Azra Akın 2023-2024 Yeni Dizisi Projesi Nedir?

07.06.2022
32

Azra Akın dizi setlerine geri dönüyor. Güzel oyuncu yapmış olduğu son instagram paylaşımı ile çok yakında dizi setlerine geri döneceğini açıkladı. Bizde bu konumuzda Azra Akan 2023-2024 yeni sezonda hangi dizide oynayacak kiminle başrolü paylaşacak ve Azra Akın’ın yeni dizisi hangi kanalda yayınlanacak gibi sorulara yanıt vermek ve oyuncu hakkında özel yaşamı ile ilgili bilgiler vermek için bu konuyu açtık.

Azra Akın 2023-2024 Yeni Dizi Projesi Nedir?

Azra Akın, setlere döneceğini sosyal medya hesabındaki paylaşımıyla duyurdu. Azra Akın’ın dizi projesiyle mi yoksa bir film projesiyle mi setlere döneceği henüz bilinmiyor. Azra Akın’ın yeni dizisi belli olunca sizlere yazacağız. Güzel oyuncunun bir süredir teklifler aldığı ve oğlunu büyütmek için kendisine zaman ayırdığını açıklamıştı. 2020 yılında Haziran ayına geldiğimizde Azra Akın yeni bir projeye başlayacağını duyurdu ve projenin dizi mi yoksa filmi mi olduğunu açıklamadı. Kısa bir araştırma ile Azra Akın’ın yeni bir dizi ile ekrana döneceğini öğrendik.Azra Akın 2020-2021 Yeni dizisi ne olacak

Azra Akın kimdir?

Azra Akın 8 Aralık 1981 tarihinde Hollanda’da Almelo’da doğmuş bir dizi oyuncusudur. Azra Akın ilk olarak 1998 yılında elite model yarışması Türkiye ayağında birinci olmuştur. Azra Akın’ın herkes tarafından tanınması ise 2002 yılında Star TV’de düzenlenen Türkiye güzellik yarışmasında birinci olması ile başlamıştır. Türkiye güzeli olan Azra Akın daha sonra birçok yapımcının ilgi odağı olmaya başlamış ve ilk olarak 2004 yılında Tamer Karadağlı ile birlikte Yağmur Zamanı isimli dizide Eylül karakterini canlandırarak dizi oyunculuğuna başlamıştır.

Azra Akın’ın Oynadığı Dizi ve Filmler

Yağmur Zamanı dizisi Azra Akın için bir ilk olmuştur. Azra Akın 2009 yılında Sadri Alışık tiyatrosunda 72. Koğuş tiyatro oyununda sahne almış 2010 yılında ise Acun medyanın Show TV’de düzenlediği Yok böyle dans yarışmasında yarışmacı olarak katılmıştır. 2011 yılında Star TV’de yayınlanan Geniş Aile dizisinde rol alan Azra Akın 2012 yılında M.U.C.K dizisinde müzik öğretmeni Elif hocayı canlandırmıştır. Azra Akın 2014 yılında ise Kanal d ekranlarında yayınlanan Galip Derviş dizisinde konuk oyuncu olarak yer almış ve Gülten karakterine hayat vermişti. Yine aynı yıl Arkadaşım Hoşgeldin’e katılmış Eylül 2014 tarihinde ise Çilek isimli filmde başrolde yer almıştı.

Azra Akın yeniden sete dönüyor

Azra Akın Sevgilisi Eşi Çocuğu

Güzellik yarışması ile ünlü olan Azra Akın daha sonra dizi ve filmlerde oyuncu olarak karşımıza çıkmaya başlamıştı. Oynamış olduğu dizi ve filmlerdeki başroller ile genellikle magazin dünyasında adı çıkan ve başroller ile sevgili olduğu iddia edilen Azra Akan 2017 tarihinde Atakan Koru ile evlendi. Azra Akın 2018 yılında Demir Koru isimli oğlunu dünyaya getirdi. Azra Akın 2020 yılında yeni bir diziyle ekrana dönecek.

Azra Akın 2022-2023 Yeni Dizide Kiminle Başrolde Hangi Kanalda?

Azra Akın’ın yeni dizisi ya da filmi hakkında bilgiler geldikçe bu sayfada sizlere aktarmaya çalışacağız. Azra Akın yeni dizi projesi henüz belli olmadı. Dizide başrolü paylaşacağı isim de belirsiz. Ancak yakın zamanda belli olacak.Azra Akın yeni dizi filmi nedir

Sizlerde Azra Akın ile ilgili merak ettiklerinizi ve yeni dizisinde kiminle başrolde oynayacağına dair merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz. Azra Akın’ın 2023-2024 sezonu dizilere dönmesinden memnun musunuz yoksa evde oturup çocuğunu büyütmesi mi daha mantıklı olur sizce? Yorumlarınızı bekliyoruz..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..