Aşk ve Gurur Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

14.10.2023
277

Aşk ve Gurur dizisi oyuncu kadrosu ve konusunu sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Özkan İpek ve Tayfur Sonkaya’nın üstlediği Aşk Ve Gurur dizisinin genel yönetmeni Çağıl Nurhak Aydoğdu’dur. Senaryosunu Özge Aras Yiğit kaleme almaktadır. Aşk Ve Gurur dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve konusu da merak edilmiştir. Bizlerde, Murat Şenöy ve Koralp Gümüş yönetmenliğinde çekilen Aşk ve Gurur dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ile konusunu sizlerle paylaşacağız.

Aşk ve Gurur Dizisi Oyuncu Kadrosu

Aşk ve Gurur Dizisi Oyuncu KadrosuAli Pınar (Fikret)
Deniz Çatalbaş (Mercan)
Lara Aksüt (Deren)
Ceylan Batı (Gül)
Batuhan Demir (Tolga)
Çiğdem Yıldız (Şennur)
Bahadır Benjamin (Kerim)
Efsane Odağ (Füsun)
Biray Hepşen (Burcu)
Mert Şişmanlar (Cemal)
Betül Şahin (Beyza)
Osman Ataseven (Hakkı)
Berfin Ayna (Ayça)

Ali Pınar (Fikret)

Aşk ve Gurur dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Ali Pınar, 6 Eylül 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Sinema-TV Bölümü’nde; Yüksek Lisans eğitimini ise Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Aynı zamanda radyo programı yapımcısı olan oyuncumuz, senaryo yapım ve yönetim dersleri de vermektedir. Ali Pınar daha önce, Kırmızı Oda, Payitaht Abdülhamit, Cesur ve Güzel, Güneşin Kızları gibi dizilerde rol almıştır.Ali Çınar Aşk ve Gurur Dizisi Oyuncu Kadrosu

Deniz Çatalbaş (Mercan)

28 Şubat 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Deniz Çatalbaş, genç yaşta basketbol oynamaya başlamıştır. Daha önce Fenerbahçe Spor Kulübü’nde, Kayseri Basketbol, Sakarya Yükseliş gibi kulüplerde forma giymiştir. 2020 yılında Best Model of Turkey güzellik yarışmasına katılmıştır. 2020 Best Model of Turkey’de 2. Olmuş ve özellikle bu yarışma ile tanınmıştır. Profesyonel olarak modellik yapmaktadır. Deniz Çatalbaş, daha önce Arka Sokaklar, Hür, Ah Be Bilader, Alparslan Büyük Selçuklu gibi projelerde rol almıştır.Deniz Çatalbaş Aşk ve Gurur Dizisi Oyuncu Kadrosunda

Lara Aksüt (Deren)

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Lara Aksüt, Aşk Ve Gurur dizisinde Deren karakterine hayat verecektir. İzleyiciler genç oyuncumuz Lara Aksüt hakkındaki bilgileri de merak etmiştir. Ancak oyuncumuz sektörün yeni yüzlerinden olduğu için hakkında fazla bir bilgi yoktur. Lara Aksüt, Emre Soydaş menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Bizler, kamera karşısına ilk defa Aşk Ve Gurur dizisiyle geçecek olan oyuncumuz Lara Aksüt, hakkında detaylı bilgilere ulaştığımız zaman sizlerle paylaşacağız.Lara Aksüt Aşk ve Gurur Dizisi Oyuncularında

Ceylan Batı (Gül)

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ceylan Batı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. 1.71 metre boyunda ve 56 kilo ağırlığında olan oyuncumuz Ceylan Batı, kamera karşısına ilk defa 2017 yılında Vatanım Sensin dizisiyle geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Ceylan Batı, aktif olarak sahne almaktadır. Daha önce Azize dizisiyle de karşımıza çıkan oyuncumuz en son Fatih Sultan Mehmet Yeni Çağ filminde rol almıştır.Ceylan Batı Aşk ve Gurur Dizisinde

Batuhan Demir (Tolga)

1995 yılında dünyaya gelen oyuncumuz Batuhan Demir, Yeditepe Üniversitesi gastronomi bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra ise Famelog Academy’de Temel Oyunculuk ve Diksiyon Eğitimi, Kamera Önü Oyunculuk Workshop, Müzikal Oyunculuk Yaz Okulu ve Barış Kışlak ile Sahne Çalışmasına katılmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Zalim İstanbul dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz daha önce Menajerimi Ara ve Hür dizilerinde de rol almıştır.

Çiğdem Yıldız (Şennur)

Sektörde yeni olan oyuncumuz Çiğdem Yıldız, Hacettepe Üniversitesi Ankara devlet konservatuvarında mezun olmuştur. Gökhan Kemal menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan Çiğdem Yıldız, aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Aktif olarak tiyatro oyunlarını sahne alan Çiğdem Yıldız, şimdilerde İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda görev almaktadır. Bizler Aşk Ve Gurur dizisinde Şennur karakterini canlandıran oyuncumuz hakkında daha detaylı bilgilere ulaşınca sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Çiğdem Yıldız Aşk ve Gurur Dizisi kadrosunda

Bahadır Benjamin (Kerim)

1983 yılında dünyaya gelmiştir. Bahadır Benjamin, kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Aşk Bir Hayal isimli dizi ile geçmiştir. Aşk Bir Hayal dizisi bittikten hemen sonra ise Yıllar Sonra ve Ezel dizilerinde rol almıştır. Aşk ve Gurur dizisinde Kerim karakterine hayat veren başarılı oyuncumuz daha önce Öyle Bir Geçer Zaman ki, Bir Ömür Yetmez, Yahşi Cazibe, Mehmetçik Kut’ül Amare, İki Dünya Arasında, Kurtlar Vadisi Pusu, İki Dünya Arasında, Diriliş: Ertuğrul gibi dizilerde yer almıştır.

Efsane Odağ (Füsun)

1986 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Efsane Odağ, Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda yoga eğitmeni olan Efsane Odağ, aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne almaktadır. Kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Unutma Beni dizisiyle geçen oyuncumuz aynı zamanda tiyatro oyunlarında yönetmen yardımcısı olarak görev almaktadır. Oyuncumuz daha önce Ramo, Yalancı, Aramızda Kalsın, Acı Aşk, Avlu gibi projelerde yer almıştır.

Biray Hepşen (Burcu)

1998 yılında dünyaya gelen Biray Hepşen, Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda da Ante Sanat’ta Oyunculuk Eğitimi almıştır. Daha sonra ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarından mezun olmuştur. Burcu Halaçoğlu ve Micheal Chekhov Atölyesi’nde de eğitim alan oyuncumuz Buray’ın Deals with the Sevil isimli şarkısını video klibinde yer alarak sektöre adım atmıştır. Oyuncumuz en son ise Veda Mektubu dizisi nde rol almıştır.

Mert Şişmanlar (Cemal)

Aşk ve Gurur dizisinde Cemal karakterini oyuncumuz Mert Şişmanlar canlandıracaktır. Mert Şişmanlar, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı’ndan 2010 yılında mezun olmuştur. Daha sonra ise Los Angeles Eric Morris Acting Class’da eğitim almıştır. İtalya’da Antonio Fava’dan Commedia dell’Arte eğitimi aldı ve bu alanda atölyeler düzenleyen Mert Şişmanlar, aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne almaktadır.

Betül Şahin (Beyza)

Betül Şahin, 8 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Daha önce usta aktör Can Gürzap’tan diksiyon ve oyunculuk gibi alanlarda eğitim almıştır. Kamera karşısına ilk defa 1997 yılında Oyun Bitti isimli projeyle geçen oyuncumuz özellikle Yılan Hikayesi dizisinde canlandırdığı Komiser Başak karakteriyle tanınmıştır. Güzel oyuncumuz daha önce Beyaz Gelincik, Serseri, Omuz Omuza, Beşik Kertmesi, Hırsız, Dokunma Hurdacının Kızı gibi projelerde de rol almıştır.

Osman Ataseven (Hakkı)

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk dersleri alan Osman Ataseven, daha sonra ise İstanbul Şehir Tiyatrosu Darülbedayı Atölyesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Bursa Şehir Tiyatrosunda Temel oyunculuk eğitimi almaktadır. Osman Ataseven, aynı zamanda İstanbul Üniversitesi’nde eğitimine devam etmektedir. Aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne almaktadır. Oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2020 yılında Baraj dizisiyle geçmiştir.

Berfin Ayna (Ayça)

Aşk ve Gurur dizisinin önemli karakterlerinden olan Ayça’yı Berfin Ayna canlandırmaktadır. Berfin Ayna, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda da piyano ve şan eğitmenliği yapmaktadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk ve piyano hocalığı yapan Berfin Ayna, Unique Menagement ve Çağrı Tuğal menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Bizler güzel oyuncumuz Berfin Ayna hakkında deha detaylı bilgilere ulaşınca sizlerle paylaşacağız.

Aşk ve Gurur Dizisi Konusu

120 bölümlük mini dizi Aşk ve Gurur’un konusu da merak edilmiştir. Fakat Aşk ve Gurur dizisinin konusu henüz belli olmamıştır. Biz daha büyük ilgi görmesi beklenilen Aşk Ve Gurur dizisinde anlatılan hikaye hakkında net bilgiye ulaştığımız zaman sayfamızdan paylaşacağız.

Aşk ve Gurur dizisi oyuncu kadrosu ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..