Barbaroslar Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Barbaroslar Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri… Yeni sezonda Trt1 ekranlarında yeni bir dizi başlayacak. Dizinin adı Barbaroslar. Trt1 de yayınlanacak Barbaros dizisinin yapımcılığını Es Film üstleniyor. Barbaros dizisinin erkek başrol oyunculuğu için Çağatay Ulusoy ile anlaşma sağlandı. Barbaros dizisinde yer alan diğer oyuncular kimler? Bilgileri konumuzun devamında sizlerle olacak.

Barbaroslar dizisi bir dönem dizisi olacak ve Barbaros Hayrettin Paşa’nın hayat hikayesine yer verilecek. Barbaroslar dizisi yönetmenliğini Taylan Biraderler yaparken senaryosunu Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz yazıyor. Trt1 Diriliş Ertuğrul dizisi ile rekorlara imza atmış ve yıllarca reytinglerde birinci olmuştu. Ancak Kuruluş Osman’ın Atv de başlaması üzerine Trt1 reytinglerde bir türlü eski zaferlerini yakalayamıyor. Bu yüzden de yeni bir dönem dizisi ile seyirciyi çekerek reytinglerdeki eski başarılı günlerini yakalamak istiyor. Barbaroslar dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Başrol oyuncuları ve yan rollerde hangi oyuncuları göreceğiz?

Engin Altan Duzyatan Barbaros dizisindeSon Dakika Gelişmesi: Es Film’in yeni sezon için TRT 1’e hazırladığı dev bütçeli dizi ‘Barbaros’ta yer alması beklenen Çağatay Ulusoy diziden ayrılmıştı. Kanal yönetiminin ise 5 sezon boyunca ‘Diriliş: Ertuğrul’ dizisinde boy gösteren Engin Altan Düzyatan ile çalışmak istediği ortaya çıktı. (Güncelleme: 8 Temmuz 2020)

Çağatay Ulusoy yeni dizisi Barbaros rol arkadaşları partneri

Barbaroslar Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Barbaroslar dizisi erkek başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy oldu. Kadın başrol ve diğer roller için oyuncu arayışları sürüyor. Barbaros dizisi oyuncu kadrosu hakkında bilgileri konumuza ekleyerek sizleri bilgilendiriyoruz. Engin Altan Düzyatan Oruç Reis (Barbaros’un abisi)
Ulaş Tuna Aslantepe Hızır Reis (Barbaros Hayrettin Paşa)

Barbaroslar dizisi oyuncu kadrosu;
Engin Altan Düzyatan – Oruç Reis (Barbaros’un abisi)
Ulaş Tuna Astepe- Hızır Reis (Barbaros Hayrettin Paşa)
Çağatay Ulusoy –
Belçim Bilgin –
İsmail Filiz- Kurdoğlu
Batuhan Bayar- Niko

engin altan duzyatan yeni dizisi barbaros Engin Altan Düzyatan

Barbaros dizisi için başrol oyuncusu özenle aranıyordu ve Engin Altan Düzyatan ile anlaşıldı. Engin Altan Düzyatan Barbaros dizisinde Barbaros Hayrettin paşa rolünü canlandıracak. Oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisinde oynamış ve Ertuğrul gazi karakteri çok beğenilmişti hatta aynı Ertuğrul Gazi olarak Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisine katılması isteniyordu. Ancak oyuncu bu teklifi kabul etmedi ve yeni dizisi Barbaros ile anlaştı.

Engin Altan Düzyatan 1979 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun oldu ve bazı özel tiyatrolarda görev aldı. Birçok dizi filmde rol aldı. Engin Altan Düzyatan’ın meşhur olmasını sağlayan dizi o kadar popüler olmasını sağlayan ve akıllarda kalmasını sağlayan dizi Diriliş Ertuğrul oldu.

Engin Altan Düzyatan’ın rol aldığı dizi filmler;
2003 Kampüsistan- Levent,
2006- Kızlar Yurdu- Özgür,
2009- Bir Bulut Olsam- Doktor,
2010- Kapalıçarşı- Fırat,
2014- Diriliş Ertuğrul- Ertuğrul Gazi,
3’te 3 Tarih- Sunucu,
2019- Kurşun- Savcı Orhan Atmaca rolleri bazı rol aldığı dizi filmler.

barbaros dizisinde hizir reis oldu

Ulaş Tuna Astepe- Hızır Reis

Ulaş Tuna Astepe Barbaros dizisinde Hızır Reis rolünü oynayacaktır. Ulaş Tuna Astepe 1988 İzmit doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde yaptı. 2008 yılında Osmanlı Cumhuriyeti filminde kostüm asistanlığı yaptı. Ardından tiyatro ve televizyon projelerinde yer almaya başladı. 2012 Karadayı ilk dizisi oldu. Analar ve Anneler, Rüya ve son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde başrol oynadı. Yakışıklı oyuncu yeni sezon için Barbaros dizisi ile anlaştı ve dizide Hızır Reis rolünü canlandıracak.

Çağatay Ulusoy

Barbaros dizisi başrol oyuncusu olan Çağatay Ulusoy kimdir? Son olarak Hakan Muhafız dizisinde rol alan ve herkesin hayranlığını bir kez daha kazanan Çağatay Ulusoy kimdir? Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 İstanbul doğumludur. Çağatay Ulusoy 2010 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünde eğitim gördü. Çağatay Ulusoy Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri aldı. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk dersi almaktadır.

2011 yılında ilk kez Show TV’de yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisinde Emir Sarrafoğlu rolünü canlandırdı. Sonrasında Anadolu Kartalları filminde rol aldı. Eve Düşen Yıldırım dizisine konuk oyunculuk olarak katıldı. Amerikan dizisi The O.C’nin yerli uyarlaması Medcezir dizisinde başrol oynadı. Leyla Lydia Tuğutlu ile Delibal adlı filmde rol aldı. 2016’da Colin’s markasının reklam yüzü oldu. Reklam filminde Victoria Secret mankenlerinden Taylor Marie Hill ile birlikte yer aldı. Show TV’de yayınlanan İçerde dizisinde Sarp Yılmaz karakterini canlandırdı ve son olarak Netflix’te yayınlanan Hakan Muhafız dizisinde oynadı ve dizi 3. sezon yayınlandı.

Çağatay Ulusoy’un rol aldığı dizi filmler;
2011- Adını Feriha Koydum- Emir,
2012- Eve Düşen Yıldırım- Emir,
2012 Adını Feriha Koydum Emirin Yolu- Emir,
2013- Medcezir- Yaman,
2016- İçerde-Sarp,
2018- Hakan Muhafız-Hakan Demir rolünü canlandırdı. çağatay Ulusoy Barbaros dizisi oyuncu kadrosu bilgileri

Belçim Bilgin

Barbaros filminde Engin Altan Düzyatan’a eşlik edecek olan isim Belçim Bilgin oldu. Belçim Bilgin kimdir? Belçim Bilgin 1983 Ankara doğumludur. 2005 yılında Sıfır Kilometre ile ilk oyunculuk tecrübesini yaşadı. Belçim Bilgin Aşk Tesadüfleri Sever, Kelebeğin Rüyası, Rüzgar, Acı Kiraz, Hekimoğlu ve Menajerimi Ara dizi filmlerinde rol aldı. Belçim Bilgin instagram hesabı https://www.instagram.com/belcimbilgincom/ Belcim Bilgin kimdir barbaros dizisi filmi

İsmail Filiz- Kurdoğlu

İsmail Filiz Barbaros dizisinde Kurdoğlu karakterini canlandıracaktır. Kurdoğlu Barbaros dizisinde önemli bir karakterdir. İsmail Filiz 1980 Çankırı doğumludur. Ezel, Anadolu Kartalları, Paşa Gönlüm, Ezra, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Adanış Kutsal Kavga dizi filmlerinde rol aldı. İsmail Filiz instagram hesabı https://www.instagram.com/ismailflz/ Ismail Filiz barbaros kurdoglu kimdir

Batuhan Bayar- Niko

Barbaroslar dizisine katılan oyuncu Batuhan Bayar dizi de Niko rolünü canlandıracaktır. Batuhan Bayar kimdir? Batuhan Bayar bir video paylaşım sitesinde video paylaşıp fenomen olmuştur. Batuhan Bayar instagram hesabı https://www.instagram.com/battubayar/

Batuhan Bayar Barbaroslar dizisi Niko kkimdir

Barbaros dizisi oyuncuları konusunu konumuzda sizlerle paylaştık. Barbaros dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan isimleri de konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz. Sizler Barbaros dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz?

Yorum yaz

11 Yorum

  1. Engin Altan Düzyatan Barbaros Hayrettin Paşayı oynamıyor ki 🙂 Hızır Reis ve Oruç Resi karakterlerini karıştırmışsınız. Yanlış bilgilendiriyorsunuz insanları…

  2. Sanırım bayılıyorum. Kadro efsane ve sevdiğim iki oyuncu aynı dizide. Merak ve heyecanla bekliyorum.

Etiketler