Arka Sokaklar Şule Çoban Kimdir? Oyuncu (Ecem Öz) Hakkında Bilgiler

02.06.2024
7.094

Arka Sokaklar Şule Çoban Kimdir? Oyuncu (Ecem Öz) Hakkında Bilgiler… Arka Sokaklar dizisi kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda aslında karakter olarak dizi de olan ancak büyüdüğü için artık genç bir oyuncunun rol alacağı bir oyuncu dahil oluyor. Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda Şule’nin yerine yeni bir isim dahil oluyor. Şule Çoban karakteri daha öncede Arka Sokaklar dizisinde yer alıyordu ancak yerine genç bir oyuncu dahil oldu.

Arka Sokaklar dizisi Şule Çoban Ecem ÖzArka Sokaklar dizisinde Şule Çoban karakterini Ecem Öz canlandırıyor. Bu sayfamızda Arka Sokaklar dizisinde güzel oyuncu Şule Çoban rolündeki Ecem Öz hakkında detayları bulabilirsiniz.

Kanal D yıllarının demirbaşı haline gelen ve reytinglerde her zaman yüz güldüren Arka Sokaklar dizisi sezon finaline girdiğinden beri yeni sezonun ne zaman başlayacağı hayranları tarafından en merak edilen konulardan biri oldu. Arka Sokaklar dizisi yeni sezonu merakla beklenirken her sezon olduğu gibi bu sezonda kadrosuna yeni isimler dahil etmeye devam ediyor. Arka Sokaklar dizisi yeni sezonun diziye dahil olan oyuncu Ecem Öz oldu. 

Arka Sokaklar dizisi Şule Çoban Ecem Öz Kimdir? Hakkında Özel Bilgiler

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda Şule Çoban karakteri yeni biri ile devam edecek. Karakter devam etse de yeni sezonda yeni oyuncu canlandıracak. Arka Sokaklar dizisinin yeni Şule Çoban’ı Ecem Öz oldu. Ecem Öz kimdir bilgileri konumuzda sizlerle.Arka Sokaklar Şule Çoban Kimdir? Oyuncu (Ecem Öz)

Arka Sokaklar dizisinde geçtiğimiz sezonlarda Şule Çoban karakterini canlandıran Manolya Aşık diziye veda etti. Şule Çoban dizide yıllar geçtikçe büyüdü ve artık dizi de genç kız rolünde olacaktır. Bu yüzden de Manolya Aşık yerine diziye genç bir oyuncu dahil olacak. Yeni oyuncu da dizi de Şule Çoban’ın genç kızlığını canlandıracak. Arka Sokaklar Yeni oyuncular Kimler diyorsanız TIKLAYIN >> Arka Sokaklar Yeni Sezonda diziye katılan oyuncular 

Manolya Aşık Arka Sokaklar dizisinin 2. Şule Çoban’ı aslında. Manolya Aşık’tan önce de Arka Sokaklar dizisinde Şule Çoban karakterini Özge Özbütün canlandırıyordu. Senaryo ilerledikçe büyüyen Şule Çoban karakterine de yeni isimler hayat veriyor. Bu yüzden yeni sezonda da Şule Çoban değişti ve yeni isim Ecem Öz oldu.

Arka Sokaklar dizisinin yeni Şule Çoban’ı Ecem Öz genç bir oyuncu. Hülya Sağlam Menejerlik Şirketine bağlı olarak çalışan Ecem Öz’ün daha önce reklam deneyimleri oldu. Ecem Öz daha önce LCW, Becel Reklamı, Ülker Çokokrem Reklamı, Yumoş ve Oriflame Katalog Çekiminde yer aldı. Henüz dizi tecrübesi olmayan Ecem Öz’ün ilk dizisi de Arka Sokaklar oldu.

Güncel (17 Nisan 2021): 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.58 boyunda ve 48 kilogram ağırlığındadır. Arka Sokaklar ilk dizi oyunculuğu deneyimi olmasına karşın daha önce pek çok reklam filminde boy göstermiştir. Arka Sokaklar dizisindeki Şule karakteri ile sergilenmiş olduğu oyunculuk da seyirciler tarafından oldukça beğenilmiştir.

Arka Sokaklar Şule Çoban (Ecem Öz) Sevgilisi Kim?

Arka Sokaklar dizisinde yeni sezonda Şule Çoban’ı canlandıracak olan Ecem Öz şuan 15 yaşında. 1.58 cm boyu kahverengi saçları ve ela gözleri var. Genç ve güzel oyuncu  Ecem Öz’ün şuan sevgili bulunmuyor. İlerleyen zamanlarda bir sevgilisi arkadaşı olursa paylaşabiliriz.

Arka Sokaklar Şule Çoban Kimdir

Arka Sokaklar Şule Çoban rolündeki Ecem Öz Sosyal Medya ve İnstagram bilgileri:

Arka Sokaklar dizisi ilk bölümünden beri Şule Çoban karakteri yer alıyor. Şule Çoban’ı Ecem Öz ile birlikte 3 oyuncu canlandırmış oluyor. Ecem Öz yeni sezonda Arka Sokaklar dizisinde rol alınca fan kitlesi artacaktır muhakkak. Daha önce reklamlarda rol alan Ecem Öz çok fazla tanınmadığı için hayran sayısı çok olmayabilir. Ama yeni sezonda böyle meşhur bir dizi olan Arka Sokaklarda rol alınca hayran sayısı artacaktır. Bizlerde takip etmeyen Ecem Öz severler için instagram hesabını paylaşalım. Ecem Öz instagram hesabı; https://www.instagram.com/ecemxoz/

Ecem Öz güzelliği ve oyunculuğu ile bu sezon herkesi etkilemeye geliyor. Arka Sokaklar dizisi yeni sezonda Şule Çoban karakterini canlandıracak olan Ecem Öz hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinde önceki Şule Çoban Manolya Aşık ile ilgili bir sahne sizlerle;

Ecem Öz bakalım Şule Çoban karakterini nasıl canlandıracak beğenilecek mi izleyip göreceğiz. Sizde Ecem Öz hakkında yorumlarınızı yazın lütfen..

YORUMLAR

 1. Bahar dedi ki:

  Şimdi anlaşıldı neden çoğu kişinin buna inanmadığı… Meğer ilk canlandıran oyuncu gerçek hayatta satanist çıktı!

 2. oğuzhan özel dedi ki:

  0536 589 50 65 yuşa mafya kral arabasın evı var herşey var parası da var

 3. Tuana dedi ki:

  Haklısın Şule 3 kere değişti. Ama fark ettiniz mi 1. ve 2. kesinlikle ve kesinlikle birbirine çok benziyor.

 4. Anonim dedi ki:

  İyi ama çok beyenmedim doğrusu

 5. Fatma dedi ki:

  Gerçekten arka sokaklar dizisinde çok yetenekli bir oyuncu tutunulmaz bir kız hayatını çok güzel geçiriyor tabiki hüsnü çoban ailesi olarak bilinen ailede çok güzel rol alıyor

 6. Belirsiz dedi ki:

  Çok iyi bir oyuncu

 7. muratcan tufan pamukovaliyim dedi ki:

  Nerdesin ecem

  1. emre dedi ki:

   güzel kız ve güzel oyuncu