Arka Sokaklar Hülya Kimdir? Ebru Destan

04.11.2022
2.941

Arka Sokaklar Hülya kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Arka Sokaklar, Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisidir. Uzun yıllardır Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan diziye her sezon birbirinden başarılı isimler katılmaktadır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Arka Sokaklar dizisinin sevenleri Hülya karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Arka Sokaklar Hülya kimdir? Hülya karakterini canlandıran oyuncumuz Ebru Destan’ı yakından tanıtacağız. Arka Sokaklar dizisine yeni gelen oyuncular burada.

Arka Sokaklar Dizisi Hülya Karakteri Kimdir?

Hülya karakteri, yıllar geçmesine rağmen Cuma gününün en çok izlenen dizileri arasına giren Arka Sokaklar dizisine yeni katılmıştır. Arka Sokaklar dizisine 17. sezonda dahil olan Hülya karakteri hakkında henüz başka bilgi yoktur. Ancak bizler, önümüzdeki günlerde Hülya karakterini yakından tanıtacağız.Arka Sokaklar Hülya Kimdir Ebru Destan

Arka Sokaklar Dizisi Hülya Kimdir?

Arka Sokaklar dizisine 17. sezonda katılan Hülya’ya oyuncumu Ebru Destan hayat verecektir. İzleyiciler, Hülya karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuzu da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık ve Ebru Destan kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi dizi ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Ebru Destan Kimdir?

24 Eylül 1977 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ebru Özkan, profesyonel olarak mankenlik yapmıştır. Daha sonra mankenliği bırakmış ve şarkıcılığa yönelmiştir. 2005 yılında ilk albümü Sözümü Yemedim’i çıkaran Ebru Destan, özellikle albümde yer alan Tokat şarkısıyla tanınmıştır. Mahallenin Muhtarı dizisiyle oyunculukla tanışan Ebru Özkan, oyuncu Berk Atan’ın da teyzesidir. 2011 yılında dünyanın en zor yarışması olarak bilinen Survivor’a katılan oyuncumuz kamera karşısına en son Cennet’in Çocukları dizisiyle geçmiştir.Ebru Destan Arka Sokaklar dizisinde Hülya rolünde

Ebru Destan Yer Aldığı Diziler

1992  Mahallenin Muhtarları
1996 Bu Sevda Bitmez
1997 Can Ayşecik
1997 İlişkiler
1998 Unutabilsem
1998 Hesabım Bitmedi
1999 Ayşecik – Mısra
1999  Kimsecikler
2000 Kurt Kapanı
2000 Zor Hedef
2001 Yeni Hayat
2003 Hayat Bilgisi – Konuk oyuncu
2004 Aliye
2010 Yahşi Cazibe
2017-2018 Cennet’in Gözyaşları – Özlem Arısoy
2022 Arka Sokaklar – Hülya

Ebru Destan Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncumuz Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 2338 gönderisi ve 1 milyon takipçisi bulunan oyuncumuz Ebru Destan’ın resmi İnstagram hesabı: @ebrudestan

Ebru Destan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri Ebru Destan’ın hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Ebru Destan, 2011 yılında oto galerici Mete Okay İnan ile dünya evine girmiştir. Çiftin bu evliliğinden 2 çocuğu olmuştur. Ancak çift, 2016 yılında şiddet iddialarıyla gündeme gelmiş ve boşanma davası açmıştır. Fakat çiftin boşanma davası henüz sonuçlanmamıştır.

Arka Sokaklar Dizisi Hülya – Ebru Destan Kıyafetleri

Daha önce profesyonel olarak mankenlik yapan Ebru Destan doksanlı yılların en ünlü mankenlerinden biridir. Kusursuz fiziğiyle giydi her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde oyuncumuzun Arka Sokaklar dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve bununla birlikte yaptığı tüm kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Arka Sokaklar Hülya kimdir? Ebru Destan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..