Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinde Çalan Müzikler Şarkılar Sözleri Kim Söylüyor

11.08.2022
112

Bu konumuzda Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde çalan müzik ve şarkıların sözlerini sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturduğu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yapımcılığını Güzel Adamlar Medya üstlenmiştir. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde çalan müzik ve şarkıların sözleri ile kimin söylediği de merak edildi. Bizlerde bu konumuzda Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde çalan müzik ve şarkıların sözleri ile kimin söylediğini sizlerle paylaşacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinde Çalan Müzikler

27 Eylül Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi 2. bölümde Çalan Benim gibi yara yanan olur mu? Ölem ölem, olur mu? Gökteki yıldızı sayan olur mu şarkısıni Sabahat Akkiraz söylüyor, sözleri videosu:

Gökteki yıldızı sayan olur mu? Ölem ölem, olur mu?
Benim gibi yara yanan olur mu? Ölem ölem, olur mu?
Benim gibi yara yanan olur mu? Ölem ölem, olur mu?
Benim böyle arada kaldığım, ölem ölem, kaldığım
Acep gider yâre ayan olur mu? Ölem ölem, olur mu?
Acep gider yâre ayan olur mu? Ölem ölem, olur mu?
Gökteki yıldızın üçü piyade, ölem ölem, piyade
Yaşın küçük ama derdin ziyade, ölem ölem, ziyade
Yaşın küçük ama derdin ziyade, ölem ölem, ziyade
Niye öyle üzgün üzgün durursun, ölem ölem, durursun
Anan dahi sevmez benden ziyade, ölem ölem, ziyade
Anan dahi sevmez benden ziyade, ölem ölem, ziyade

20 Eylül Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinde Çalan şarkı Yola bakın belki gelen babamdır şarkısını Ender Balkır söylüyor. İşte Ben bu cihana sığmazan ilk bölümde çalan şarkının sözleri ve videosu: Uzak yerden görünüyor karartı
Hele bakın belki gelen babamdır
Aylar günler geçti hasretim zatı
Yola bakın belki gelen babamdır
Giderken babamın peşine vardım
Gitme babam gitme diye yalvardım
Ben bir gonca idim soldum sarardım
Güle bakın belki gelen babamdır
Yavrum dünyada olmasın gurbetin adı
Garip kuşun yorgun olur kanadı
Aylar günler geçti babam gelmedi
Yıla bakın belki gelen babamdır
Aşık Ruhani’yim kim bana benzer
Bu dünyadan ümit keser el üzer
Ya haber gönderir ya mektup yazar
Pula bakın belki gelen babamdır

Senaryosunu Yusuf Reha Alp, Alican Yaraş ve Mahinur Ergun’un kaleme aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin çekimleri Özbekistan’da başlamıştır. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde çalan müziklerde merak edildi. Ancak dizi henüz başlamadığı için dizide çalan müzikler de belli değildir. Bizler özellikle gerilim müziklerini çalacağını tahmin ettiğimiz Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi başladığı zaman dizide çalan müzikleri sizlerle paylaşacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinde Çalan Şarkıların Sözleri

Oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca, Pelin Akil, Ebru Özkan, Hakan Karahan gibi başarılı isimlerin yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi henüz yayın hayatına başlamamıştır. Yeni sezonda ekranlara gelecek olan Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisi henüz başlamadığı için, dizide çalan müzikler ve sözleri de bilinmemektedir. Bizler, önümüzdeki günlerde Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde çalan şarkıları sözleriyle birlikte detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Müziğini Kim Söylüyor?

Proje tasarımı ile genel hikayesi Oktay Kaynarca ve Onur Tan’a ait olan Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisinin çekimleri henüz tamalanmadığı için dizide çalan müzikler bilinmemektedir. Bizler özellikle vatan konulu şarkıların çalacağını tahmin ettiğimiz Ben Bu Cihana Sığmazan dizisi başladığı zaman, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin müziğini ve kimin söylediğini sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde çalan müzik ve şarkıları sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..