Azize Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni

01.08.2019
1.145

Azize Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni… Azize dizisi Kanal D’nin yeni sezon projeleri arasında yer alıyor. Henüz hazırlık aşamasında olan Azize dizisi ile ilgili bilgileri bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Baş rollerinde Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in oynayacağı Azize dizisi Kanal D de yayınlanacak. Azize dizisi Süreç film imzası taşırken senaryosunu da Başar Başaran ve Emre Özdur yazıyor.

Azize Dizisi Oyuncuları kimlerAzize Dizisi Oyuncuları Kimler: İşte Başroller

Azize Dizisi Oyuncuları kimler diye merak edenler için Kanal D de ekrana gelecek dizinin baş rol oyuncularını hemen söyleyelim sizlere. Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in baş rolünde olduğu Azize dizisinden ilk afiş 19 Eylülde geldi. Azize dizisi yakında Kanal D ekranlarında olacak. İşte Azize Dizisi Oyuncuları hakkında geniş bilgiler.. Azize dizisi oyuncuları merak edilirken henüz başrol oyuncuları haricinde bir oyuncu açıklanmadı. Azize dizisi oyuncuları açıklanmaya başladığında konumuza ekleyerek konumuzu güncelleyeceğiz. Azize dizisinde siz hangi oyuncular olsun istersiniz yorumlarınızı aşağı yazınız.

Azize dizisi Süreç Film imzası taşıyor ve Süreç Film bu sezon iki diziye daha imzasını atıyor. Süreç Film bu sezon Show tv için Kuzey Yıldızı dizisinin hazırlıklarını sürdürürken Star tv için de Sevgili Geçmiş dizisini hazırlıyor. Bu sezon ekranlarda fazlaca Süreç Film imzası dizi izleyeceğiz. Bakalım Süreç Film imzalı yapımlar bu sezon reytinglerde başarı sağlayacak mı?

Daha önce 2004 yılında ekranlarda Azize isimli bir dizi yayınlanmış. 2004 yılında yayınlanan Azize dizisi yapımcıları Sinan Akad ve Sevgi Birsel’di. Azize dizisi yönetmeni de Sevgi Birsel iken oyuncuları Ediz Hun, Ruhsar Öcal, İlkay Saran ve Yeliz Akkaya idi. Yıllar önce 2004 yılında yayınlanan Azize dizisinin genel hikayesi de şöyle özetlenmiş; modern çağın acımasız, duygusuz ve çıkar ilişkilerine inat, masumiyeti ve duyguları ön plana çıkaran bir dizi.

Bu sezon yayınlanacak olan Azize dizisinin konusunun yıllar önce 2004 yılında yayınlanan Azize dizisi ile herhangi bir bağlantısı var mı bilemeyiz ama şimdilik öyle bir bağlantı söz konusu değil. Azize dizisi yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanacak bizlerde izleyeceğiz. 

Azize Dizisi Oyuncuları

Azize Dizisi kadın başrol oyuncusu Hande Erçel olurken erkek başrol oyuncusu da kesinleşti. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy birlikte partner olacak Azize dizisinde. Azize Dizisi Kadın Başrol Hande Erçel (Azize) Kimdir ?

Hande Erçel – Azize Günay

Azize dizisi kadın başrolü olan Hande Erçel kimdir? Hande Erçel 1993 yılında Bandırma’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Sanatları Bölümü’nde eğitim almıştır. İlk kez 2014 yılında Çılgın Dersane Üniversite dizisinde rol aldı. 2014 yılında Hayat Ağacı dizisinde oynadı. 2015 yılında Azerbaycan’da düzenlenen Miss Cilivaliton of the World yarışmasında ikinci oldu. Hande Erçel güzelliği ile hemen meşhur oldu ve dizi filmlerde oyunculuğu ile göz doldurdu. Güzel oyuncu bir çok reklam filminde de rol aldı ve markaların yüzü oldu.
Hande Erçel’in rol aldığı dizi filmler;
2013 Tatar Ramazan
2013 Çalıkuşu
2014 Çılgın Dersane Üniversitede
Hayat Ağacı
Güneşin Kızları
Aşk Laftan Anlamaz
2017 Siyah İnci
Halka

Azize Günay Nasıl Biri Karakteri; Babasının annesini ve son olarak kardeşini elinden alan Alpan ailesinin içine sızar. Ancak ummadığı bir anda Kartal Alpan’a aşık olur ve amacına ulaşması zorlaşır. Gönlü ve aklı arasında kalır. Azize Günay hakkında Azize dizisinde gelişmeler oldukça yazmaya devam edeceğiz.Azize dizisi Azize Günay hakkında bilgiler

 

Buğra Gülsoy – Kartal Alpan

Azize Dizisi Erkek Başrol Buğra Gülsoy (Kartal) Kimdir ? Buğra Gülsoy Azize dizisinde Kartal rolünde oynayacak. Buğra Gülsoy 1982 Ankara doğumlu. Buğra Gülsoy tiyatro, film ve dizi oyuncusudur. Buğra Gülsoy 13 yaşında sahnelerde rol almaya başlamıştır. Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin mimarlık bölümünden mezun oldu. Kıbrıs’ta üniversite okuduğu sürede Kıbrıs Devlet Tiyatrosu’nda çeşitli oyunlarda rol aldı aynı anda kısa film yönetmenliği ve oyunculuk da yapmıştır.

Buğra Gülsoy’un rol aldığı dizi filmler; Hepimiz Birimiz İçin, Fatmagülün Suçu Ne, Kuzey ve Güney, Eski Hikaye, Bana Artık Hicran De, Aşk Yeniden ve Kızım dizilerinde rol aldı. Başarılı oyuncu yeni dizisi Azize ile anlaşmayı imzaladı.

Azize dizisinde baş rolleri paylaşacak olan Buğra Gülsoy ve Hande Erçel ilk kez bir dizide baş rolleri paylaşacaklar, renk ve ten uyumları birbirine çok uyumlu görülen ve afiş çekimleri tamamlanan Azize dizisinin Ekim ayında başlayacağını belirtelim. İşte Buğra Gülsoy ve Hande Erçel ilk afiş çekiminden görüntü:

Kartal Alpan Kimdir? : Alpan ailesinin oğludur. Her şeyi ailesi için yapmaktadır. Ailesinin güvende olmasını istediği için babasının mafya işlerini sevmez. Ancak yeri geldiğinde babasının mafya işlerine bulaşır ve babasının güvenini kazanacak kadar yetenekli ve zeki işler yapar.

Azize Dizisi Oyuncu kadrosu ve karakterleri

Tugay Mercan- Okan

Tugay Mercan, 1982 yılında İstanbul doğumludur. Son olarak geçen sezon Tv8 de ekrana gelen Kızım dizisinde oynayan başarılı oyuncu yüksek öğrenimini Haliç Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Tugay Mercan Kollama, Asla Vazgeçmem, A.Ş.K, Tatar Ramazan, Kayıp Şehir, Suskunlar ve Es-Es ve Kayıtdışı dizilerinde rol almış geçen sezon ise Kızım dizisinde Uğur karakterini oynamıştı. Tugay Mercan Azize dizisinin kadrosuna katılan son oyuncu oldu.

Okan Kimdir? Azize dizisindeki Okan başkomiser yardımcısıdır. Azize’nin öldürülen başkomiser babasının yardımcısı Okan’dır. Azize’yi zor günlerinde onun yanında olmuştur. Azize büyüyünce de ona aşık olur ancak duygularını açamaz.

Tugay Mercan Azize dizisinde

Ufuk Şen- Hasan Alpan

Ufuk Şen Azize dizisinin kadrosuna katıldı. En son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da rol alan Ufuk Şen Azize dizisine dahil oldu. Ufuk Şen 1980 yılında Bursa’da dünyaya gelmiş bir dizi oyuncusudur. Ufuk Şen Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezun olduktan sonra çeşitli dizilerde rol almaya başlamış ve son olarak EDHO da rol oynamıştır. Ufuk Şen yeni sezonda Azize dizisinde oynayacak.

Hasan Alpan : İskender’in ölen abisi Hasan’ın oğludur. İskender’in ev güvendiği kişidir ve mafya ailesinin silah kontrolü Hasan’ın elindedir.

 

Mustafa Yıldıran- Balkan Alpan

1980 yılında İstanbul’da doğan Mustafa Yıldıran geçtiğimiz sezonlarda Söz dizisinin kadrosunda yer alıyor ve Ali Haydar karakterine hayat veriyordu. Mustafa Yıldıran yüksek eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Oyunculuk Bölümünde bitirdikten sonra ilk dizisi Filinta’da rol almıştır. Daha sonra İçerde ve Söz dizisinde Hafız rolü ile herkesin tanıdığı bildiği bir oyuncu olmuştur. Söz dizisinin Hafızı şimdi Azize dizisinde yer alacak. Bakalım Mustafa Yıldıran Azize dizisinde hangi karakter olacak.

Balkan Alpan: Azize dizisinde rol alan Balkan Kartal’ın abisi, İskender’in büyük oğludur. Aynı zamanda Azize’nin babasını vuran kişidir. Yıllar önce bu yüzden hapse girmiştir ve gençliği hapiste geçecektir. Hapisten çıkınca da Karakaya ailesinin kızı Yıldız ile evlenir.Mustafa Yıldıran Sözün hafızı Azize dizisinde

Selen Öztürk- Tuna Alpan

Selen Öztürk 1980 yılında İzmir ilimizde dünyaya gelmiştir. Yüksek öğrenimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlayan Selen Öztürk almış olduğu özel eğitimler ve güzelliği sayesinde Muhteşem Yüzyıl, Benim Adım Gültepe, Serçe Sarayı, Hatırla Gönül gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Payitaht Abdülhamit dizisinde Seniha Sultan karakterini canlandıran Selen Öztürk Azize dizisinde bakalım hangi karaktere hayat verecek.

Tuna Alpan: Azize dizisinde İskender’in kardeşi Kartal’ın halasıdır. Alpan ailesinin içişleri ondan sorulur. Tuna’nında kendi içinde bir acısı vardır. Yıllardır kendi oğlu başkasına anne demektedir. Ona kavuşmak için mücadele verecektir.

Selen Öztürk Azize dizisinde

Duygu Sarışın

Duygu Sarışın, 1987 yılında İzmir ilimizde doğmuş, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Oyunculuk Bölümü’nde eğitim almıştır. Duygu Sarışın, İzmir Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmış olan Duygu Sarışın ilk olarak Cennetin Sırları dizisinde oyunculuk deneyimi yaşadıktan sonra; İçerde, İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken, Rengarenk ve son olarak da Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Burcu rolünde oynamıştır. Duygu Sarışın Azize dizisinde hangi karakter olacak belli olunca yazacağız buraya.Duygu Sarışın Azize dizisindeki rolü karakteri nedir

Çetin Sarıkartal- İskender Alpan

Asıl adı Çetin Kemal Sarıkartal olan dizi oyuncusu 1959 yılı Ankara doğumludur. Bilkent Üniversitesi’nde Sanat Kuramı alanında tezi ile doktora yapan Çetin Kemal Sarıkartal Yedi Kocalı Hürmüz filminde oynamıştır. Herkesin tanıyıp bildiği bir oyuncu olarak  olmayı ise Çukur dizisinde Paşa lakabı ile rol almasıyla yaşamıştır.

İskender Alpan: Alpan ailesinin babasıdır. Aynı zamanda büyük bir mafya babasıdır. İskender gücü ile daha da büyümek ve yeraltı dünyasının en büyüğü olmak ister. Ancak oğlu Kartal ile bu konuda çatışmaktadır.

Çetin Kemal Sarıkartal Azize dizisindeki rolü karakteri

Başak Daşman- Yıldız Alpan

Başak Daşman, 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesinde Sanat Tarihi Bölümü’nden mezun olup Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri alan Başak Daşman ilk olarak Şaşı Felek Çıkmazı dizisinde rol almış daha sonra Rüzgarın Kalbi, Kara Ekmek, İntikam, Doktorlar, Çemberimde Gül Oya, Avrupa Yakası, Asmalı Konak, Yılan Hikayesi, Yüz Yüze dizisinde çeşitli roller almıştır. Oflu Hocanın şifresi filminde baş rolde oynayan güzel oyuncu bir çok dizi ve filmde oynamıştır. Başak Daşman yeni sezonda Azize dizisinde hangi karakter olacak izleyip göreceğiz.

Yıldız Alpan: Barbaros Karakaya’nın kızıdır. Balkan hapisten çıkınca onunla evlenir ve artık o bir Alpan’dır. Balkan’ın eşidir. Selin isminde bir kızı Kuzey isminde bir oğlu vardır. Her şeyi çocuklarıdır ve onlar için mücadele verecektir.

Başak Daşman Azize dizisinde oynayacak

Ceylan Batı- Ceyda Alpan

Ceylan Batı 1992 doğumludur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. İlk kez Vatanım Sensin dizisinde rol aldı. Güzel oyuncu için iyi bir referans olacak yeni dizisi Azize. Azize dizisinde kendi ismiyle Ceyda Alpan rolüyle yer alacak. Ceyda Alpan ‘ı canlandıracak. Ceyda Alpan İskender’in en küçük çocuğudur. Zorbazorların oğlu ile nişanlanır ancak Orhan’a aşıktır ve bir süre sonra bu aşk babası ile arasını bozar.

Serkan Altıntaş- Yaman

Serkan Altıntaş, 1983 yılında İstanbul’da doğmuş, yüksek eğitimini Haliç Üniversitesinde Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha önce iyi bir referansı olan oyuncu Karadayı dizisinde ilk kez dizi oyunculuğu heyecanı yaşamıştır. Serkan Altıntaş, Uçurum, Bugünün Saraylısı ve Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Kalbimdeki Deniz dizisinde roller almıştır. Serkan Altıntaş Azize dizisinde bakalım nasıl bir karakter olacak izleyip göreceğiz.

Zeynep Kızıltan- Gül Alpan

Zeynep Kızıltan Azize dizisinde Gül rolünde.. 1985 yılında Ankara’da doğmuş, yüksek eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamış ve hemen ardından 2007 yılında Parmaklıklar Ardında dizisi ile ilk dizi oyunculuğu hissini yaşamıştır. Zeynep Kızıltan Kapadokya Düşleri, Ateşe Yürümek, Mahpeyker Kösem Sultan, Türkan, Yalancı Bahar, Beş Kardeş ve Diriliş Ertuğrul gibi bir çok dizi ve filmde roller almış Cesur ve Güzel dizisinde Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte oynamıştır.

Gül Alpan: Hasan’ın karısıdır. Gül hırslı bir kadındır. Gül kayınvalidesi Aynur’la birlikte mutfak işlerine bakar. Ancak kaynanası ile anlaşamaz ve aralarınd atartışma seyirci bazen güldürecek bazen gerecek.Zeynep Kızıltan Azize dizisinde hangi karakteri canlandıracak

Taha Baran Özbek

Taha Baran Özbek Azize dizisinde genç ve yetenekli bir karakteri canlandıracak. Daha önce herhangi bir dizide görmediğimiz Taha Baran Özbek Azize dizisi ilk oyunculuk deneyimi olacak.Taha Baran Özbek Azize Dizisinde hangi rolde oynayacak

Galip Erdal

Galip Erdal 19 Mayıs 1966 tarihinde Adana ilimizde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tiyatro bölümünü bitirdikten sonra dizi ve filmlerde oynamaya başlamıştır. Hem dizi hem de tiyatro oyuncusu olan Galip Erdal Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde uzun süre rol almış son olara 2020-2021 yılında Azize dizisinin kadrosuna katılmıştır.Galip Erdal Azize dizisinde hangi karakter

Asuman Çakır- Aynur Alpan

Asuman Çakır Azize dizisinde Aynur rolünde..  1964 yılında Antalya ilimizde doğmuştur. Asuman Çakır Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini bitirdikten sonra bir çok dizide rol almış bir oyuncudur. Asuman Çakır özellikle TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yunus Emre Aşkın Yolculuğu adlı dizide oldukça önemli bir karakteri canlandırmıştı. Asuman Çakır bir çok filmde ve dizide rol almış ancak 2019 yılında Asuman Çakır Erkenci Kuş’un Aysun karakteri olarak hafızalarımızdaki yerini almıştır. Asuman Çakır Azize dizisinde Aynur rolünde olacak.

Aynur Alpan: İskender’in ölen abisi Hasan’ın eşidir. Ölen abisinin eşi olmasına rağmen gereken saygısı görmez ve müştemilattaki işlerin ve mutfağın başındadır. Gelini Gül ile birlikte ev işlerine bakarlar.

Asuman Çakır Azize dizisinde hangi karakter

Efekan Can

Efekan Can 1994 doğumludur. Efekan Can Bilecik Üniversitesi İktisat İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. Efekan Can Atölye Craft’ta oyunculuk eğitimi almıştır. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitütüsü’nde Tedarik Zinciri ve Yönetimi üzerine Yüksek Lisans yaptı. Efekan Can solist ve söz yazarıdır. Efekan Can profesyonel güreşçidir ve voleybol, basketbol sporları ile de ilgilenmektedir. Efekan Can’ın ilk dizi projesi de Ufak Tefek Cinayetler oldu. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Serhan’ın gençliğini canlandırmıştı. Efekan Can instagram hesabı; https://www.instagram.com/efekancann/

Kuzey Alpan: Yıldız ve Balkan’ın oğludur. Kuzey Alpan İskender’in kendi soyadından tek torunudur. Aynı zamanda Yıldız’ın babası Barbaros Karakaya’nında tek varisidir.

Ece Miray

Azize dizisinin çocuk oyuncusu Ece Miray henüz ilk dizisinde rol alacağı için sosyal medya da kendisi ile ilgili bilgiler yer almıyor. Bilgilerine ulaşınca konumuza eklenecektir. Ece Miray Azize dizisinde Selin rolünü canlandıracaktır. Selin Alpan Yıldız ve Balkan’ın kızıdır. Evin neşesi gülen yüzüdür.

Orhan Kılıç

Almanya Berlin’de 1974 yılında doğan Orhan Kılıç daha sonra ülkemize gelerek oyunculuk konusunda kendisini geliştirip bir çok dizide rol almıştır. İlk dizisi Evdeki Yabancı, Kalp Gözü, Mezar Arasında, Gül’ün Çilesi, Sağır Oda, İlk Aşk, Elveda Rumeli, Dalgakıran, Derdest, Aşk Bir Hayal, Korkma, Atatürk’ün Fedaisi Topal Osman, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Taş Mektep, Osmanlı’da Derin Devlet, Diğer Yarım gibi bir çok dizide rol almıştır. 2017 yılında Diriliş Ertuğrul da Atsız Beyi canlandıran Orhan Kılıç aslen Giresun’ludur. Azize dizisi kadrosuna katılan Orhan Kılıç bakalım hangi rolde oynayacak bu dizide.

Mustafa Avkıran

1963 yılında Gaziantep’te doğan Mustafa Avkıran, yüksek öğrenimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda bitirdikten sonra İstanbul Devlet Tiyatrosu’na katılmıştır. Başarılı ve yetenekli oyuncu Mustafa Avkıran bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Son olarak Kuzey Güney, Menekşe ile Halil, Yaprak Dökümü ve Yeni Gelin gibi dizilerde rol alan usta oyuncu Mustafa Avkıran Azize dizisinin kadrosuna katıldı. Azize dizisinde Mustafa Avkıran bakalım hangi karakteri canlandıracak.Mustafa Avkıran Azize dizisinde

Cenk Kangöz

Cenk Kangöz, 1974 yılında İstanbul’da doğmuş oyunculuk eğitimini Akademi 35 Buçuk Kamera Önü Oyunculuk ve Diksiyon eğitimleriyle güçlendirmiştir. Bir çok dizi ve filmde rol alan genellikle kötü karakterlere hayat veren Cenk Kangöz 2009 yılında Kolpaçino filmiyle sinemaya, Fatmagülü’ün Suçu Ne dizisiyle de dizi dünyasına girmiştir. Ancak Kurtlar Vadisi Pusu, Medcezir ve Kördüğüm dizilerindeki başarılı oyunculuğun ardından Diriliş Ertuğrul dizisinde yine bir kötü karakter olan Philip’i canlandırmıştır. Cenk Kangöz son olarak Azize dizisinin kadrosuna katılmıştır. 2019-2020 yılında Azize dizisinde oynayacak olan Cenk Kangöz bakalım hangi rolde oynayacak.

Azize dizisi senaryosu yazılırken bir taraftan da oyuncu arayışları devam ediyor. Cast çalışmaları devam eden Azize dizisi başrolleri henüz netleşmedi. Başrol dizinin adı olan Azize karakterini kim canlandıracak? Erkek partner oyuncu kim olacak? Henüz bunlar belli değil. Dizi hazırlıkları ilerledikçe oyuncu anlaşmaları sağlanacak bizlerde sizlere duyuracağız. Süreç Film imzası taşıyan Azize dizisi başrol oyunculuğu için Cansu Dere ile konuşuluyor. Cansu Dere teklifi kabul ettiği takdirde yeni sezonda Azize dizisinde rol alacak.

Önemli Not: Cansu Dere Azize dizisine teşekkür ederek görüşmeleri bitirmiş. Azize dizisi için başka başrol oyuncuları ile görüşmeler başlamış.

Azize Dizisi Başrol Oyuncusu olarak düşünülen ancak anlaşma yapılmayan Cansu Dere?

Cansu Dere 1980 Ankara doğumludur. Cansu Dere hem mankenlik hem de oyunculukla ilgileniyor. İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nden mezun oldu.  2000 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda 3. oldu. Cansu Dere Yıldırım Mayruk, Hakan Yıldırım, Arzu Kaprol, Bahar Korçan, Cengiz Abazoğlu, Ümit Ünal gibi başarılı insanların defilelerinde rol aldı. Cansu Dere sadece Türkiye de değil yurtdışında da başarılı mankenlik yaptı.

2000 yılında televizyon dünyasına adım attı. 2000 ve 2001 yılında Kanal D’de çocuk ve müzik programı ve 2004 yılında Türkiye’nin Yıldızları programını sundu. İlk oyunculuk performansı 2004 yılında Metro Palas dizisi oldu. Sonrasında 2005 yılında Alacakaranlık dizisinde oynadı. Cansu Dere’nin rol aldığı diziler; Avrupa Yakası, Alacakaranlık, Metropalas, Güz Yangını, Sıla, Kabuslar Evi, Ezel, Altın Kızlar, Beyaz Gece, Anne, Avcı ve Şahsiyet dizilerinde rol aldı.

Azize dizisi için başrol teklifi Cansu Dere’ye yapıldı. Cansu Dere teklifi kabul ettiği takdir de yeni sezonda Azize dizisinde rol alacak. Başrol oyuncusu olan Cansu Dere’ye erkek partner arayışları devam ediyor. Sizce Cansu Dere’nin erkek partneri kim olmalı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Azize Dizisi Konusu

Azize dizisi yeni sezonda Kanal D ekranlarında yerini alırken dizinin konusu izlenme oranını etkileyecektir elbette. Azize dizisi konusu nedir? Azize dizisi konusu ile ilgili bir açıklama yapılmadı .Yapım şirketi Süreç Film yakında dizi ile ilgili daha detaylı açıklamalarda bulunacaktır. Azize dizisi konusu da muhtemelen Azize’nin hayat öyküsü olacakken komedi mi yoksa dram tarzında mı göreceğiz.

Azize Dizisi Kanalı Yapımcısı Yönetmeni

Azize dizisi yapım şirketi olan Süreç Film bu sezon 3 diziye imza atıyor. Kuzey Yıldızı ve Sevgili Geçmiş dizileri de Süreç Film’den çıkıyor. İki dizi de komedi tarzda. Bu yüzden de acaba Azize’de komedi olur mu diye düşünüyoruz. Azize Dizisinin kanalı da kesinleşti. Azize dizisi Kanal D de ekrana gelecek.

Azize dizisi yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanırken yapımcı şirketi Süreç Film oldu. Kanal D için hazırlanan Azize dizisinin senaristleri de Başar Başaran ile Emre Özdur oldu. Azize dizisi senaristi Başar Başaran bu zamana kadar 6 dizinin senaristliğini yaptı. Azize dizisi yönetmen koltuğunda da Çağrı Lostuvalı oturuyor. Bu diziler; Yol Ayrımı, Ben Onu Çok Sevdim, Bodrum Masalı, Dip, Muhteşem İkili ve Vurgun. Diğer senarist Emre Özdur’un yazdığı diziler de; Son Tercih, Halil İbrahim Sofrası, Yalancı Bahar, Reaksiyon, Bodrum Masalı, Meryem, Dip, Muhteşem İkili ve Vurgun.

Son 3 dizi de birlikte senaristlik yapan Emre Özdur ve Başar Başaran yeni dizileri Azize için de özenle çalışıyorlar. Umarız en kısa zamanda dizi ile ilgili detaylı bilgi yapım şirketi Süreç Film tarafından verilir. Bizlerde sizlerle paylaşırız. Azize dizisi baş rollerinde olan Buğra Gülsoy ile Hande Erçel’i nasıl buldunuz. Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Azize Dizisi Oyuncu kadrosunda hangi oyuncular yer alıyorAzize Dizisi Oyuncu kadrosu ve karakterleri hakkındaki bilgilendirmemiz güncel şekilde devam edecektir. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle konumuza destek olun. Buğra Gülsoy ile Hande Erçel’in yeni dizisi Azize sizce tutulur mu izlenir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=WMw0uiaB6Dg

YORUMLAR (Sen de YAZ)

 1. İdal dedi ki:

  Dizi çok güzel ve başarılıydı siz seyircilerinize saygısızca habersiz sessiz Seda’sız finalsiz dizi bitirme hakkını kendinizde görüyorsanız biz seyircilerde kanal D yi İzlememe kararı alsak nasıl olur düş müsünüz bir reyting peşine izleyen insanlara haksızlık yapılıyor çoğunluk izlemedi izleyenlerde ne halleri varsa görsün demek oluyor bu zihniyete yazık

 2. Anonim dedi ki:

  Çok iyi bir dizi olmasına rağmen, oyuncularının öok yetenekli ve performanslarının öok iyi olmasına rağmen, her zamanki gibi, sanat eserine tamamen ticari bakıldığı için ve yüzbinlerce seyircisi olmasına rağmen bunlar umursanmadığı için, apar topar, final bile yapmadan yayından kaldırıldı. YAZIK. Oyunculara, diziye emek veren diğer kişilere ve dizinin saygısızca apar topar yayından kaldırılacağını bilmeden diziyi keyifle izleyen, gelecek fragmanı sabırsızlıkla bekleyen onnnca seyirciye yazık. Dizileri finalsiz yayından kaldıean kanallara karşı seyircinin tazminat davası açmadı lazım. Kesin kazanılır.

 3. huseyin dedi ki:

  nedense filimler ilk bölümlerde iyi masra ediyorlar çok arabalar ve adamlar sonradan cimrileşiyorlar sonra bakıyorsun sadece kendileri oynuyorlar aynı eşkiya dizisi gibi memleketi sallayan mafia dizisi babaların yanında sadece 1 kişi oluyor sağ kolu diyelim dediğim gibi cimrileşecekseniz ilk bölümde belli edin konunuzu ve masrafınızı

 4. BTS hayranı dedi ki:

  Muhteşem bir dizi asla kacirmiyorum bölümlerini bence herkes izlesin😊

 5. Anonim dedi ki:

  Bencr dizi tutmaz