatlı Yalanım 19. Bölüm Nerede çekiliyor 26 ekim

Benim Tatlı Yalanım 19. Bölüm Nerede Çekiliyor?

Benim Tatlı Yalanım 19. Bölüm Nerede çekiliyor? çekim yerleri manzaralı ev ve gittikleri mekanlardan bulduklarımızı sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Nejat ve Suna birlikte nereye gitti? Kayra ve gerçek annesi Aylin bakalım yeni bölümde neler yapacak nereye gidecekler?

Benim Tatlı Yalanım 19 Ekim bölümü nerede çekildi

Benim Tatlı Yalanım dizisi 18. Bölüm Nerede Çekiliyor?

Benim Tatlı Yalanım 18. Bölüm nerede çekiliyor Nejat ve Suna nereye gittiler, Ekrana gelen Benim Tatlı Yalanım dizisi 18. Bölüm nerede çekiliyor hangi mekanlar Nejat, Kayra ve Suna nereye gittiler? Tüm ailenin biraraya geldiği ve yemek yedikleri yer nerede bilenler varsa memnun oluruz.Benim Tatlı Yalanım 18. Bölüm nerede çekiliyor Nejat ve Suna nereye gittiler

Benim Tatlı Yalanım dizisi ilk bölümü ile ekrana gelecek olan Benim Tatlı Yalanım dizisi Star tv de ilk bölümü ile ekrana gelecek. Dizinin çıkan ilk tanıtım fragmanında oldukça yoğun bir ilgi oluşunca dizinin yaz ayları boyunca devam edeceği kesinleşti. Benim Tatlı Yalanım dizisi Nerede Çekiliyor? Benim Tatlı Yalanım Hangi Semtte Mahallede çekimleri yapılıyor sete nasıl gidilir? sorularını bu konumuzda yanıtlamak ve cevaplarını sırası ile vermek istiyoruz.

Benim Tatlı Yalanım dizisi seti nerede çekimlere nasıl gidilir

Star TV’nin iddialı dizisi Benim Tatlı Yalanım’dan ilk tanıtım fragmanı geldi ve dizinin ne zaman başlayacağına dair kesin yayın tarihi 13 Haziran oldu. Oldukça genç bir kadros ile izleycisi ile buluşacak olan Benim Tatlı Yalanım dizisinin yapımcılığını O3 Medya’nın üstlenirken dizinin baş rollerini Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu, Lavinya Ünlüer, Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Gonca Sarıyıldız, Ali Yoğurtçuoğlu ve Cem Zeynel Kılıç gibi ünlü oyuncular paylaşıyor. Benim Tatlı Yalanım dizisinin ilk görüntüleri dizinin çekim yerlerini park ve bahçenin nerede olduğunu dizinin çekildiği ev ve konağı merak ettirdi.

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri Resimleri

Benim Tatlı Yalanım dizisi konu olarak Nejat ve Suna’nın küçük bir yalandan doğan oldukça eğlenceli aşklarını yaz boyunca ekrana taşıyacak. Star tv de her perşembe günü yayınlanacak olan Benim Tatlı Yalanım dizisinin çekim yerleri İstanbul ilimiz olacak. İstanbul’da bir çok semtte yürütülen hummalı çalışmalar sonrasında hazırlanan tanıtım fragmanları ve dizinin çekim yerleri merak edilirken Üsküdar açıklarında tüm aşıkların toplanma yeri olan Kız kulesindeki çekimlerde oldukça beğenildi. Dizinin ilerleyen bölümlerinde ekrana gelecek olan İstanbul’daki Kız Kulesi görüntüleri ile yaşanan güzel aşkın samimi karelerini izlemeye devam edeceğiz.

Benim Tatlı Yalanım dizisi hangi ormanda çekiliyor

Benim Tatlı Yalanım, ilk bölümüyle 13 Haziran Perşembe 20.00’de Star tv de başlarken dizinin çekildiği mekanların nereler olduğu ve Benim Tatlı Yalanım Nerede Çekiliyor? sorusuna verecek o kadar çok cevap var ki: Örneğin aşağıda resmini paylaştığımız park görüntüleri aslında bir alış veriş merkezinin bahçesinde çekilmiş ama sanki Benim Tatlı Yalanım dizisinin çok lüks bir konakta veya köşk bahçesinde çekilmiş izlenimi veriyor. Bununla birlikte Benim Tatlı Yalanım dizisinin çekildiği setin kurulduğu Semt Mahalle bahçeler nerede nasıl gidilir sorularına da yanıtlar verelim.

Benim Tatlı Yalanım çekimlerini yapıldığı ev mahalle neresi

Benim Tatlı Yalanım dizisinin çekildiği Park Semt Mahalle nerede Nasıl Gidilir?

Dizinin bir çok mekanda çekildiğini biliyoruz. Benim Tatlı Yalanım dizisinin çekim yerlerinden birisinin Üsküdar açıklarındaki Kız Kulesi olduğunu belirtmiştik. Kız kulesini tam karşıdan gören ve manzarası ile İstanbul siluetini doğrudan hissedeceğiniz kafeler ve balıkçı restoranları da Benim Tatlı Yalanım dizisinin çekim mekanlarından bazılarını oluşturuyor. Üsküdar dolmuşlarına binen herkes burayı sahil kıyısında görebilir ve biraz daha ilerde muhteşem boğaz manzarası ile karşılaşabilir.

Benim Tatlı Yalanım dizisinin çekim setine nasıl gidilir? 

Elbette mümkün oyuncularımızı zaten biliyorsunuz oldukça cana yakın ve ziyaretçilere asla hayır demeyen kişilikler. Gerek Furkan Palalı olsun gerekse Aslı Bekiroğlu tüm içtenliği ile gelen ziyaretçileri reddetmiyor ve onlarla iki satır muhabbet edip mutlaka bir hatıra fotoğrafı çekiniyorlar. Sizlerde selfi çekinip tüm havanızı çevrenizdeki arkadaşlara atmak istiyorsanız güzel bir fikir olabilir.

Benim Tatlı Yalanım dizisi çekim yerleri İstanbul Kız kulesi

Benim Tatlı Yalanım Set Nerede? Furkan Palalı Aslı Bekiroğlu Nerede Görebilirim?

Benim Tatlı Yalanım oyuncuları ile buluşmak görüşmek ve set ortamında ziyaret etmek istiyorsanız Üsküdar ve Beykoz açıklarında çekilen dizinin set saatleri dışında oyuncuları yakalamanız daha kolay olacaktır. Benim Tatlı Yalanım dizisinin çekim mekanları kafeler ve deniz sahilindeki bir çok alan olunca merak edilip sorgulananlar arasında en bilindik yerler ise Kız Kulesi olduğu anlaşıldı. Bununla birlikte dizinin ilerleyen yeni bölümlerindeki çekimler sonrasında Benim Tatlı Yalanım dizisi nerede çekiliyor sete nasıl gidilir nerede bulabilirim oyuncuları diye soranlara cevaplar yazmaya devam edeceğiz.

Benim Tatlı Yalanım dizisinin çekildiği ev nerede

Benim Tatlı Yalanım fragmandaki manzaralı yer neresi?

Benim Tatlı Yalanım dizisinin ilk tanıtım fragmanında oldukça güzel manzaralı yerler var. Dizide Nejat karakterine hayat veren Furkan Palalı omzuna Lavinya Ünlüer’in oynadığı Kayra karakterini aldığı ve arkada çok güzel bir orman manzarasının bulunduğu görüntünün neresi olduğu çok merak edildi. Benim Tatlı Yalanım dizisinde görülen manzaralı orman Belgrat ormanları olabilir. Emin olamadık bu görüntünün kaynağının neresi olduğuna dair ancak sizlerin fikirleri varsa aşağı yazabilirsiniz.

Benim Tatlı Yalanım dizisinin çekildiği yerler

Benim Tatlı Yalanım ev çekimleri nerede yapılıyor?

Kayra ve Nejat karakterini ev sahneleri de çok güzel görüntüleri beraberinde getirmiş. Aslı Bekiroğlu’nun canlandırdığı Suna karakteri de dizinin en özel en güzel başrolü. Oldukça güzel görüntülerle ekrana gelecek olan Benim Tatlı Yalanım dizisinin çekildiği yerleri mekanları ev çekimlerinin yapıldığı yerleri merak eden izleyicilerimize yeni bilgiler geldikçe yazmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda ekran görüntüleri ile Benim Tatlı Yalanım dizisinde geçen mekanların nerelerde olduklarını sizlere duyurmaya devam edeceğiz. Benim Tatlı Yalanım dizisinde Nejat ve Suna’nın evlendiği mekanda çok merak edilmişti. Dizinin final bölümünde gerçekleşen evlilik sahnesi çok güzel bir mekanda çekildi. benim tatlı yalanım nerede çekiliyor bilgileri

Lütfen sizlerde Benim Tatlı Yalanım dizisinin çekildiği yerler hakkında fikrinizi aşağı yazarak bizlere dizinin çekim yerleri konusunda yardımcı olunuz. Bilenler görenler ve dizinin çekim yerlerini ve setini bilip fikir sahibi olanlar aşağı yazsınlar yorum olarak lütfen. Hepinize iyi seyirler dileriz. Aşağıya Benim Tatlı Yalanım dizisinin son fragmanlarını ekliyoruz. Düşünceleriniz bizler için çok önemli lütfen yorumsuz bırakmayın..Benim Tatlı Yalanım Nerede Çekiliyor

YORUMLAR

  1. Cem Volkan dedi ki:

    Nejat’ın dağ evinin nerede olduğunu merak ediyorum bilen var mı?

    1. berk dedi ki:

      arkadaşlar nejatın evi zekeriyaköy manolya caddesi ıhlamur çıkmazı no 2 de çekiliyor