Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncuları Ne Kadar Maaş Para Alıyor?

03.09.2022
11.925

ABen Bu Cihana Sığmazam dizi oyuncularının ne kadar maaş aldığını sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Yusuf Reha Alp, Alican Yaraş ve Mahinur Ergun’un kaleme aldığı Ben Bu Cihana Sığmasam dizisinin yönetmen koltuğunda Onur Tan oturmaktadır. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncularının aldığı maaş ve ücretler hakkında bilgiler burada. Bizlerde, Atv’de yayınlanacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizi oyuncularının bölüm başına ne kadar para maaş aldığını sizlerle paylaşacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Oyuncu Maaşları

Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncuları Ne Kadar Maaş Para kazanıyorGüzel Adamlar Medya imzalı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin çekimleri Özbekistan’da başlamıştır. Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra dizideki oyuncuların aldığı maaş ve ücretlerin bilgisi burada. Bizlerde Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncu maaş ile ücretlerini sizlerle paylaşacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Cezayir (Oktay Kaynarca) Maaşı

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Oktay Kaynarca dizide Cezayir karakterine hayat verecektir. Usta oyuncumuz Oktay Kaynarca ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde bölüm başına 85 bin tl aylık ise 340 bin tl kazanmaktadır.Ben Bu Cihana Sığmazam dizi Oyuncuları bölüm başı Ne Kadar kazanıyor

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Leyla (Ebru Özkan) Maaşı

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başrolünde yer alan güzel oyuncumuz Ebru Özkan dizide Leyla karakterini canlandıracaktır. Ebru Özkan’ın ne kadar maaş aldığı hakkında bir bilgi yoktur. Ancak bizler oyuncumuzun dizide bölüm başına ortalama 40 bin tl bir maaş alacağını tahmin ediyoruz.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Firuze (Pelin Akil) Maaşı

Popüler oyuncumuz Pelin Akil,Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başrolünde yer almaktadır. Pelin Akil’in ne kadar ücret aldığı belli değildir. Bizler güzel oyuncumuz Pelin Akil’in Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde bölüm başına yaklaşık olarak 45 bin tl bir ücret alacağını tahmin etmekteyiz.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Gülendam (Işıl Yücesoy) Maaşı

Usta oyuncumuz Işıl Yücesoy Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır. Dizide Gülendem karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Işıl Yücesoy, haftalık 40 ile 45 bin tl arasında bir maaş alacaktır.

Atv de yayınlaancak olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizindeki oyuncularının ne kadar ücret ve maaş aldığını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.