Baraj Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri Marka ve Fiyatları

12 Yorum 393 kez izlendi

Bu konumuz Baraj Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri Marka ve Fiyatları hakkında olacak. Fox TV ekranlarında salı günleri yayınlanan baraj dizisindeki oyuncuların kıyafetleri ve elbiseleri merak konusu oldu. Biz de bu konumuzda baraj dizisinin oyuncu kıyafetleri ne marka ve model olarak fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız. Siz de merak ettiğiniz ve baraj dizisinde giyilen tüm kıyafet ve elbiseleri bizlere sorabilirsiniz.

Baraj dizisi oyuncu kıyafetleri elbiseleri

Baraj Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri Marka ve Fiyatları

Baraj dizisinde 5. Bölümde Nehir karakterine hayat veren Biran Damla Yılmaz’ın 15 Eylül 2020 Salı günü ekrana gelen son bölümde giymiş olduğu bluz çok merak edildi. Baraj dizisinde Nehir’in giymiş olduğu siyah bluz markası Ayşebrav koleksiyonundan.Baraj dizisi nehir'in bluzu kiyafeti

Özellikle baraj dizisinde yer alan oyunculardan Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, İman Casaplanka, Sumru Yavrucuk ve Feyyaz Duman gibi oyuncuların giymiş olduğu elbiseler ve kıyafetler oldukça merak ediliyor. Baraj dizisinde Tarık’ın giydiği kıyafetler, Baraj dizisinde Nehir ve Zahra’nın kıyafetleri en merak edilen oyunculardan ve kıyafetlerinden bazıları.

Baraj Dizisi Oyuncuların giydiği kıyafetler:

Sizler de merak ettiğiniz ve Baraj dizisinde Zehra, Tarık, Nehir gibi oyuncuların her türlü elbise ve kıyafetlerini bizlere sorabilir, oyuncuların giydikleri her türlü takım elbise ceket pantolon gömlek kravat veya çanta takı yüzük kaban mont gibi ne aklınıza gelirse bizlere sorabilirsiniz. Özellikle Biran Damla Yılmaz’ın oynamış olduğu Nehir karakterinin giydikleri dizide en çok merak edilen kıyafetler olacak.

Baraj dizisi Nehir'in kıyafetleriBaraj dizisi Nehir’in giydiği kıyafetler elbiseler

Baraj dizisinde başrol oyuncusu olan Biran Damla Yılmaz Nehir karakteri ile en çok dikkat çeken ve giydiği elbiseleri marka ve modelleri merak edilen oyuncuların başında geliyor. Bu nedenle baraj dizisindeki tüm oyuncuların giydiği sponsor kıyafetler yanı sıra bireysel olarak oyuncuların giymiş olduğu elbiselerin marka ve modellerin de bizlere sorabilirsiniz. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda baraj dizisindeki oyunculara ait dizide kullanılan kıyafetleri marka model ve fiyat bilgisi olarak sizlerle paylaşacağız.

baraj dizisi nehirin kiyafetleri Baraj dizisi oyuncuların kıyafetlerinin bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Modelleri araştıırlan kıyafetlerin bilgileri kısa sürede eklenecektir.

nehirin askili beyaz tulumu

baraj dizisi tarik ve nazim

Baraj Nehirin giymiş olduğu pantolonBaraj dizisinde Nehir’in giydiği koyu yeşil deri pantolan markası jogger suni deri pantolon fiyatı 79.80 TL.

nehirin gözlüğü baraj dizisiBaraj dizisinde Nehir’in kullandığı gözlük Ray-ban marka. Gözlüğün fiyatı 546.99 TL.

Baraj dizisi Tarık'ın kıyafetleriBaraj dizisi Tarık’ın kıyafetleri marka modeli fiyatı

Dizinin en önemli iki oyuncusu Tarık karakterini canlandıran Burak Yörük ve Nehir karakterini canlandıran Biran Damla Yılmaz. Bu oyuncuların hem kıyafetleri hem de giydikleri gömlek kazak taktıkları takılar kullandıkları çantalar montlar kısacası her şey çok merak ediliyor. Özellikle Nehir’in giymiş olduğu siyah ceket ve kullanmış olduğu gözlük markası merak edilirken Tarık’ın montu ve beyaz kazağı da çok merak edildi. Siz de merak ettiklerinizi bizlere sorarak yanıt isteyebilirsiniz.

Baraj dizisi Tarık'ın ceketiTarık’ın Nehir ile ilk tanışmada giydiği siyah ceket Mavi marka. Frank Mavi Black Gri Jean Ceket’in fiyatı 269.99 TL.

Baraj Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri Marka ve Fiyatları konumuza isteklerinizi merak ettiklerinizi aşağı yorum olarak yazın lütfen. Bu arada merak edenler için Tarık karakterini detaylıca yazdık. Tıklayın >> Baraj Dizisi Tarık Kimdir?

Yorum yaz

12 Yorum

  1. Avatar Reyhan Haliloğlu

    Baraj dizisinde17 Kasım bölümde Nehirin giydiği mavi göbek detaylı kazağın markası nedir nereden temin edebiliriz ve fiyatı nedir?

  2. Zahranin giydiği elbiseler hangi marka dan cok guzeller 🤩 14 ekimdeki bolumde giydigi siyah beyaz elbiseye bayildimm hangi marka lutfenn yazarmsinzzzzz🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  3. Tarığın giydiği kırmızı sweatshirt’i sormak istiyorum nerden ve nasıl temin edebiliriz sevinirim teşekkürler

Etiketler