Ben Bu Cihana Sığmazam Jean Luc Tonnerre Kimdir? Burak Çelik

Ben Bu Cihana Sığmazam Jean Luc Tonnerre kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Başrollerini Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil’in paylaştığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Atv’de yayınlanmaktadır. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Jean Luc Tonnerre karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Jean Luc Tonnerre karakterini Burak Çelik canlandıracaktır. Ben Bu Cihana Sığmazam Jean Luc Tonnerre kimdir? Burak Çelik’i yakından tanıtacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Jean Luc Tonnerre Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını Güzel Adamlar Medya’nın üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Jean Luc Tonnerre karakteri diziye 13. bölümde katılacaktır. Ancak Jean Luc Tonnerre karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Jean Luc Tonnerre karakterini ise oyuncumuz Burak Çelik canlandıracaktır.  burak celik ben bu cihana sigmazam

Ben Bu Cihana Sığmazam Jean Luc Tonnerre Kimdir?

Diziye 13. bölümde katılan Jean Luc Tonnerre karakterini Burak Çelik canlandıracaktır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri Burak Çelik’i de merak etti. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzu araştırdık. Bundan dolayı Burak Çelik’i yakından tanıtacağız ve Burak Çelik kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Burak Çelik Kimdir?

21 Temmuz 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Burak Çelik, 2013 Best Model of Turkey ve Best Model of The World birincisi seçilmiştir. Burak Çelik, 42 ülkeden 56 modelin katıldığı Best Model of The World yarışmasında En İyi Erkek Model seçilmiştir. 2013 yılında Karagül dizisi ile oyunculuğa adım atan Burak Çelik, kariyerinde ki ilk çıkışı Hayat Sevince Güzel dizisiyle yakalamıştır. Özellikle Senden Daha Güzel dizisi ile geniş kitlelere ulaşan oyuncumuz bu dizide Emir Demirhan karakterini canlandırmıştır.

Burak Çelik Yer Aldığı Diziler

2013-2016 Karagül – Serdar Kılıçoğlu
2016 Hayat Sevince Güzel – Barış
2017 Deli Aşk – Jeremy Jackson
2017 Kara Yazı – Erdem Demir
2017-2018 Söz – Selim
2019 Sevgili Geçmiş – Mahir Denizhan
2020-2021 Kuruluş Osman Kongar/Göktuğ Bey
2022 Senden Daha Güzel – Emir Demirhan
2022 Ben Bu Cihana Sığmazam – Jean Luc Tonnerre

Burak Çelik Resmi İnstagram Hesabı

Oyuncumuz Burak Çelik, resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 126 gönderisi ve 1,9 milyon takipçisi bulunan Burak Çelik’in resmi İnstagram hesabı: @burakcelikofficial Ben Bu Cihana Sigmazam Jean Luc Tonnerre kimdir

Burak Çelik Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Geniş hayran kitlesine sahip olan oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Burak Çelik 2013 yılında Ayşenur Özkan ile dünya evine girmiştir. Ancak çiftin evliliği kısa sürmüş ve 2015 yılında boşanmıştır. Oyuncumuz Burak Çelik şimdilerde ise, Senden Daha Güzel diziside tanıştığı meslektaşı Aslı Turanlı ile birliktedir.

Ben Bu Cihana Sığmazam Jean Luc Tonnerre – Burak Çelik Kıyafetleri

Daha önce Best Model of Turkey ve Best Model of The World yarışmalarını kazanan Burak Çelik, yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde bu nedenle Burak Çelik’in Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Jean Luc Tonnerre kimdir? Burak Çelik’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: