Asiye Kardeşlerim Dizisinden Neden Çıktı? Kardeşlerim Bitiyor Mu?

14.12.2023
933

Asiye Kardeşlerim dizisinden neden çıktı? Kardeşlerim bitiyor mu? Sorularını sizler için cevaplayacağız. Yapımcılığını NG Medya’nın üstlendiği Kardeşlerim, ATV’nin en sevilen dizilerinden başında gelmektedir. Asiye karakterini canlandıran oyuncumuz Su Burcu Yazgı Çoşkun’da Kardeşlerim dizisinin başrol oyuncusudur. Bizler bu içeriğimizde Asiye’nin Kardeşlerim dizisinden ayrılma sebebini ve Kardeşlerim dizisinin bitip bitmediğini sizlerle paylaşacağız.

Asiye Kardeşlerim Dizisinden Neden Çıktı?

Asiye Kardeşlerim Dizisinden Neden Çıktı AyrıldıSon dönemin popüler isimlerinden olan Su Burcu Yazgı Çoşkun, Asiye karakterini canlandırmaktadır. Bu sezon Asiye’nin partneri Doruk (Onur Seyit Yaran) diziden ayrılmıştır. Bundan dolayı da diziye duyulan ilgi azalmıştır. Özellikle Asiye ve Doruk’un arasındaki uyumdan dolayı dikkat çeken dizinin başrol oyuncusu Su Burcu Yazgı Çoşkun’un yapımcı NGM ile olan sözleşmesi Ocak ayında son bulacaktır. Yeni bir gelişme olmazsa eğer oyuncumuzun sözleşmesi dolduğu için Kardeşlerim’den çıkacaktır.

Asiye Kardeşlerim Dizisine Geri Gelecek Mi?

Özellikle canlandırdığı Asiye karakteriyle tanınan genç oyuncumuz Su Burcu Yazgı Çoşkun, Kardeşlerim dizisinde 4 sezondur başrolü oynamaktadır. Fakat oyuncumuzun dizinin yapımcısı NGM ile yaptığı sözleşme Ocak ayında bitecektir. Asiye’nin (Su Burcu Yazgı Çoşkun) sözleşmeyi yenilemeyeceği konuşulmaktadır. Kısacası yeni bir gelişme olmazsa Asiye Kardeşlerim’den çıkacaktır. Asiye Kardeşlerim dizisinden çıkarsa eğer kadroya geri gelmeyecektir.

Kardeşlerim Dizisi Bitiyor Mu?

Kadroda yapılan değişiklikler sonucu Kardeşlerim dizisinin reytinglerinde ciddi oranda bir düşüş yaşanmıştır. Son çıkan haberlere göre de Asiye, ATV’de yayınlanan Kardeşlerim dizisinden ayrılacaktır. Bu sebeple de dizinin bittiğine yönelik haberler çıkmıştır. Ancak bu haberler net olarak doğru değildir. Ama yinede Kardeşlerim dizisinin yüksek oranda bitmesi bekleniyor. Bizler, Asiye’nin de diziden çıkmasıyla reytinglerin daha çok düşeceğini ve Kardeşlerim dizisinin biteceğini tahmin ediyoruz.

Kardeşlerim Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Serkan Birinci yönetmenliğinde çekilen Kardeşlerim dizisinin ne zaman final yapacağı da merak edilen konular arasındadır. Diziden, bu sezonun başında Onur Seyit Yaran ayrılmıştı. Bu ayrılık reytingleri ciddi oranda etkilemiştir. Şimdide Asiye’nin (Su Burcu Yazgı Çoşkun) ayrılacak olması, dizinin sevenlerini üzmüştür. Çünkü Kardeşlerim’in ilgi görmesinin en büyük sebebi Asiye ve Doruk’un arasındaki uyumdur. Ocaktan sonra reytinglerinin daha çok düşmesi beklenen Kardeşlerim dizisinin 2024 yılında final yapacağı konuşuluyor.

Asiye Kardeşlerim dizisinden neden çıktı? Kardeşlerim bitiyor mu? Sorularını sizler için cevapladık. Sizlerle konumuz hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Hiranur dedi ki:

  Önce Doruk, sonra Şengül.. asiye bari diziden çıkmasın. Hiç bi anlamı kalmaz o zaman

 2. İsimsiz dedi ki:

  Lütfen Kardeşlerim dizisi final yapmaSın. Biz ömer ve süsen için izliyoruz

 3. Rüveyda dedi ki:

  Doruk gittikten sonra dizinin hiçbir anlamı kalmadı bence artık final yapması gerekiyor

 4. Sudenaz dedi ki:

  Su burcu yazgı çok dogru bi karar almış doruk’un ölmesi cok saçmaydı dizinin hic bi anlamı kalmadı

 5. Ayşe dedi ki:

  Asiyenin diziden çıkması beni üzdü umarım kardeşlerim final yapmaz severek izliyorum

 6. dizikolik dedi ki:

  Asiye başrolde yer alıyor. Sözleşmeyi yenilemezse dizi bitebilir.