Azize Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni

Yorum Yap 367 kez izlendi

Azize Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni… Azize dizisi Kanal D’nin yeni sezon projeleri arasında yer alıyor. Henüz hazırlık aşamasında olan Azize dizisi ile ilgili bilgileri bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Azize dizisi Kanal D de yayınlanacak. Azize dizisi Süreç film imzası taşırken senaryosunu da Başar Başaran ve Emre Özdur yazıyor.

Azize dizisi Süreç Film imzası taşıyor ve Süreç Film bu sezon iki diziye daha imzasını atıyor. Süreç Film bu sezon Show tv için Kuzey Yıldızı dizisinin hazırlıklarını sürdürürken Star tv için de Sevgili Geçmiş dizisini hazırlıyor. Bu sezon ekranlarda fazlaca Süreç Film imzası dizi izleyeceğiz. Bakalım Süreç Film imzalı yapımlar bu sezon reytinglerde başarı sağlayacak mı?

Daha önce 2004 yılında ekranlarda Azize isimli bir dizi yayınlanmış. 2004 yılında yayınlanan Azize dizisi yapımcıları Sinan Akad ve Sevgi Birsel’di. Azize dizisi yönetmeni de Sevgi Birsel iken oyuncuları Ediz Hun, Ruhsar Öcal, İlkay Saran ve Yeliz Akkaya idi. Yıllar önce 2004 yılında yayınlanan Azize dizisinin genel hikayesi de şöyle özetlenmiş; modern çağın acımasız, duygusuz ve çıkar ilişkilerine inat, masumiyeti ve duyguları ön plana çıkaran bir dizi.

Bu sezon yayınlanacak olan Azize dizisinin konusunun yıllar önce 2004 yılında yayınlanan Azize dizisi ile herhangi bir bağlantısı var mı bilemeyiz ama şimdilik öyle bir bağlantı söz konusu değil. Azize dizisi yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanacak bizlerde izleyeceğiz.

Azize Dizisi Oyuncuları

Azize dizisi senaryosu yazılırken bir taraftan da oyuncu arayışları devam ediyor. Cast çalışmaları devam eden Azize dizisi başrolleri henüz netleşmedi. Başrol dizinin adı olan Azize karakterini kim canlandıracak? Erkek partner oyuncu kim olacak? Henüz bunlar belli değil. Dizi hazırlıkları ilerledikçe oyuncu anlaşmaları sağlanacak bizlerde sizlere duyuracağız. Süreç Film imzası taşıyan Azize dizisi başrol oyunculuğu için Cansu Dere ile konuşuluyor. Cansu Dere teklifi kabul ettiği takdirde yeni sezonda Azize dizisinde rol alacak.

Azize Dizisi Başrol Oyuncusu Cansu Dere Kimdir?

Cansu Dere 1980 Ankara doğumludur. Cansu Dere hem mankenlik hem de oyunculukla ilgileniyor. İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nden mezun oldu.  2000 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda 3. oldu. Cansu Dere Yıldırım Mayruk, Hakan Yıldırım, Arzu Kaprol, Bahar Korçan, Cengiz Abazoğlu, Ümit Ünal gibi başarılı insanların defilelerinde rol aldı. Cansu Dere sadece Türkiye de değil yurtdışında da başarılı mankenlik yaptı.

2000 yılında televizyon dünyasına adım attı. 2000 ve 2001 yılında Kanal D’de çocuk ve müzik programı ve 2004 yılında Türkiye’nin Yıldızları programını sundu. İlk oyunculuk performansı 2004 yılında Metro Palas dizisi oldu. Sonrasında 2005 yılında Alacakaranlık dizisinde oynadı. Cansu Dere’nin rol aldığı diziler; Avrupa Yakası, Alacakaranlık, Metropalas, Güz Yangını, Sıla, Kabuslar Evi, Ezel, Altın Kızlar, Beyaz Gece, Anne, Avcı ve Şahsiyet dizilerinde rol aldı.

Azize dizisi için başrol teklifi Cansu Dere’ye yapıldı. Cansu Dere teklifi kabul ettiği takdir de yeni sezonda Azize dizisinde rol alacak. Başrol oyuncusu olan Cansu Dere’ye erkek partner arayışları devam ediyor. Sizce Cansu Dere’nin erkek partneri kim olmalı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Azize Dizisi Konusu

Azize dizisi yeni sezonda Kanal D ekranlarında yerini alırken dizinin konusu izlenme oranını etkileyecektir elbette. Azize dizisi konusu nedir? Azize dizisi konusu ile ilgili bir açıklama yapılmadı .Yapım şirketi Süreç Film yakında dizi ile ilgili daha detaylı açıklamalarda bulunacaktır. Azize dizisi konusu da muhtemelen Azize’nin hayat öyküsü olacakken komedi mi yoksa dram tarzında mı göreceğiz.

Azize Dizisi Kanalı Yapımcısı Yönetmeni

Azize dizisi yapım şirketi olan Süreç Film bu sezon 3 diziye imza atıyor. Kuzey Yıldızı ve Sevgili Geçmiş dizileri de Süreç Film’den çıkıyor. İki dizi de komedi tarzda. Bu yüzden de acaba Azize’de komedi olur mu diye düşünüyoruz.

Azize dizisi yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanırken yapımcı şirketi Süreç Film oldu. Kanal D için hazırlanan Azize dizisinin senaristleri de Başar Başaran ile Emre Özdur oldu. Azize dizisi senaristi Başar Başaran bu zamana kadar 6 dizinin senaristliğini yaptı. Azize dizisi yönetmen koltuğunda da Çağrı Lostuvalı oturuyor. Bu diziler; Yol Ayrımı, Ben Onu Çok Sevdim, Bodrum Masalı, Dip, Muhteşem İkili ve Vurgun. Diğer senarist Emre Özdur’un yazdığı diziler de; Son Tercih, Halil İbrahim Sofrası, Yalancı Bahar, Reaksiyon, Bodrum Masalı, Meryem, Dip, Muhteşem İkili ve Vurgun.

Son 3 dizi de birlikte senaristlik yapan Emre Özdur ve Başar Başaran yeni dizileri Azize için de özenle çalışıyorlar. Umarız en kısa zamanda dizi ile ilgili detaylı bilgi yapım şirketi Süreç Film tarafından verilir. Bizlerde sizlerle paylaşırız. Azize dizisi başrollerinde kimler olsun istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba