Arka Sokaklar Selin Neden Ayrıldı Niçin Diziden Çıktı, geri dönecek mi? Oya Okar

25.06.2023
5.230

Arka Sokaklar Selin neden ayrıldı? Niçin diziden çıktı? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği Arka Sokaklar dizisi Kanal D’de yayınlanmaktadır. Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar’ın ana karakterlerinden biri olan Selin, diziden ayrılmıştır. Seyirciler bu ayrılığın nedenini de merak etti. Bizlerde yönetmenliğini Orhan Oğuz’un üstlendiği Arka Sokaklar Selin karakterinin diziden neden çıktığını ve geri gelip gelmeyeceğini açıklayacağız.

Arka Sokaklar Selin Neden Ayrıldı?

Arka Sokaklar Selin Neden Ayrıldı Diziden Çıktı mıDizinin başrolünde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu yer almaktadır. Fakat dizinin başrolünde yer alan oyuncumuz Oya Okar (Selin) diziye veda etmiştir. Seyirciler Selin karakterin diziden neden ayrıldığını da merak etmiştir. Fakat bu konu hakkında Arka Sokaklar’ın yapımcısı bir açıklamada bulunmamıştır. Bizler, Selin karakterini canlandıran oyuncumuz Oya Okar’ın hikayesinin bittiğini ve bu sebeple de Arka Sokaklar dizisinden ayrıldığını düşünüyoruz. Arka Sokaklar tekrarları ne zaman 2023-2024 (yeni sezon)

Arka Sokaklar Selin Niçin Diziden Çıktı?

Yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz’un oturduğu Arka Sokaklar Selin, dizinin ana karakterlerinden biridir. Selin karakterine ise başarılı oyuncumuz Oya Okar hayat vermektedir. Yıllar geçmesine rağmen cuma günün en çok izlenen dizisi olan Arka Sokaklar’ın sevenleri Selin’in niçin diziden çıktığını da merak etmiştir. Bizler Selin karakterinin hikayesinin bittiğini ve Selin karakterini canlandıran oyuncumuz Oya Okar’ın senaryo gerektiği diziden çıktığını tahmin ediyoruz.

Arka Sokaklar Selin Geri Dönecek Mi?

Yeni sezonu Eylül ayında başlayacaktır. Arka Sokaklar dizisi Selin yukarıda da belirttiğimiz gibi hikayesi bittiği için diziye veda edecektir. Arka Sokaklar izleyicileri Selin’in geri dönüp dönmeyeceğini de merak etmiştir. Ancak, bu konu net olarak belli değildir. Selin eğer ölerek diziye veda ederse geri gelmeyecektir. Fakat diziden daha önce birçok oyuncu ayrılmıştır ve geri gelmiştir. Bu nedenle Selin karakterinin de Arka Sokaklar dizine geri dönmesi gibi bir ihtimal vardır. Bu konu netleşince sayfamıza ekleyeceğiz.

Arka Sokaklar Selin neden ayrılmıştır? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğin şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Bence selin nin geri dönüşü mesut ta bağlı yani şevket çoruh gelirse oya okar da düner ben bir seyirci olarak ikisi de dünsün onları dizide gürmek istiyorum lütfen gelsinler

 2. Nisa dedi ki:

  Lütfen Oya okar bi yere gitmesin onsuz arka sokaklar olmaz lütfen gelsin nereye gidecek nolur ya gelsin herkes istiyor ide mesut ya ama 😑😑😑

 3. Anonim dedi ki:

  Mesut nerde

  1. Anonim dedi ki:

   Lütfen geri dönün yaaaaaa sizsiz izlenmez bu film

  2. Turgay dedi ki:

   Mesut 657. bölümde gelir inşallah