Ateş Kuşları Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçe Mahallede

18.10.2022
490

Ateş Kuşları dizisinin hangi il, ilçe ve mahalle de çekildiğini sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdoğan’ın kaleme aldığı Ateş Kuşları dizisi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Ateş Kuşları dizisinin nerede, hangi il, ilçe ve mahalle de çekildiği de merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Bozdağ Film imzalı Ateş Kuşları dizisinin hangi il, ilçe ve mahalle de çekildiğini sizlerle paylaşacağız. ates kuslari dizisi nerede cekiliyor (1)

Ateş Kuşları Dizisi Nerede Çekiliyor?

Oyuncu kadrosunda Görkem Sevindik, Hande Soral, İlayda Alişan, Efekan Can, Görkem Sevindik, Erdem Şanlı, Teoman Kumbaracıbaşı gibi başarılı isimlerin yer aldığı Ateş Kuşları dizisinin çekimleri önümüzdeki günlerde İstanbul’da başlayacaktır. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezde olması gibi sebeplerden dolayı diğer dizilerde olduğu gibi Ateş Kuşları dizisinin çekimlerinde de İstanbul ilimiz tercih edilmiştir. ates kuslarinin cekildigi riva deniz kiyisindaki yer

İstanbul Riva yakınlarında kendilerini Köksüzler olarak tanımlayan beş kardeşin hikayesi. İstanbul Riva Kalesi yakınlarında çekimleri devam ediyor. İstanbul Beykoz ilçesinde yer alan Riva virane yapıları, tarihi kalıntıların etrafında yaptıkları kendine göre bir işletme. 

İstanbul’da sokak çocuklarının yaşadığı çöp dolu bir alanı görüyorsunuz. Yıkık tarihi bir kale ve arkası çöp toplama yeri gibi görünüyor. İstanbul’da böyle bir mekan yok elbette. Ancak İstanbul’daki surların yıkık bir yerinde bu dizi çekimleri yapılmış olabilir. Çünkü İstanbul surlarının bazı yerleri fragmandaki gibi yıkık vaziyette. Bu yüzden de dizinin çekimlerinin bakımsız bir mekanda çekildiğini düşündük.

Ateş Kuşları Dizisi Hangi İl, İlçe ve Mahallede Çekiliyor?

Ateş Kuşları dizisi çekimlerinin devam ettiği başka bir yer de lüks bir villa. Bu iki katlı lüks villa etrafında da villalar olan bir yer. İstanbul Riva’nın tarihi harabelerinin olduğu yer Ateş kuşlarının mekanı olduğuna göre lüks villaların olduğu yerde de çekimler yapıldı. Ateş Kuşları dizisi İstanbul Riva’da ki lüks villaların birinde çekildi.ates kuslari dizisinin cekildigi ev

Ateş Kuşları dizisinin hangi il, ilçe ve mahalle de çekildiği de merak edildi. Ateş Kuşları dizisi İstanbul ilimizde çekilecektir. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetine daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı dizi burada çekilecek ve çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı ilçesi ile mahallesi kullanacaktır. Bizler, Ateş Kuşları dizisi başladığında dizide özellikle İstanbul’un hangi ilçesi ile mahallesinin kullanıldığını açıklayacağız.  ates kuslari dizisi cekilen yerler neresi

Ateş Kuşları Dizisi Çekim Mekanları

Bozdağ Film imzalı Ateş Kuşları dizisi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Oyuncu kadrosu ve konu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Ateş Kuşları dizisi İstanbul’da çekilecektir. Dizinin çekimleri İstanbul’da başlayacak ve burada tamamlanacaktır. İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi sebeplerden dolayı Ateş Kuşları dizisinin çekimlerinde burası tercih edilmiştir ve dizide İstanbul’un bir çok farklı mekanı kullanılacaktır.

Ateş Kuşları Dizisi Çekim Yerleri

Yönetmen koltuğunda Benal Tairi’nin oturduğu Ateş Kuşları dizisi henüz başlamadan bile dikkatleri üzerine çekmiştir. Ateş Kuşları dizisinin çekim yerleri de merak edildi ve araştırıldı. Ateş Kuşları dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılacaktır. Ateş Kuşları dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı yerinin kullanılacağı biliniyor. Bizler, Ateş Kuşları dizi başladığı zaman dizinin çekim yerlerini detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız. ates kuslari dizisi nerede cekiliyor

Ateş Kuşları dizisinin hangi il, ilçe ve mahalle de çekildiğini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    BURAK TOZKOPARAN VE İLAYDA ALİŞANI ÇOOOK SEVİYORUM KEŞKE BENİ TANISALARDI

  2. Anonim dedi ki:

    where is the location of the luxury house / please ..

  3. Sokaklar Soğuk Ve Sessiz Sesinide Zaten Duyan OLMAAZKİİİ dedi ki:

    Sanırım Fatihdeki Çekim Yapılan Noktalarda Ben De Sürgün Olduğum Dönemlerde 1981+1986 Yıllarında Zorlu Süreçtte Yaşadım O Zamanlar 12+16 Yaşlarında Film Geçen Süreç.