Aşk Mantık İntikam Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Bu konuda Aşk Mantık İntikam Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri hakkında marka ve fiyat bilgilerini vereceğiz. Aşk Mantık İntikam isimli yeni Fox TV dizisi ilk tanıtım fragmanı ile ekrana geldi. İlk bölümüyle 11 Haziran cuma günü yayınlanmaya başlayacak olan Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncuları nereden giyiniyor, elbise ve kıyafetleri hangi marka gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vereceğiz. Aşk mantık intikam dizisinde Burcu Özberk ve Melisa Döngel gibi yetenekli güzel ve giydiği kıyafetler merak edilen oyuncular yer alıyor.Aşk mantık intikam dizisi Burcu Özberk kıyafetleri

Aşk Mantık İntikam dizisi oyuncu kıyafetleri

Aşk Mantık İntikam Esra'nın giydiği kırmızı elbiseAşk Mantık İntikam 2. bölümde Esra’nın giydiği kırmızı elbise markası Rasitbagzibagli, takıları keys.ist.

Aşk Mantık İntikam dizisi Çağla'nın giydiği siyah takım elbiseAşk Mantık İntikam dizisi Çağla’nın giydiği siyah takım elbise markası barruslondon, küpeler bodhita marka.

Ask mantik intikam dizisi Esra'nin takisi kolyesi18 Haziran cuma günü yayınlanan Aşk mantık intikam dizisinin 1. Bölümünde Esra’nın giymiş olduğu gömlek ve taktığı takılar kolye merak edildi. Esra’nın gömleği Zara marka taktığı boncuklu kolye ise Monrevebijoux.

Aşk Mantık İntikam dizisi Çınarın haki renkli gömleğiAşk Mantık İntikam dizisi Çınar’ın haki renkli gömleğinin markası Diesel.

Aşk Mantık İntikam Çağla kıyafetleriAşk Mantık İntikam dizisi Çağla kıyafetleri elbiseleri: Çağla’nın giydiği takım ve büstiyer fidansimsek, küpe bodhita markalı.

Aşk Mantık İntikam 1.bölüm Esra'nın kıyafetiAşk Mantık İntikam 1.bölüm Esra’nın kıyafeti Wearsisters marka ve fiyatı 1200 lira.

Aşk Mantık İntikam Dizisinde Esra'nın giydiği elbiseAşk Mantık İntikam Dizisinde Esra’nın 1. bölüm giydiği elbise çiçek desenli elbise markası: stradivarius, çanta ve ayakkabı zara markalı.

FOX TV’de Haziran ayında başlayacak olan Aşk Mantık İntikam dizisinde yönetmen koltuğunda Murat Öztürk otururken senaryo yazarı ise Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsal. Aşk Mantık İntikam dizisi güçlü bir oyuncu kadrosuyla FOX TV’de 11 Haziran’dan itibaren ekrana gelecek. Aşk mantık intikam dizisinin oyuncularının giydiği elbise ve kıyafetleri kullandıkları araç gereç eşya çanta ayakkabı takı küpe aksesuar kısacası ne varsa bu sayfada detaylarıyla sizlere aktarmak istiyoruz. Aşk mantık intikam dizisinde özellikle Burcu Özberk ve Melisa Döngel kıyafetleri merak edilecek.Aşk mantık intikam dizisi oyuncu kıyafetleri

Aşk Mantık İntikam Esra (Burcu Özberk) Kıyafetleri Elbiseleri

Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra rolünde izleyeceğimiz (Burcu Özberk) Kıyafetleri ve elbiseleri en çok merak edilen oyuncu olacak. Hem güzelliği ile hem de oyunculuk kabiliyeti ile her giydiği olay olan Burcu Özberk’in Aşk Mantık İntikam dizisindeki Esra rolü olarak giydiği elbise ve kıyafetleri sizlerle burada marka model fiyat bilgisiyle paylaşacağız. Aşağıda gördüğünüz kıyafet ParlaQue Aşk mantık intikam Leyla kıyafetleri

Aşk Mantık İntikam Ozan (İlhan Şen) Kıyafetleri

İlhan Şen Aşk Mantık İntikam dizisinde Ozan karakteriyle dikkat çekiyor ve Burcu Özberk ile çok yakıştırıldı. Aşk Mantık İntikam dizisindeki Ozan’ın kıyafetleri takım elbisesi gömlek tişört markası bindiği spor araba nedir saati güneş gözlüğü telefonun markası kısacası her şey merak ediliyor. Sizler de merak ettiğiniz Aşk Mantık İntikam Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri konusunda sormak öğrenmek istediğiniz her şeyi aşağı yazabilirsiniz.Aşk mantık intikam dizisinde Ozan kıyafetleri

Yorum yaz

21 Yorum

Etiketler