Aşk Mantık İntikam Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Fox tv de başlayan yeni dizi Aşk Mantık İntikam oldukça merak edildi ve iyi bir reyting oranı ile ekrana başladı. Aşk Mantık İntikam Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler ve bu şarkıları kimin söylediği ile sözlerini sizlerle paylaşacağız. Merak ettiğiniz müzikleri şarkıları yada jenerik fonları aşağıdaki yorum kısmına yazarak dizioyuncu.com dan talep edebilirsiniz.

Aşk Mantık İntikam Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Aşk Mantık İntikam Dizisinde Çalan Şarkılar MüziklerBaşrollerinde İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel gibi yetenekli oyuncuların bulunduğu Aşk Mantık İntikam Dizisinde Çalan jenerik fon müzikleri ile şarkıları kimin söylediğini sizlerle burada paylaşacağız.

6 Ağustos Aşk Mantık İntikam Dizisi 7. bölümde Çalan Hande Mehan – Sen Beni Güzel Hatırla
Beklersin seneler geçer…
Yatağın baş ucunda bir nefes, bir ten….
Başlar şimdi o karanlık,
Geceler… Geceler…
Duyarsın uzaklardan, dalarsın yakınlara…
Unutmadan…
Söylersin şarkını,
Keşkeler… Keşkeler…
Şimdi ellerin hangi omuzlarda?
Bizi kaç kez siler…
Ben seni unutmam, unutmam…
Sen beni güzel, güzel hatırla…
Zaman ilaç derler ya,
Ellerin neden uzak hala…

Aşk Mantık İntikam dizisinde çalan ‘Kalırım aşk mantık intikam arasında’ şarkısı sözleri ve videosu konumuzda sizlerle paylaşalım.
Bir hikaye iki yabancı,
Biri çok inatçı biri de aşık,
Bu masal bitti.
Kalırım aşk mantık intikam arasında,
Ayrılık olunca aşklar bitmez,
Anılar öyle kolay silinmez,
Her zaman hayat ikinci şansı vermez,
Yaz bunu bir kenara aşkım,
İmkansızım bu aşk bitemez,
Ayrılık var diye aşklar bitemez…

Aşk Mantık İntikam Dizisi Jenerik Fon Müziği

Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan aşk mantık intikam dizisinde kendine özgü şarkılar çalıyor dizide çalan hareketli müzikler seyirciler enerjisine yükseltirken dizinin izlenme oranlarına da katkı sağlayacağını düşünüyoruz şk mantık intikam dizisinin dizi için yazılmış özel bir jenerik müziği yer alıyor aynı zamanda dizide çalan fon müzikler de romantik komedi dizisine özel yapılmış müziklerden oluşuyor

Aşk mantık intikam dizisi çalan jenerik müziği fon müziği ve dizide yer alan diğer şarkıları konumuza ekleyerek sizlere sunacağız şkım artık intikam dizisi ilk bölümünden itibaren çalan kaldım aşk mantık intikam arasında şarkısı çok sevildi şarkının sözleri müzikleri şimdilik araştırılıyor en yakın zamanda konumuza ekleyeceğiz.

Aşk mantık intikam dizisi bu yazın en sevilen dizisi olacaktır Burcu özberk in sevilen sempatik kişiliğinin yanı sıra dizide yer alan her oyuncu birbirinden başarılı ve popüler isimler bu yüzden de omantik komedi dizisi aşk mantık intikam bu yazın en çok izlenen dizilerinden birisi olacaktır şk mantık intikam dizisinin sevilmesinin diğer bir sebebi de dizide yer alan hareketli kıpır kıpır şarkılar tam yaz havasına uygun yazın enerjisini yansıtan aşk mantıklı intikam dizi size şarkıları müzikleri kulunuzda sizlerle olacaktır sizlerin ve aşk mantık intikam dizisinde duydu şarkılar varsa ve merak ediyorsanız yorum kısmından yazarak bizlere sorabilirsiniz şk mantık intikam dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi de aşağıya yazınız

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler