Barbaros Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Yorum Yap 96 kez izlendi

Barbaros Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri… Yeni sezonda Trt1 ekranlarında yeni bir dizi başlayacak. Dizinin adı Barbaros. Trt1 de yayınlanacak Barbaros dizisinin yapımcılığını Es Film üstleniyor. Barbaros dizisinin erkek başrol oyunculuğu için Çağatay Ulusoy ile anlaşma sağlandı. Barbaros dizisinde yer alan diğer oyuncular kimler? Bilgileri konumuzun devamında sizlerle olacak.

Barbaros dizisi bir dönem dizisi olacak ve Barbaros Hayrettin Paşa’nın hayat hikayesine yer verilecek. Barbaros dizisi yönetmenliğini Taylan Biraderler yaparken senaryosunu Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz yazıyor. Trt1 Diriliş Ertuğrul dizisi ile rekorlara imza atmış ve yıllarca reytinglerde birinci olmuştu. Ancak Kuruluş Osman’ın Atv de başlaması üzerine Trt1 reytinglerde bir türlü eski zaferlerini yakalayamıyor. Bu yüzden de yeni bir dönem dizisi ile seyirciyi çekerek reytinglerdeki eski başarılı günlerini yakalamak istiyor. Barbaros dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Başrol oyuncuları ve yan rollerde hangi oyuncuları göreceğiz?

Engin Altan Duzyatan Barbaros dizisindeSon Dakika Gelişmesi: Es Film’in yeni sezon için TRT 1’e hazırladığı dev bütçeli dizi ‘Barbaros’ta yer alması beklenen Çağatay Ulusoy diziden ayrılmıştı. Kanal yönetiminin ise 5 sezon boyunca ‘Diriliş: Ertuğrul’ dizisinde boy gösteren Engin Altan Düzyatan ile çalışmak istediği ortaya çıktı. (Güncelleme: 8 Temmuz 2020)

Çağatay Ulusoy yeni dizisi Barbaros rol arkadaşları partneri

Barbaros Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Barbaros dizisi erkek başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy oldu. Kadın başrol ve diğer roller için oyuncu arayışları sürüyor. Barbaros dizisi oyuncu kadrosu hakkında bilgileri konumuza ekleyerek sizleri bilgilendiriyoruz.

Barbaros dizisi oyuncu kadrosu;
Engin Altan Düzyatan- Barbaros Hayrettin Paşa,
Çağatay Ulusoy- Oruç Reis…

engin altan duzyatan yeni dizisi barbaros Engin Altan Düzyatan

Barbaros dizisi için başrol oyuncusu özenle aranıyordu ve Engin Altan Düzyatan ile anlaşıldı. Engin Altan Düzyatan Barbaros dizisinde Barbaros Hayrettin paşa rolünü canlandıracak. Oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisinde oynamış ve Ertuğrul gazi karakteri çok beğenilmişti hatta aynı Ertuğrul Gazi olarak Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisine katılması isteniyordu. Ancak oyuncu bu teklifi kabul etmedi ve yeni dizisi Barbaros ile anlaştı.

Engin Altan Düzyatan 1979 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun oldu ve bazı özel tiyatrolarda görev aldı. Birçok dizi filmde rol aldı. Engin Altan Düzyatan’ın meşhur olmasını sağlayan dizi o kadar popüler olmasını sağlayan ve akıllarda kalmasını sağlayan dizi Diriliş Ertuğrul oldu.

Engin Altan Düzyatan’ın rol aldığı dizi filmler;
2003 Kampüsistan- Levent,
2006- Kızlar Yurdu- Özgür,
2009- Bir Bulut Olsam- Doktor,
2010- Kapalıçarşı- Fırat,
2014- Diriliş Ertuğrul- Ertuğrul Gazi,
3’te 3 Tarih- Sunucu,
2019- Kurşun- Savcı Orhan Atmaca rolleri bazı rol aldığı dizi filmler.

Çağatay Ulusoy

Barbaros dizisi başrol oyuncusu olan Çağatay Ulusoy kimdir? Son olarak Hakan Muhafız dizisinde rol alan ve herkesin hayranlığını bir kez daha kazanan Çağatay Ulusoy kimdir? Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 İstanbul doğumludur. Çağatay Ulusoy 2010 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünde eğitim gördü. Çağatay Ulusoy Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri aldı. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk dersi almaktadır.çağatay Ulusoy Barbaros dizisi oyuncu kadrosu bilgileri

2011 yılında ilk kez Show TV’de yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisinde Emir Sarrafoğlu rolünü canlandırdı. Sonrasında Anadolu Kartalları filminde rol aldı. Eve Düşen Yıldırım dizisine konuk oyunculuk olarak katıldı. Amerikan dizisi The O.C’nin yerli uyarlaması Medcezir dizisinde başrol oynadı. Leyla Lydia Tuğutlu ile Delibal adlı filmde rol aldı. 2016’da Colin’s markasının reklam yüzü oldu. Reklam filminde Victoria Secret mankenlerinden Taylor Marie Hill ile birlikte yer aldı. Show TV’de yayınlanan İçerde dizisinde Sarp Yılmaz karakterini canlandırdı ve son olarak Netflix’te yayınlanan Hakan Muhafız dizisinde oynadı ve dizi 3. sezon yayınlandı.

Çağatay Ulusoy’un rol aldığı dizi filmler;
2011- Adını Feriha Koydum- Emir,
2012- Eve Düşen Yıldırım- Emir,
2012 Adını Feriha Koydum Emirin Yolu- Emir,
2013- Medcezir- Yaman,
2016- İçerde-Sarp,
2018- Hakan Muhafız-Hakan Demir rolünü canlandırdı.

Etiketler