Bay Yanlış Dizisi Özgür’ün Köpeği Tesla Hangi Cins

03.07.2020
1.795

Bay Yanlış dizisinde Özgür karakterini canlandıran Can Yaman’ın dizideki her şeyi merak ediliyor. Bay Yanlış Özgür’ün evi arabası balkonun kedisi köpeği derken özellikle Tesla isimli köpeğinin cinsi izleyiciler tarafından çok merak edildi. Bizde bu konumuzda Bay Yanlış dizisi Özgür’ün köpeği Tesla hangi cins olduğunu ve fiyatının ne kadar olduğunu petshop sahibi kardeşlerimiz vasıtasıyla sizlere aktaracağız.

Bay Yanlış Dizisi Özgür’ün Köpeği Tesla Hangi Cins

Son dönemde en popüler dizi oyuncularından birisi olan Can Yaman Bay Yanlış dizisi ile hem ülkemizde hem de dünyada fırtına gibi esmeye başladı. Bay yanlış dizisinde Özgür karakterini oynayan Can Yaman’ın dizideki köpeği izleyicilerinin merakını cezbetti. Bu nedenle Bay yanlış dizisinde Özgür’ün köpeği hangi cins markası nedir? Hangi ülkeden getirildi gibi merak edilen soruları bilgiler ışığında sizlerle paylaşacağız. Özgür’ün Tesla isimli köpeğinin cinsi Border corlie..Bay Yanlış dizisi Özgürün köpeği Tesla

Bay Yanlış dizisinde Özgür köpeği Tesla ile çok iyi anlaşıyor. Günübirlik ilişkilerini eve taşıyan Özgür getirdiği kız arkadaşlarına Tesla’nın havlamasını ve onlara şirin görünmemesini istemişti. Ancak Tesla Özgür’ün dediklerini yapmayınca Özgür ona neden şirin görünüyorsun günlük ilişkilerdeki kızlara şirin görünme demedim mi diye çıkıştı.

Ozgurun kopegi Teslanin cinsi nedirBay yanlış dizisinde Özgür ve Tesla aynı yatakta yatıp uyuyor. Özgür’ü sabah saatlerinde Tesla yalayarak uyandırıyor. Bu kadar evcil ve insanla yaşam bağı uyumlu Tesla’nın cinsi nedir? Hangi ülkeden geldi veya petshoplarda Tesla gibi köpekler bulunur mu fiyatları ne kadar gibi izleyicilerin meraklı sorularına petshop sahibi okurlarımız varsa lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazarak izleyenleri ve merak edenleri bilgilendirirse çok seviniriz.

Bay Yanlış Dizisi Özgür’ün Köpeği Tesla hakkında merak edilen bilgiler

Bay Yanlis Ozgurun kopegi TeslaBay yanlışta Özgür’ün Tesla isimli köpeği Hangi cins: cevap -Border corlie

Bay yanlış dizisinde Özgür’ün köpeği hangi ülke menşeili

bay yanlis dizisi tesla kimdir

Özgür’ün köpeği Tesla petshoplarda var mı nereden alınabilir

Bay yanlış dizisinde Özgür’ün köpeği Tesla ne kadar fiyata satılıyor gibi merak edilen soruları petshop sahibi veya ilgi duyan arkadaşlar yanıtlarsa çok seviniriz.

Bay Yanlış Dizisi Özgür’ün Köpeği Tesla daha önce Yetenek Sizsiniz’de karşımıza çıkan Max isimli köpeğin aynısıdır. Border corlie cinsi olan Max ile aynı olan Tesla Özgür ile oldukça iyi bir arkadaş olmuş. Beyaz ve siyah alaşımlı renkleri ile oldukça sevimli görünen Tesla Özgür ile evde oldukça iyi vakit geçiriyor.

Bay Yanlış Dizisi Ezgi'nin Balığı PenelopeBay Yanlış Dizisi Ezgi’nin Balığı Penelope hangi cins nereden alınır?

Bay Yanlış Dizisinde Ezgi’nin Balığı Penelope hangi cinsi akvaryum balığı nereden nasıl alınır fiyatı ne kadar gibi merak edilen sorulara yanıt da bekliyoruz. Özgürün köpeği Tesla ile Ezginin akvaryum balığı Penelope hakkında bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız..

Bay Yanlış Ezginin penolope isimli balığıBay Yanlış Ezginin penolope isimli balığı

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Halil dedi ki:

    6 aylık oyun seven egitilmis bir border collie cinsinde köpeğimiz var sahiplenmek isteyen halilhakankna Instagram hesabından yazabilir

  2. Anonim dedi ki:

    Sahiplenmek isteyen varsa aynı cins eğitimli oyun seven border collie köpeğimiz var

  3. Serap dedi ki:

    Bu köpek Kuyruksuz Avustralya Çoban Köpeği olması gerekiyor.Evet Border Collie’ye benziyor ancak değil!