Ateş Kuşları Ayça Kimdir? Sevgilisi, Kıyafetleri (Gökçem Çoban)

10.01.2024
759

Ateş Kuşları Ayça kimdir? Yakından tanıtacağız. Başrollerini İlayda Alişan, Hande Soral, Görkem Sevindik ve Burak Tozkoparan’ın paylaştığı Ateş Kuşları dizisinin yapımcılığını ise Bozdağ Film üstlenmiştir. Ateş Kuşları Ayça karakterini oyuncumuz Gökçem Çoban canlandıracaktır. Bizlerde Ateş Kuşları Ayça’yı ve Ayça karakterini canlandıran Gökçem Çoban’ı yakından tanıtacağız.

Ateş Kuşları Ayça Karakteri Kimdir?

Senaryosunu İsa Yıldız, Serdar Oğuz, Ayça Mutlugil, Zeynep Uzma ve Mahmut Bora Erdem’in kaleme aldığı Ateş Kuşları dizisi Ayça karakteri, diziye yeni katılmıştır. Diziye renk verecek bir karakter olan Ayça, 38. Bölümde izleyici karşısına çıkacaktır. Ayça karakteri hakkında daha detaylı bilgilere ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Ateş Kuşları Ayça Kimdir? Sevgilisi, Kıyafetleri (Gökçem Çoban)

Ateş Kuşları Ayça Kimdir?

ATV’nin sevilen dizisi Ateş Kuşları’na yeni dahil olan Ayça karakterine genç oyuncumuz Gökçem Çoban hayat verecektir. Bizler de Ateş Kuşu dizisinin izleyicileri için oyuncumuz Gökçem Çoban’ı araştırdık. Gökçem Çoban’ı yakından tanıtacağız ve genç oyuncumuz hakkındaki tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Gökçem Çoban Bilgileri (Ateş Kuşları Ayça)

4 Ağustos 2000 yılında İzmir’de dünyaya gelen Gökçem Çoban, İzmir Demokrasi Üniversitesi’nden mezun olmuştur. İstanbul’da yaşayan oyuncumuz kamera karşısına ilk kez 2021’de Ecinni 3: Issız Çığlık sinema filmiyle geçmiştir. Filmdeki performansıyla dikkat çeken ve ertesi yıl Kadere Karşı dizisinde rol alan oyuncumuz aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne almaktadır. Yasemin Bulut Menajerlik şirketine bağlı olan oyuncumuz en son Gülcemal dizisinde yer almıştır.

Gökçem Çoban Rol Aldığı Diziler, Filmler Nedir?

Ateş Kuşları (Ayça, 2024) – TV Dizisi
Gülcemal (Semra, 2022) – TV Dizisi
Kadere Karşı (Doğa / Melek, 2022) – TV Dizisi
Ecinni 3: Issız Çığlık (Zeynep, 2021) – Sinema Filmi

Gökçem Çoban’ın İnstagram Kullanıcı Adı, Hesabı Nedir?

Sektörde yeni olmasına rağmen kısa sürede dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz sosyal medyayı da aktif kullanmaktadır. Instagram’da 34 gönderisi ve yaklaşık olarak 40.000 takipçisi bulunan genç oyuncumuz Gökçem Çoban’ın Instagram kullanıcı adı: @gokcemcoban’dır.

Gökçem Çoban Evli Mi, Kiminle Sevgili?

23 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Gökçem Çoban evli değildir. Özel yaşamıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve mesleğine ağırlık veren oyuncumuz Gökçem Çoban’ın sevgilisi hakkında herhangi bir bilgiye ulaşamadık. Yani oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Gökçem Çoban’ın Kıyafetleri ve Elbise Modelleri Nedir?

Sektörde yeni olmasına rağmen kısa sürede tanınmıştır. Oyuncumuz yeteneği ve güzelliği sayesinde izleyiciler ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Gökçem Çoban doğal güzelliği ve sempatik tavırlarıyla izleyicilerin gönlünde taht kurmuştur. İlerleyen günlerde güzel oyuncumuz Gökçem Çoban’ın Ateş Kuşları dizisinde giydiği kıyafetleri ile elbise modellerine markalarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Ateş Kuşları Ayça kimdir? Ayça karakterini canlandıran oyuncumuz Gökçem Çoban’ı yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkındaki görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Aytennn dedi ki:

    Ateş kuşları final mi yapacak neden diziye sürekli yeni oyuncular geliyor?