Aslı Bekiroğlu 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir, Kiminle Hangi Dizide?

14.05.2022
2.225

Aslı Bekiroğlu 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir, Kiminle Hangi Dizide? Aslı Bekiroğlu kimdir? Aslı Bekiroğlu 2023-2024 sezonunda hangi dizi de rol alacak? Yeni bir dizi anlaşması var mı? Aslı Bekiroğlu yeni sezonu dizi anlaşmaları bilgilerini konumuzda sizlerle paylaşacağız. Bu zamana kadar bir çok dizide rol alan ve sevilen karakterleri canlandıran Aslı Bekiroğlu yeni dizisinde de mi iyi karakter olacak yoksa farklı bir karakteri canlandıracak mı?  Aslı Bekiroğlu yeni dizisi nedir

Aslı Bekiroğlu 2023-2024 Yeni Sezonu Dizisi Nedir?

Aslı Bekiroğlu 2023 2024 sezonunda yer alacağı dizi hakkında şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Aslı Bekiroğlu geçtiğimiz yaz Benim Tatlı Yalanım dizisinde rol almıştı. Suna karakterini canlandıran oyuncu bu karakteri ile ve partneri Furkan Palalı çok sevilmişti. Sonrasında ise Jet Sosyete dizisinde ki Melike rolüne dönmüştü. Aslı Bekiroğlu yeni sezon için her hangi bir dizi anlaşması yok olduğunda konumuza ekleyeceğiz. Aslı Bekiroğlu kimdir yeni dizisi nedir

Aslı Bekiroğlu 2023-2024 Yeni Dizisinde Kiminle Partner Olacak?

Aslı Bekiroğlu 2023-2024 yeni sezonda bir dizi ile anlaştığında partneri kim olacak? Yeni bir dizi anlaşması olmadığı için partneri de şimdilik belli değil. Aslı Bekiroğlu yeni sezonunda bir dizi ile anlaştığında kiminle partner olsun istersiniz? Aslı Bekiroğlu’nu hangi oyuncu ile yakıştırıyorsunuz? Yorumlara yazabilirsiniz.

Aslı Bekiroğlu Kimdir?

Aslı Bekiroğlu 2020 yeni dizisi bilgileriAslı Bekiroğlı 1995 İstanbul doğumludur. Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezundur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Arp Bölümünde Arp ve Solfej Eğitimi aldı. İlk kez 2015 yılında Adı mutluluk dizisinde rol aldı. Aslı Bekiroğlu  1.62 metre boyda ve 50 li kilolardadır. Aslı Bekiroğlu’nun rol aldığı dizi filmler;
2013- Beni Böyle Sev- Ayça,
2015- Adı Mutluluk-Sera,
2016- Gülümser Yeter-Yasemin,
2018- Dudullu Postası- Betül,
2019- Benim Tatlı Yalanım-Suna,
2020- Jet Sosyete- Melike Şahin rolünü canlandırdı.

Samimiyeti içten rol oynayışı ve sıcacık tavırları ile herkesin sevip saydığı bir oyuncu Aslı Bekiroğlu. Umarız en kısa zamanda koronavirüs sonrasında yeni bir dizi ile karşımızda olacak. Yeni sezonda ondan güzel bir dizi bekliyoruz. Geçen yıl Benim Tatlı Yalanım dizisi ile güzel bir çıkış yakalamıştı. Umarız 2020-2021 sezonu Aslı Bekiroğlu güzel bir dizide başrolde oynar.

Bu yaz star tv de yaz ekranında yayınlanacak olan Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna Kimdir? (Aslı Bekiroğlu) Bilgileri Oynadığı Diziler hakkında bilgiler sunacağız. Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna karakterini canlandıracak olan oyuncunun gerçek adı nedir daha önce hangi dizilerde oynadı, hangi okullara gitti sosyal medyada kullanmış olduğu hesaplar neler sevgilisi var mı yaşı boyu kilosu kısacası merak edilen her şeyi buraya yazmak istiyorum. Aslı Bekiroğlu yeni sezon dizisi burada.

Benim Tatlı Yalanım Suna kimdir gerçek adı

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna karakterini canlandıran oyuncu kimdir?

Star TV’de yaz ekranında yayınlanacak olan tek dizi Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna karakterini canlandıracak olan oyuncunun gerçek adı Aslı Bekiroğlu’dur. Furkan Palalı ve Lavinya Ünlüler ile birlikte Benim Tatlı Yalanım dizisinde baş rolde oynayan Aslı Bekiroğlu doğal güzelliği oyunculuk becerisi ve samimi hareketleri ile diziyi izleyenlerin oldukça dikkatini çekti ve oyuncu hakkında daha önce hangi dizilerde oynamıştır kiminle baş rolleri paylaşmıştır gibi sorular oldukça merak edilmeye başlandı. Bizde dizioyuncu.com olarak cevap verelim istedik.

Benim Tatlı Yalanım dizisi Aslı Bekiroğlu suna karakteri

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna rolündeki Aslı Bekiroğlu daha önce hangi dizilerde oynadı?

Aslı Bekiroğlu ilk olarak 2012 yılında Beni Böyle Sev dizisinde TRT 1 dizisinde rol aldı. Oldukça uzun soluklu olan Beni Böyle Sev dizisinde uzun bir süre oynayan Aslı Bekiroğlu ilk kez dikkatleri çekti.
Aslı Bekiroğlu daha sonra 2016 ve 2017 yıllarında Yasemin Özdemir karakterini canlandırdığı Show TV ekranlarında yayınlanan Gülümse Yeter isimli dizide kendisini gösterdi. Gülümse yeter dizisindeki Yasemin daha geniş bir kitleye ulaşan ve tüm ülkenin tanıdığı bir isim haline gelen Aslı Bekiroğlu bu dizideki performansı sonrasında artık dizilerden baş rol almaya başladı.

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna karakteri kim

Aslı Bekiroğlu son olarak 2018 yılında Jet Sosyete dizisinde Melike Şahin rolünü canlandırdı. Gülse Birsel’in yapımcılığını üstlenmiş olduğu Jet sosyete dizisi önce Star TV’de daha sonra TV8 ekranlarında yayınlanmıştı. Jet sosyetede Melike Şahin olarak izlemiş olduğumuz Aslı Bekiroğlu buradaki performansıyla oldukça beğeni toplamıştır. Aslı Bekiroğlu’nun son durağı yine Star TV ekranlarında Benim Tatlı Yalanım dizisi oldu. 13 Haziran 2019 Perşembe günü başlayacak olan Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna karakterini canlandıracak olan Aslı Bekiroğlu’nun son dizisinde Furkan Palalı ile baş rolü paylaşacağını belirtelim..
Benim Tatlı Yalanım Suna rolü Aslı Bekiroğlu

Benim Tatlı Yalanım dizisi Suna ve Nejat aşkına sahne olacak:

Star TV ekranlarında yaz ayları boyunca yayınlanacak olan Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna ve kızıyla birlikte yaşayan Nejat’ın aşk öyküsünü anlatılacak. Nejat rolünü canlandıran Furkan Palalı bir gözlük firmasının sahibidir. kızı Kayra ile birlikte tek başına yaşamaktadır. Eşi bir müddet önce onları terk edip gitmiş olan Nejat ve kızı Kayra birlikte yaşamaya başlamışlardır. İşte Suna karakteri tam da burada devreye girer ve Nejat ile birlikte yeni bir ilişkiye başlar. Kayra oldukça tatlı sevimli bir kızdır. Nejat ile Suna aşkı Benim Tatlı Yalanım dizisinde oldukça güzel bir Öykü’ye dönüşecek. Nejat kızı Kayra’ya Suna ile ilgili detaylar paylaşırken Kayra annesi ile ilgili bilgileri sordukça babası ona kaçamak yalanlar söyleyecek. Benim Tatlı Yalanım dizisi Suna ve Nejat’ın tatlı bir aşk öyküsüne konu olacak.

Benim Tatlı Yalanım Kayra Kimdir? (Lavinya Ünlüer)

Benim Tatlı Yalanım baş rolü Aslı Bekiroğlu

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna karakterini canlandıran Aslı Bekiroğlu kimdir Kısaca hayatı:

ASLI BEKİROĞLU KİMDİR? Aslı Bekiroğlu 16 Kasım 1995’te istanbul’da doğmuş olan dizi oyuncusu genç ve güzel bir kızdır. 24 yaşında olan Aslı Bekiroğlu çocukluğundan bu yana İstanbul’da yaşamaktadır. Aslı Bekiroğlu İtalyan Lisesinden mezun Olduktan sonra, Bahçeşehir Üniversitesi, beslenme bölümünde eğitimine devam etmiştir.
Aslı Bekiroğlu çocuk yaşlarından itibaren oyunculuğa karşı çok istekli olmuş ve ekran macerasına ilk olarak bir reklam projesi ile başlamıştır. Sosyal medyada yayınlamış olduğu eğlenceli ve herkesin dikkatini çeken videolar ile Twitter ve Instagram’da paylaşımlarıyla oldukça dikkat çekmiştir.

Aslı Bekiroğlu daha önce hangi dizilerde oynadıİlk dizisi olan Beni Böyle Sev daha sonra mutluluk dizilerinde yer alan Aslı Bekiroğlu daha sonra gülümse yeter dizisinde Yasemin rolünü oynamış son olarak Jet sosyete dizisinde Melike Şahin olarak karşımıza çıkmıştır. Son olarak Benim Tatlı Yalanım dizisinde Furkan Palalı ile birlikte baş rolde Suna karakterini canlandıracak olan Aslı Bekiroğlu’na yeni dizisinde başarılar diliyorum.

Aslı bekiroğlu’nun sosyal medya hesapları Instagram kullanıcı adı:

Aslı Bekiroğlu uzun bir süredir videolarını çekerek Instagram ve Twitter gibi sosyal medya alanlarında yayınlıyor ve binlerce takipçisiyle paylaşıyorum dizilerde oyunculuk yapmadan önce adeta bir sosyal medya fenomeni olan Aslı Bekiroğlu’nun Instagram hesabı: https://www.instagram.com/aslibekiro Aslı Bekiroğlu’nun Twitter hesabı: https://twitter.com/aslibekiro

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna karakterini Canlandıran Aslı Bekiroğlu nun sevgilisi var mı evli?

Benim Tatlı Yalanım Suna kimdir bilgileri

Sizler için küçük bir araştırma yaptık ve Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna karakterini canlandıracak olan Aslı Bekiroğlu’nun şimdilik bir sevgilisi olmadığını ancak daha önce birçok kişiyle ilişki yaşayıp sevgili olduğunu öğrendik. Aslı Bekiroğlu Sevgi arsızıyım ancak ilgisiz kalırsam canım sıkılıyor diye sitemkar bir şekilde eski sevgililerine laf attı. Sosyal medyada paylaşmış olduğu videolar ile meşhur olan daha sonra da oynamış olduğu dizilerle tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline gelen Aslı Bekiroğlu son olarak Jet sosyete dizisinde Melike karakterini canlandırmıştı. Star TV’de Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna karakterini canlandıracak olan ve Furkan Palalı ile birlikte baş rolde oynayacak olan Aslı Bekiroğlu bana aşkı tattıran sevgilim Bartu Ürkmez olmuştur dedi. Uzun bir süre Bartu Ürkmez ile aşk yaşayan Aslı Bekiroğlu’nun şu sıralar sevgilisi bulunmuyor.

Benim Tatlı Yalanım Suna Kimdir Bilgileri Oynadığı Diziler

Benim Tatlı Yalanım dizisi Suna ve Nejat gerçekten sevgili mi?

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna karakterini canlandıran Aslı Bekiroğlu ile Nejat karakterini canlandıran Furkan Palalı gerçekte sevgili değiller. Ancak aynı dizide oynadıkları için genellikle dizinin başrol oyuncuları birbirine yakıştırıldığı için bu dedikoduları uzun süre duyacak gibiyiz.

Siz de Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna karakterini canlandıran Aslı Bekiroğlu hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Oynamış olduğu Suna rolünün hakkını sizce verdi mi dizide severek izlediniz mi, Aslı Bekiroğlu’nun bir sonraki dizisini de izlemeyi düşünür müsünüz? Aslı Bekiroğlu 2022-2023 Yeni Dizisi dizioyuncu.com/asli-bekiroglu-2024-yeni-dizisi

Aslı Bekiroğlu’nun bilgilerini sizlerle paylaştık. Aslı Bekiroğlu 2023-2024 sezonunda yeni bir dizi ile anlaşmadı şimdilik. Ancak yeni sezonunda bir dizi de rol alacak olursa konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz. Siz yeni dizilerin hangisinde Aslı Bekiroğlu’nu görmek istersiniz? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

YORUMLAR

  1. Candan Aydin dedi ki:

    Furkan Palali ya da Aras Aydin ile guzel b
    partner olurlar