Benim Adım Melek Dizisi Şarkıları Müzikleri (Aydilge)

18.07.2019
1.386

Trt1 ekranlarında yeni sezonda yayınlanması beklenen dizilerden birisi olan Benim Adım Melek Dizisi Şarkıları Müzikleri jenerik fonları oldukça merak edilecek. Çünkü bu güzel dizinin şarkılarını ve müziklerini bu konuda usta bir isim yapacak. Benim Adım Melek Dizisinin müziklerini yapacak olan sanatçımız Aydilge olacak.

Dizi müzikleri konusunda oldukça deneyimli bir isim olan Aydilge daha önce de bir çok dizinin müziğini yapmış ve diziler gerçekten de çalan şarkıları ile jenerik fon müzikleri ile ses getirmişti. 2019-2020 sezonunda Trt1 ekranlarında izleyeceğimiz Benim Adım Melek Dizisinin de şarkılarını hazırlayacak olan ve müziklerine yön verecek olan Aydilge oldukça başarılı ve sevilen bir sanatçımız. Benim Adım Melek dizisinde jenerikte çalan şarkı insanın yüreğine işliyor. Dizinin ilk bölümünden beri en çok dinlenen ve indirilen şarkılar arasında yerini alan bir varmış bir yokmuş diyemem şarkısı diziye uygun ve yüreklere dokundu.

Benim Adım Melek Dizisi 2. Bölümde çalan şarkı türkü : Gaziantep Yolunda Öldürdün Beni Gelin

Bahçalarda Mor Meni
Verem Ettin Sen Beni
Nasıl Verem Olmayım
Eller Sarıyor Seni
Ben Sana Yandım Gelin
Yanağı Allı Gelin
Gaziantep Yolunda
Öldürdün Beni Gelin
Bahçalarda Meleme
Yar Göğsün Düğmeleme
Ölürsem Kanlım Sensin
Gözlerin Sürmeleme
Ben Sana Yandım Gelin
Yanağı Allı Gelin
Gaziantep Yolunda
Öldürdün Beni Gelin
Bahçalarda Saz Olur
Gül Açılır Yaz Olur
Ben Yarime Gül Demem
Gülün Ömrü Az Olur

Benim Adım Melek Dizisi 2. Sezon Şarkıları Müzikleri

Benim Adım Melek Dizisi 2. sezonda da devam edecek. Sevilen dizi aldığı reytinglerle 2. sezon da devam etmeyi garantiledi.

Bir Doğu Masalı Dizisi Jenerik Fon Müziği dinleBenim Adım Melek Dizisi Şarkıları Müzikleri

Daha önce Kiraz Mevsimi ve Kiralık Aşk gibi dizilerin de müziğini yapan Aydilge son olarak TRT’nin Benim Adım Melek dizisinin müziklerini yapacak. Benim Adım Melek Dizisinde çalan şarkıları ve müzikleri merak edenlerin ilk uğrak yeri olacak olan dizioyuncu.com farkıyla sizlere ilk olarak buradan dizinin müziğini şarkısını paylaşacağız. Sizlerde yeni sezonda TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Benim Adım Melek Dizisinde çalan şarkıları fragmanda söylenen müziği yada dizinin sahnelerinde çalan jenerik fon müziklerini türkülerini bizlerden bölüm ve sahne adı yazarak talep edebilirsiniz.

Aydilge Benim Adım Melek Ayrılık Acısı ŞArkısı dizinin başında ve sonunda çalan şarkı

Bir varmış bir yokmuş diyemem
Her masalın sonu varmış diyemem
Karlı dağlar karşımda
Kimsem yok ardımda
Her masalın sonu varmış bilemem
Kara dağlar karşımda kimsem yok ardımda
Neler umdum ben
En yakınımdan böyle
Nasıl koptum ben
Hep içime atarım ben
Ama şimdi belki güneş doğacaktır yeniden
Bir varmış bir yokmuş diyemem
Her masalın sonu varmış bilemem

Benim Adım Melek Dizisi Jenerik Fon MüziğiBir Doğu Masalı Dizisinde çalan şarkı jenerik fon müziği

Benim Adım Melek Dizisinde şarkıları Aydilge’nin yaptığını yazmıştık. Sevilen dizide o kadar güzel müzikler çıkmaya başladı ki herkes bu dizideki şarkıları kimin yaptığını ve müzikleri yapan sanatçının kim olduğunu merak etmeye başladı. Bizde bir kez daha yazalım. Benim Adım Melek Dizisinin şarkıları jenerik fon müziklerini yapan hazırlayan isim Aydilge. Peki kimdir Aydilge kısaca bilgiler sunalım.

Aldilge Kimdir? Tam adı Aydilge Sarp olan sanatçımız 25 Haziran 1979 tarihinde Kütahya’da doğdu. Babası doktor olan Aydilge iki yaşındayken Ankara’ya taşındılar. Aydilge ilk orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Aydilge TRT Ankara Radyosu’nda radyo sanatçısı olarak bir süre görev aldı. 12 yaşından beri gitar çalan Aydilge kendi söz ve müziklerini yapmaya başlayınca teklifler de beraberinde gelmiştir. Başkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü’nü kazanan ve bu bölümü birincilikle bitiren Aydilge daha sonra İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Radyo-TV-Sinema bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. Müzik çalışmalarını hızlandıran Aydilge ilk albümünü 2006 yılında “Küçük Şarkı Evreni” ismi ile çıkardı. Daha sonra çeşitli albümler çıkarıp Kiraz Mevsimi ve Kiralık Aşk gibi dizilerin de müziklerini yapan Aydilge, 19 Haziran 2018 günü keman virtiözü Utku Barış Andaç ile evlenmiştir.

Aydilge Bir Doğu Masalı Dizisinin müziklerini yapacakBenim Adım Melek Dizisinde Fragmanda Çalan Şarkı Türkü Sözleri

Benim Adım Melek Dizisinde fragmanlar çıktıkça dizide çalan şarkılar müzikler de merak edilecektir. Benim Adım Melek Dizisinin yeni çıkan fragmanında çalan şarkıyı müziği merak edenler için bu sayfa altında sizlerle paylaşacağız. Benim Adım Melek Dizisi tanıtım fragmanında çalan şarkıyı müziği sizler için buraya ekleyip merak ettiklerinizi sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Trt1 Bir Doğu Masalı Dizisi Şarkıları Müzikleri (Aydilge)Benim Adım Melek Dizisinin Şarkısını Müziğini Kim Söylüyor

Dizilerde çalan şarkılar hep merak konusu olmuştur. Benim Adım Melek Dizisinde Aydilgenin şarkılar söyleyeceğini şimdiden haber verelim. Dizinin yeni bölümlerinde sadece jenerik fon müzikleri ile kalmayacak olan Aydilge zaman zaman dizi için seslendirdiği özel müzikleri de kendisi söyleyecektir. Dizinin mistik ortamlarında çalacak olan şarkıları seslendiren Aydilge birlikte vokal yapacağı diğer arkadaşlarını da buraya yazacağız zamanla.

Sizlerde Benim Adım Melek Dizisinde çalan şarkıların kim tarafından söylendiğini ve sözlerini merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Aydilge’nin seslendireceği Benim Adım Melekdizi müziklerini ve şarkılarını burada sizlere sunmaya çalışacağız.

Aydilge Benim Adım Melek Şarkısı dizinin başında ve sonunda çalan şarkı

Her masalın sonu varmış bilemem
Kara dağlar karşımda kimsem yok ardımda
Neler umdum ben
En yakınımdan böyle
Nasıl koptum ben
Hep içime atarım ben
Ama şimdi belki güneş doğacaktır yeniden
Bir varmış bir yokmuş diyemem
Her masalın sonu varmış bilemem

YORUMLAR

 1. Ayşen dedi ki:

  Ayrılık dünyamı başıma yıktın müziği kime ait bulamadimda

 2. Halil dedi ki:

  Oyun havası gibi bi muzik çalıyor onu ogrenecektim

 3. mitat dedi ki:

  Mitat daki fon müziği lütfen soyleyin

 4. Leýli dedi ki:

  Bu diziyi cok seviyorum tabi,sarkilarinida.

 5. Dsas dedi ki:

  Yok daha çok şükür

 6. Anonim dedi ki:

  Dizi ayri şarki ayri güzel yaa

 7. Anonim dedi ki:

  Dizide şarki da