Arka Sokaklar Savcı Ceyda Kimdir? (Gamze Topuz) Bilgileri

29.08.2019
37

Arka Sokaklar dizisi 14. Sezona hazırlanırken yeni oyuncuları ile de göz doldurmaya devam ediyor. Arka Sokaklar dizisi yeni sezonda bir çok oyuncu diziden ayrılırken yerini yeni oyunculara bıraktı. Bunlardan birisi de Arka Sokaklar dizisinde Savcı Ceyda karakterini canlandıracak olan oyuncu oldu. Bu konumuzda Arka Sokaklar Savcı Ceyda kimdir, Arka Sokaklar Savcı Ceyda hakkında detaylı bilgiler ile Arka Sokaklar Savcı Ceyda rolünün karakterini kim oynayacak gerçek adı soyadı nedir bu konularda bilgiler sunacağız bu sayfada.

Gamze Topuz Arka Sokaklar 14. Sezon Diziye GeldiArka Sokaklar Dizisi Savcı Ceyda Kimdir?

Arka Sokaklar dizisine 2019-2020 yeni sezonda dahil olan Savcı Ceyda karakteri herkesin ilgi odağı oldu. Diziye yeni girecek olan Savcı Ceyda acaba kimdir gerçek adı soyadı nedir, daha önce hangi dizilerde rol aldı hangi karakteri oynadı gibi detaylı bilgiler ile Arka Sokaklar Savcı Ceyda rolünü oynayan oyuncu evli mi sevgilisi var mı, Arka Sokaklar Savcı Ceyda instagram adresi hesabı nedir gibi sorular ile Arka Sokaklar Savcı Ceyda‘nın boyu yaşı kilosu saç rengi gözleri ne renk ve hangi burçtan olduğunu kısa kısa yazalım.

Arka Sokaklar dizisinde Savcı rolünü canlandıran oyuncu Gamze Topuz oldu. Gamze Topuz Arka Sokaklar dizisinde Savcı Ceyda rolünü canlandıracak. Savcı Ceyda güzelliği ve cesur yürekli kadın rolü ile seyirciden tam puan aldı.

Arka Sokaklar 14. Sezon Diziye Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular için TIKLAYIN 

Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Savcı Ceyda karakterini Gamze Topuz canlandıracak. Gamze Topuz yeni sezonda Ceyda karakteri olarak Arka Sokaklar dizisinin 14. sezonuna dahil oldu. Arka Sokaklar dizisinin Savcı Ceyda’sı daha önce çok fazla dizilerde görmediğimiz bir isim olan Gamze Topuz oldu. Peki Gamze Topuz kimdir, kaç yaşında, boyu kilosu sevgilisi oynadığı diziler gibi işte Savcı Ceyda hakkında merak edilenler tüm detaylar ve bilgiler:

Gamze Topuz Arka Sokaklar kadrosuna dahil olduArka Sokaklar Savcı Ceyda rolündeki Gamze Topuz Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde yeni sezonda ekrana gelecek bölümlerde Savcı Ceyda isimli karaktere hayat veren Gamze Topuz yeni sezonda en merak edilen oyuncuların başında geliyor. Sevilen güzel dizi oyuncusu Gamze Topuz Kanal D ekranlarının sevilen cuma günleri dizisi Arka Sokakları yakından takip eden birçok kişinin merak ettiği bir savcı oldu. Kimdir Bu Savcı Ceyda karakteri. İşte Gamze Topuz hakkında merak edilen bilgileri sizler için derledik;

Arka Sokaklar dizisi Savcı Ceyda kimdirGamze Topuz Kimdir? (Arka Sokaklar Ceyda)

Gamze Topuz 8 Ekim 1983 tarihinde Adana’da doğmuştur. Gamze Topuz Adana’da ilk ve orta lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi TV-Gazetecilik bölümünü kazanmış ve buradan mezun olmuştur. Ümit Kantarcılar ile evlenen Gamze Topuz’un bu evliliğinden Elis Naz adında bir kız çocuğu vardır. Gamze Topuz, Ümit Kantarcılar’dan geçen yıl boşanmıştır. Bir ara Tümer Metin ile aşk yaşayan ve bir çok kişi ile adı sevgili olduğuna dair dedikodular çıkan Gamze Topuz’un şimdilik herhangi bir sevgilisi veya görüştüğü kimse yoktur.

Gamze Topuz ve kızı Elis NazGamze Topuz Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı?

Gamze Topuz tv de ilk olarak 2004 yılında En iyi Arkadaşım dizisinde oynayarak yer almıştır. Bu dizide Banu rolü ile karşımıza çıkan Gamze Topuz daha sonra uzun süreli Doktorlar dizinde oynamıştır. Gamze Topuz 2013 yılında Benzemez Kimse Sana yarışmasında karşımıza çıkmıştır. Gamze Topuz’un Arka Sokaklar Ceyda rolünden önceki diğer dizi ve filmleri şu şekildedir:

2005 yılında Beşinci Boyut Selma rolü
2007 yılında Doktorlar Zeynep rolü
2009 yılında Süpür Serap karakteri
2010 yılında Aşk ve Ceza Derya rolü
2011 yılında Mavi Kelebekler Derya rolü
2013 yılında Benzemez Kimse Sana Yarışmacı
2013 yılında Güzel Çirkin Aylin rolü
2019 yılında Arka Sokaklar Ceyda rolü

Gamze Topuz ve eski eşi Ümit kantarcılarArka Sokaklar dizisinin 14. sezonunda diziye dahil olan ve 2019-2020 sezonunda savcı Ceyda rolüyle karşımıza çıkacak olan Gamze Topuz yeni sezonda cuma günleri Kanal D de ekrana gelecek yeni dizisinde başarılar diliyoruz. Gamze Topuz 2019-2020 sezonu yeni dizisi Arka Sokaklar da Savcı Ceyda rolüyle beğenip hoşuna gidenler aşağı yorumlarını yazabilirler. Elbette Gamze Topuz’u beğenmeyen ve rolünün hakkını veremedi oyunculuğu iyi değil diye yorum yapan ziyaretçilerimizin de yorum ve görüşlerini aşağıya yazmalarını bekliyoruz.

Gamze Topuz Arka Sokaklar dizisinde Savcı Ceyda rolündeBu sayfamızda Arka Sokaklar Savcı Ceyda Kimdir? (Gamze Topuz) Bilgileri sevgilisi eşi hakkında bilgiler yazmaya çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Arka Sokaklar 2020 de 555. Bölüm ile Kesin Final Yapacak Bitecek mi Tıklayın?

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..