Ay ve Güneş Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı 2019(Iss Pyaar – Hint Uyarlaması)

1 Yorum 556 kez izlendi

Ay ve Güneş Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı (Iss Pyaar – Hint Uyarlaması)… Ay ve Güneş dizisi hakkında bilgiler netleşmeye başlıyor. Yabancı dizi uyarlaması olan Ay ve Güneş ile ilgili bilgiler gelmeye başlıyor. Ay ve Güneş dizisi oyuncuları kimler? Ay ve Güneş dizisi orijinali nedir? Ay ve Güneş dizisi konusu oyuncu kadrosu hepsi konumuzun devamında sizlerle.

Ay ve Güneş ES Film imzası taşıyor. Es film daha önce Payitaht Abdülhamid ve Halka dizilerinin yapımcısı olmuştu. Halka dizisinin final yapması ile de başrol oyuncusu Serkan Çayoğlu yeni dizisi ile anlaştı. Başrolünde Serkan Çayoğlu’nun yer alacağı Ay ve Güneş dizisi yabancı bir diziden uyarlama. Ay ve Güneş dizisi Hindistan’ın meşhur dizisi Iss Pyaar’dan uyarlanacak. Orijinal adının yanı sıra Türkiye de adı da Ay ve Güneş oldu.

Ay ve Güneş Dizisi Oyuncuları Kimler?

Ay ve Güneş dizisi oyuncuları için cast çalışmalarına başladı. Henüz Ay ve Güneş dizisinin masaüstü çalışmaları yapılıyor. Ay ve Güneş dizisinin hazırlıkları tamamlandığında oyuncu arayışları devam edecek. Ay ve Güneş dizisi başrol için oyuncu olarak Serkan Çayoğlu ile anlaşıldı. Serkan Çayoğlu’nun partneri kim olacak?

Ay ve Güneş Dizisi Serkan Çayoğlu Kimdir?

Ay ve Güneş dizisi başrol oyuncusu olan Serkan Çayoğlu Kimdir? Serkan Çayoğlu 1987 yılında Almanya’da doğdu. Almanya’da Erglangen-Nürnberg Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun oldu. Serkan Çayoğlu babası aslen Giresunludur. Serkan Çayoğlu oyunculuğa olan ilgili sayesinde Ümit Çırak ve Dolunay Soysert gibi isimlerden oyunculuk dersleri aldı.

Serkan Çayoğlu Oynadığı Dizi Filmler; Serkan Çayoğlu ilk kez 2012 yılında Kuzey Güney dizisinde rol aldı. Sonrasında ikinci projesi olan Kiraz Mevsimi dizisinde Ayaz karakterini canlandırdı. Bu dizi sayesinde ünlendi ve geniş kitlelere ulaştı. Bu dizi de tanıştığı Özge Gürel ile de hala sevgilidir. Sonra Zeytin Tepesi, Hayatımın Aşkı, Börü gibi projelerde yer aldı. Son olarakta TRT 1 ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde Cihangir karakterini canlandırdı. Halka dizisi aslında sezon finali diyerek sezona ara verse de yeni sezonda başlamama kararı aldı. Ay ve Güneş dizisi Serkan Çayoğlu’nun yeni projesi oldu.

Ay ve Güneş Dizisi Senaristi Yönetmeni Yayınlanacağı Kanal Ne?

Ay ve Güneş dizisi senaristi ise Eda Tezcan oldu. Ay ve Güneş dizisi orijinali Hindistan yapımı olan Iss Pyaar dizisi. Iss Pyaar dizisinin Türkçe adını araştırdığımızda karşımıza Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Bir Garip Aşk dizisi çıkıyor. Bir Garip Aşk dizisi dublaj olarak çevrilmiş ve Kanal 7 ekranlarında yayınlanmıştı. Şimdi de konusu aynı kalacak şekilde Ay ve Güneş dizisi olarak Türk oyuncular ve Türk isimlerle tekrar yayınlanacak. Yani biz yeni bir dizi izleyeceğiz. Ancak konusu Bir Garip Aşk dizisinde uyarlama olarak ekrana gelecek.

Ay ve Güneş dizisi yönetmeni henüz açıklanmadı. Yayınlanacağı kanalda netleşmeyen Ay ve Güneş dizisi hakkında elimizde çok fazla bilgi bulunmasa da Türk izleyicilerin Hint yapımı dizileri sevdiğini biliyoruz. Kanal 7 bu zamana kadar bir çok hint dizisi uyarladı ve hepside çok sevildi beğenerek izlendi. Ay ve Güneş dizisinde de Bir Garip Aşk senaryosu izlesekte oyuncular değişik olacağı için bize yeni izlenimi verecektir.

Ay ve Güneş dizisi oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu’na partner olarak kimi görmek istersiniz? Başrol oyuncuları olarak iki sevgili yani Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu birlikte rol alsa sizce nasıl olur? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

 

Yorum yaz

1 Yorum

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba