Bahar Dizisi Bahar’ın Gençliği Kimdir? Yeşim Çelebi

02.02.2024
1.059

Bahar dizisi Bahar’ın gençliği kimdir? Sizler için yakından tanıtacağız. Ayça Üzüm’ün senaristliğini üstlendiği Bahar dizisinin yapımcılığını MF Yapım üstlenmiştir. Başrolünde Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak’ın yer aldığı dizide Bahar’ın gençliğini oyuncumuz Yeşim Çelebi canlandırmaktadır. Bizlerde Bahar’ın gençliğini ve Bahar’ın gençliğini canlandıran Yeşim Çelebi’yi yakından tanıtacağız.

Bahar Dizisi Bahar’ın Gençliği Kimdir Kim Oynuyor?

Bahar Dizisi Bahar’ın Gençliği Kim oynuyorShow Tv’nin yeni dizisi Bahar, büyük ilgi görmüştür. Bahar rolüne ise Demet Evgar hayat vermektedir. Üniversite yıllarında Timur’la tanışma sahnelerinde ise genç Bahar vardır. Bahar’ın gençliği de şimdi ki hali gibi gayet kibar, güzel ve başarılıdır. Geçmişte ki sahneler için Bahar’ın gençliği sık sık karşımıza çıkacaktır. Bahar Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu:

Bahar Dizisi Bahar’ın Gençliğini Kim Canlandırıyor?

Dizide Bahar’ın gençliğine oyuncumuz Yeşim Çelebi hayat vermektedir. Bahar’ın üniversite yıllarını canlandıran oyuncumuz Yeşim Çelebi hakkındaki bilgiler de merak edilmiştir. Bu içeriğimizde Genç oyuncumuz Yeşim Çelebi’yi yakından tanıtacağız. Yeşim Çelebi’nin rol aldığı projeleri, sevgilisini, Instagram’ı ve kıyafetleri gibi tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Yeşim Çelebi

Bahar Dizisinde Bahar’ın Gençliği oynayan oyuncu Kimdir1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yeşim Çelebi, London Academy of Music & Dramatic Art (Londra Müzik ve Dramatik Sanat Akademisinde) eğitim almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2021 yılında Esin Kocabey karakterine hayat verdiği Kırık Hayatlar dizisiyle geçen oyuncumuz, Levent Ünalan Talent menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne oyuncumuz en son Kızılcık Şerbeti dizisinde rol almıştır.

Yeşim Çelebi’nin Dizileri Ve Filmleri

2024 Bahar – Bahar’ın Gençliği – TV Dizisi
2023 Kızılcık Şerbeti – TV Dizisi
2022 Gelsin Hayat Bildiği Gibi – Sanem – TV Dizisi
2021-2022 Kırık Hayatlar – Esin Kocabey – TV Dizisi

Yeşim Çelebi İnstagram Kullanıcı Adı Nedir?

Sosyal medyayı aktif kullanan genç oyuncumuz Yeşim Çelebi’nin Instagram kullanıcı adı da merak edilmiştir. Instagram’da 82 gönderisi ve 27.000’den fazla takipçisi bulunan oyuncumuz Yeşim Çelebi’nin Instagram kullanıcı adı: @yesimncelebi’dir.

Yeşim Çelebi Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Sektörde yeni olmasına rağmen dikkatleri üzerine çeken Yeşim Çelebi’nin sevgilisi de merak edilmiştir. Ancak oyuncumuzun basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Yani henüz bekar olduğu bilinen genç oyuncumuz Yeşim Çelebi’nin hayatında bilinen biri yoktur.

Yeşim Çelebi Kıyafetleri ve Elbiseleri

Güzelliğiyle de izleyicilerin ve yapımcıların dikkatini çeken Yeşim Çelebi, trendleri yakından takip etmektedir. Son modaya uygun giyinen oyuncumuzun kıyafetleri de merak konusudur. Bizler de merak eden okuyucularımız için Yeşim Çelebi’nin tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Bahar’ın gençliğini ve Bahar’ın gençliğini canlandıran Yeşim Çelebi’yi yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk sen yaz..