Aşk Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu (İlhan Şen ve Cemre Baysel)

21.01.2023
1.622

Aşk Filmi oyuncu kadrosu ve konusunu sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Deniz Denizciler’in oturduğu Aşk Filmi’nin senaryosunu da dizinin yönetmeni kaleme almaktadır. İzleyiciler Aşk Filmi’nin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri ve konusunu da merak etti. Bizler de bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da gişede büyük ilgi görmesi beklenilen Aşk Filmi oyuncuları kadrosunda yer alan isimleri ve filmin konusunu sizlerle paylaşacağız.

Aşk Filmi Oyuncu Kadrosu

Aşk Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu (İlhan Şen ve Cemre Baysel)Deniz Denizciler’in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği Aşk Filmi’nin yapımcılığını Central Roof üstlenmiştir. İzleyiciler Aşk Filmi’nin oyuncularını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Cast çalışmaları devam eden Aşk Filmi’nin başrollerini Ramo dizisinde birlikte rol alan İlhan Şen ile Cemre Baysel paylaşmaktadır. Bizlerde filmin başrol oyuncuları İlhan Şen ve Cemre Baysel’i yakından tanıtacağız.

İlhan Şen

Aşk Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu (İlhan Şen)Aşk Filmi’nin başrol oyuncusu İlhan Şen, 19 Aralık 1987 yılında Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. İlhan Şen, kamera karşısına ilk defa 2018 Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisiyle geçmiştir. İlhan Şen daha önce İtalya’da çeşitli markaların defilelerinde boy göstermiştir. Özellikle Aşk Mantık İntikam dizisi sayesinde tanınır hale gelen oyuncumuz 2021 yılının en başarılı erkek oyuncusu seçilmiştir.

Cemre Baysel

Aşk Filmi’nin başrolünde yer alan Cemre Baysel, 5 Şubat 1999 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi’nde sanat eğitimi alan Cemre Baysel kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Yeşil Deniz dizisiyle geçmiştir. Daha önce Sol Yanım, İsimsizler, Elimi Bırakma, Payitaht Abdülhamid gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz özellikle Baht Oyunu dizisinde ki performansıyla tanınmış ve 2021 yılının Yıldızı Parlayan oyuncusu seçilmiştir.Aşk Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu (Cemre Baysel)

Aşk Filmi Konusu Nedir?

Başrolünde Cemre Baysel ve İlhan Şen’in yer aldığı Aşk Filmi’nin yapımcılığını Central Roof üstlenmiştir. İzleyiciler filmin konusunu da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. İsminden de anlaşıldığı gibi film aşk türündedir. Aşk Filminde bir model ile yönetmenin hikayesi anlatacaktır.

Aşk Filmi oyuncu kadrosu ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. guljan dedi ki:

    ask fılmı ne zaman baslayajak lutfen jewap werın ya