Arka Sokaklar Oyuncu Kıyafetleri Elbise Marka ve Fiyatları

Kanal D ekranlarında 14 sezondur devam eden Arka sokaklar dizisinin 15. sezonda da devam edeceği kesinleşti. Biz de bu sayfada 14 sezondur yapılmayan yazılmayan bir içeriği adamakıllı eklemek istiyoruz. Nedir bu içerik diye merak edenlere sevilerek izlenen ve takip edilen Arka sokaklar dizisinin oyuncuları neler giyiyor hangi markalar sorularına yanıt vermek amacıyla bir konu oluşturduk. Arka sokaklar dizisinde oyuncuların giydiği kıyafetler ve elbiseler diye hazırladığımız bu konuya yeni bulduğumuz her şeyi ekleyeceğiz.

Arka Sokaklar Oyuncu Kıyafetleri Elbise Marka ve Fiyatları

19 Şubat 2021 Arka Sokaklar Mesut Selin kıyafetleri19 Şubat 2021 Arka Sokaklar 578. bölümde Mesut ve Selin kıyafetleri giydiği elbiselerin markası fiyatı buraya eklenecek:

12 Şubat 2021 Arka Sokaklar Ezgi Cemal kıyafetleri12 Şubat 2021 Arka Sokaklar 577. bölüm Ezgi Cemal kıyafetleri markası: Mango

Arka Sokaklar 577. bölüm Selin kıyafetleri12 Şubat Cuma Arka Sokaklar 577. bölümde Selin’in giydiği kıyafetleri kazak bluz markası: arslanlı

Özellikle dizide başrollerde oynayan oyuncuların kıyafetleri çok merak ediliyor. Arka sokaklar oyuncularının giymiş olduğu kıyafetlerde en merak edilen sorular arasında. Özellikle dizide Selin Demirci karakterini canlandıran Oya Okar’ın ve Bahar Ayhan karakterini canlandıran Merve Oflaz’ın giymiş olduğu elbise ve kıyafetler merak konusu. Ela Yörüklü nün canlandırmış olduğu Ezgi Vural karakteri de giydiği tüm elbiseler ile merak konusu olmaya devam ediyor.Arka Sokaklar dizisi oyuncu kıyafetleri elbiseleri

Sadece bu oyuncular değil elbette erkek oyuncuların da kıyafetleri merak edilenler arasında. Arka sokaklar dizisinde Rıza baba olarak bilinen Zafer Engin’im giymiş olduğu kıyafetler, Mesut karakteri ile ön plana çıkan Şevket Çoruh’un elbise ve kıyafetleri en merak edilenler arasında. Arka sokaklar kıyafetleri deyince aklımıza Hüsnü Çoban elbette gelecek. Hüsnü Çoban karakterini canlandıran Özgür Ozan ve Ali Akdoğan karakterini canlandıran Alp Korkmaz’ın giymiş olduğu elbiseler kıyafetler de merak ediliyor. Bu arada Hakan Çınar karakterine hayat veren Ozan Çobanoğlu ve Cemal Şahin rolündeki Yiğitcan Ergin’in unutulmadığını hemen belirtelim.

Arka Sokaklar’da Oyuncuların Giydiği Kıyafetler

Arka sokaklar dizisinde oyuncuların giymiş olduğu kıyafetlerin başında elbette polis kıyafetleri ve aksesuarları yer alıyor. Ancak dizi her hafta ekrana geldiği için ve bir rekora doğru koştuğu için oyuncuların giymiş olduğu kıyafetler operasyon dışındaki sosyal hayatlarındaki elbiseleri insanların merak ettiği konular arasında. Biz Arka sokaklar dizisinde bulabildiğimiz tüm oyuncuların kıyafetlerini elbise marka ve modellerini sizlere yazacağız. Sizler de merak ettiğiniz ve Arka sokaklar dizisinde şu oyuncu şu bölümde şu renkte hangi kıyafeti giydi markası modeli fiyatı nedir gibi sorularınızı aşağı yazarak bizden öğrenebilirsiniz. Özellikle bölüm oyuncu sahne ve renk gibi konularda detay verirseniz Arka sokaklar dizisindeki oyuncu kıyafetlerini sizleri hemen bulup resimli bir şekilde ekleyebiliriz.

Arka Sokaklar oyuncu kıyafetleri SelinArka Sokaklar’da Komiser Selin Demirci Kıyafetleri

Geçen günlerde sosyal medyada gezinirken Selin Demirci karakterini canlandıran Oya Okar’ın Arka sokaklar dizisinde giymiş olduğu bir kıyafet daha doğrusu bir kazak modeli çok dikkatimi çekti. Bu nedenle Arka sokaklar dizisindeki oyuncu kıyafetleri konumuzda merak edilen oyuncu elbiselerine kıyafetlerine marka model fiyat bilgisi olarak sizlere yazmaya çalışacağız. İlk kıyafetimiz Selin demirci’den gelsin.Arka Sokaklar Oya Okar Selin Komiser'in kıyafetleri

Arka Sokaklar’da Komiser Ezgi Vural KıyafetleriArka Sokaklar'da Komiser Ezgi Vural Kıyafetleri

Arka Sokaklar dizisi Sıla kıyafetleri elbiseleriArka Sokaklar dizisi Sıla kıyafetleri elbiseleri

Arka Sokaklar Bahar’ın Giydiği kıyafetler elbiselerArka Sokaklar dizisi Bahar Kıyafetleri

Arka Sokaklar dizisi Cemal Kıyafetleri

Arka Sokaklar dizisi Cemal Kıyafetleri

Arka Sokaklar yeni bölüm kıyafetleri 554.-555. bölüm

Arka Sokaklar yeni bölüm kıyafetleri

Yorum yaz

15 Yorum

  1. Arka sokaklar dide partiye baskın yapılan evdeki oyuncunun kırmızı desenli montu çok harika ürüne ulaşabilirmiyim tik.

  2. 25 Eylül 2020’deki bölümde Ali’nin giydiği Bordo gömleğin modelini ve rengini çok beğendim, hangi firmanın.

  3. Arka sokaklar 554.bolumde yusra geyik in koyu yeşil renkli filli gomlegi nereden acaba? Bayıldım tek kelimeyle. Bir de fiyatı nedir?

Etiketler