Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Gardaşov Neden Ayrıldı? (Ozan Akbaba)

05.12.2023
1.988

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Gardaşov Neden Ayrıldı? Diziden çıktı merak edenler için hemen yant verelim. Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinde Azeri işadamı Gardaşov rolünde oynayan Ozan Akbaba diziden çıktı ayrıldı. Peki Neden Ayrıldı? Ben Bu Cihana Sığmazamda Gardaşov rolündeki Ozan Akbaba’nın hem senaryosunu yazdığı hemde başrolünü oynayacağı ÇIRAK dizisinin kadrosuna katıldı Bu yüzden Gadaşov karakteri diziden ayrıldı.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Gardaşov kimdir? Sizlerle paylaşacağız. KYN Yapımevi’nin yapımcılığını üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Diziye yeni katılan Gardaşov karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Gardaşov karakterini ve Gardaşov’u canlandıran oyuncumuz Ozan Akbaba’yı yakından tanıtacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Gardaşov Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğuna Mustafa Şevki Doğan’ın oturduğu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Gardaşov karakteri, dizinin başrolünde yer alan Oktay Kaynarca’nın hayat verdiği Cezayir karakterine yardıma gelen Azeri iş insanıdır. Bizler Gardaşov karakteri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşınca sayfamıza ekleyeceğiz.Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Gardaşov

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Gardaşov Kimdir?

Cezayir’e yardıma gelen Azeri iş insanı Gardaşov karakterine başarılı oyuncumuz Ozan Akbaba hayat verecektir. Bizlerde Ozan Akbaba’yı yakından tanıtacağız. Ozan Akbaba kimdir? Daha önce hangi dizi ve filmlerde yer almıştır? Kamera karşısına en son ne zaman geçmiştir? Özellikle hangi dizi ile tanınmıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Sorularına sizler için cevaplayacağız.

Ozan Akbaba Kimdir?

9 Haziran 1982 yılında Kars’ta dünyaya gelen Ozan Akbaba, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimari ve Çevre Tasarımı Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ise ilk defa 2005 yılında Kırık Kanatlar dizisiyle geçmiştir. Özellikle 2015- 2021 yılları arasında İlyas Çakırbeyli karakterine hayat verdiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile tanınır hale gelen oyuncumuz Talent To menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda film müzikleri yapan oyuncumu en son Kasaba Doktoru dizisinde rol almıştır.

Ozan Akbaba Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2006 Kırık Kanatlar – TV Dizisi
2007 Kavak Yelleri – TV Dizisi
2011 Cennetin Sırları – Zafer – TV Dizisi
2012-2013 Kuzey Güney – Sümer Tezkan – TV Dizisi
2013 Güldür Güldür – Şenol – TV Dizisi
2014 Arka Sokaklar – Dr. Veysel – TV Dizisi
2014 Sürgün İnek – Selçuk – Sinema Filmi
2015 Poyraz Karayel – Taner – TV Dizisi
2019 Aman Reis Duymasın – İlyas Çakırbeyli – Sinema Filmi
2015-2021 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – İlyas Çakırbeyli – TV Dizisi
2022 Anka – Murat – Sinema Filmi
2022-2023 Kasaba Doktoru – Uz. Dr. Hakan Aydıner / Dr. Kemal Demir – TV Dizisi
2023 Ben Bu Cihana Sığmazam – Emiraslan Gardaşov – TV Dizisi

Ozan Akbaba Resmi İnstagram Hesabı

Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Ozan Akbaba, sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuzun instagram da 632 gönderisi ve 823 bin takipçisi vardır. Ozan Akbaba’nın instagram kullanıcı adı: @ozanakbaba’dır.

Ozan Akbaba Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Popüler oyuncumuz Ozan Akbaba hakkında en çok merak edilen konulardan biri de özel yaşamı olmuştur. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Fakat oyuncumuz özel yaşamını yaşamaktadır. Ozan Akbaba, 2017 yılında Elif Buket Arıkan ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evliliklerin olduğu bilinen çiftin Ozan Ali isminde bir de oğulları vardır.

Ozan Akbaba Kıyafetleri Markaları

Yakışıklığıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Ozan Akbaba’nın kıyafetleri de merak edilmektedir. Bizlerde Ozan Akbaba Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine dahil olduğu zaman oyuncumuzun günlük yaşamında ve özellikle Ben Bu Cihana Sığmazam’da giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyatlarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Gardaşov kimdir? Gardaşov karakterini canlandıran oyuncumuz Ozan Akbaba’yı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Yakışır ilyas reise hoşgeldin şimdi bakılır artık bu dizi