Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu…  Kanal D ekranlarında yayınlanmak üzere yeni bir yaz dizisi hazırlığı içerisine girildi. Aşkın Tarifi dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Aşkın Tarifi dizisi karakterleri bilgileri, Aşkın Tarifi dizisi kanalı ve konusu nedir? Aşkın Tarifi ne zaman yayınlanacak? Bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Askin Tarifi dizisi oyuncu kadrosu Kadir Dogulu

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosu

NTC Medya yapımcılığında yayınlanacak olan Aşkın Tarifi yaz aylarında Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Sezon dizilerinin sezon finali ya da final yapıp ekrana mola verdiği zaman yeni bölümleri yayınlanacak olan Aşkın Tarifi dizisi sevilecektir. Çünkü yaz dizilerinin avantajı sezon dizileri gibi iddialı projelerle yarışmak zorunda kalmıyorlar. Yaz sezonunda yayınlanan diziler genellikle tutulur ve yaz sezonu boyunca devam eder. Aşkın Tarifi dizisi erkek başrol oyuncusu Kadir Doğulu ile anlaşma yapıldı. Şimdi de kadın başrole sıra geldi.

Kadir Dogulu Askin Tarifi dizisinde rol alacak

Kadir Doğulu- Fırat Karasu

Aşkın Tarifi dizisi erkek başrol oyuncusu netleşti. Aşkın Tarifi dizisi erkek oyuncusu Kadir Doğulu oldu. Kadir Doğulu Aşkın Tarifi dizisinde Fırat rolünü canlandıracaktır. Kadir Doğulu kimdir? Kadir Doğulu Neslihan Atagül ile evlidir ve modacı Kemal Doğulu’nun kardeşidir. 1982 doğumlu olan oyuncu İlk kez Küçük Sırlar dizisinde rol aldı ve meşhur oldu. Hande Yener’in Romeo klibinde rol aldı. Pis Yedili, Fatih Harbiye, Sevdam Alabora, Bana Sevmeyi Anlat, Vuslat ve Jet Sosyete dizi filmlerinde rol aldı. Kadir Doğulu instagram hesabı https://www.instagram.com/kadirdogulu/

Yasemin Conka kimdir askin tarifi dizisi

Yasemin Conka- Sultan

Aşkın Tarifi dizisinde rol alan oyuncu Yasemin Conka dizi de Fırat’ın teyzesi Sultan rolünü canlandıracaktır. Sultan rolünü canlandıracak olan Yasemin Conka kimdir? Yasemin Conka 1972 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bolümünden mezundur. Seksenler dizisindeki Nazlı rolü ile tanındı. İkinci Bahar, Yeditepe Üniversitesi, Gönülçelen ve Seksenler dizi filmlerinde rol aldı. Yasemin Conka instagram hesabı https://www.instagram.com/conkayasemin/?hl=tr

Aşkın Tarifi dizisinin hazırlıkları devam ediyor. Aşkın Tarifi dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Aşkın Tarifi dizisi karakterleri kimler? Aşkın Tarifi dizisi oyuncuları netleştikçe konumuza ekleyeceğiz. Şuan Aşkın Tarifi dizisinin başrol kadın ve erkek oyuncu için anlaşmalar yapılmak üzere. Dizinin okuma provaları için çok yakın zamanda oyuncularla anlaşmalar yapılacaktır. Aşkın tarifi oyuncu kadrosu başrolleri belli oldukça konumuza ekliyoruz.

Aşkın Tarifi Dizisi Konusu Nedir?

Aşkın Tarifi dizisi konusu henüz açıklanmadı. Ancak adından anlaşılacağı üzere güzel bir aşk dizisi izleyeceğiz. Yaz aylarında romantik komedi tarzında yayınlanan diziler çok seviliyor. Kanal D de geçtiğimiz yaz yayınlanan Afili Aşk seyirci tarafından çok beğenilmiş ve sezon içinde de yayınlanmıştı. Bu yüzden de romantik komedi tarzında olacağını düşündüğümüz Aşkın Tarifi dizisi konusu açıklandığında konumuza ekleyeceğiz.

kanald askin tarifi

Aşkın Tarifi Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Yayınlanacak?

Aşkın Tarifi dizisi NTC Medya imzası taşıyor. Aşkın Tarifi dizisinin 2021 yaz aylarında yayınlanacağı belli oldu. Yaz sezonunda dizilerin sezon finalinin ardından yayınlanacak olan Aşkın Tarifi dizisinin başlama tarifi belli olduğunda konumuza ekleyeceğiz. Aşkın Tarifi dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Yaz dizilerinde Kanal D her zaman başarılır. Bu yaz da yine en çok izlenen yaz dizisini ortaya çıkarmak için hazırlanıyor. Peki sizce Aşkın Tarifi dizisinde kimler olmalı? Aşkın Tarifi dizisi başrol kadın ve erkek oyuncusu kimler olmalı? Aşkın Tarifi dizisini izlemeyi düşünür müsünüz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Kadir Dogulu Askin Tarifi dizisi

Aşkın Tarifi Dizisi Hakkında Detaylı Bilgiler

Kanal D’nin yeni dizisi Aşkın Tarifi’nde şef olarak seyirci karşısına çıkacak olan Kadir Doğulu, mutfağa girdi. Ünlü şef Eyüp Kemal Sevinç ile yemek provaları yapan Doğulu; “Dizide Gaziantepli, Fransız mutfağında uzman bir şefe hayat vereceğim, bu yüzden çalışmalara şimdiden başladık. Tutkularımdan biri oyunculuk diğeri ise aşçılık idi.

Aşkın Tarifi Dizisi Hakkında Detaylı BilgilerBu proje sayesinde iki aşkımla da buluştum. Seyircilerimiz Aşkın Tarifi’nde bir yandan hikayeyi izlerken bir yandan da nefis yemeklerin yapılışına şahit olacak” dedi. Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Aşkın Tarifi dizisinin, yönetmenliğini Deniz Koloş, yaratıcı yapımcılığını Birsel Çıkıncı yapmakta olup senaryosunu Doruk Erengül ve Leyla Oter kaleme alıyor.

Yorum yaz

9 Yorum

  1. Avatar Rıfat Yetimoğlu

    Furkan Andıç Aybüke Pusat birlikte olursa çokça tutulacağı ve izlenme rekorları kıracağı kanaatini taşıyorum.

Etiketler