Arka Sokaklar Ezgi Vural Kimdir? Komiser Rolünde (Ela Yörüklü)

29.08.2019
20

Arka Sokaklar Ezgi Vural Kimdir? Komiser Rolünde (Ela Yörüklü). Arka Sokaklar dizisi 14. sezonu yakın zamanda yayına başlayacak. Arka Sokaklar dizisinin yeni sezonunda ekibe yeni isimler dahil oldu. Yeni sezonunda katılan oyuncuların bilgilerini isimlerini de sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda katılan oyuncu Ela Yörüklü kimdir? Ela Yörüklü Arka Sokaklar dizisinde hangi rolde oynayacak? Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda katılan oyuncu Ela Yörüklü dizi de Komiser Yardımcısı Ezgi Vural karakterine hayat verecek. Arka Sokaklar dizisinin Ezgi Vural‘ı Ela Yörüklü kimdir bilgileri…

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonuna katılan komiser yardımcısı Ezgi Vural bilgileri rolünü konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz. Arka Sokaklar dizisinde Komiser yardımcısı olan Ezgi Vural rolünü canlandıracak olan isim Ela Yörüklü oldu.

Komiser Yardımcısı Ezgi Vural: Ela Yörüklü

Arka Sokaklar dizisine katılan Ela Yörüklü Komiser Yardımcısı Ezgi karakterine hayat veriyor. Ela Yörüklü 1998 yılında Bursa’da doğdu. Ela Yörüklü Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nde eğitim aldı. Ela Yörüklü oyunculuk eğitimi aldı. Bale ve tiyatro yapıyor, piyano çalıyor. Ela Yörüklü 2017 yılında Best Model of Turkey yarışmasında 2. oldu. Ela Yörüklü MissTourism World 2018 yarışmasında da Türkiye’yi temsil etti. Ela Yörüklü’nün ilk oyunculuk deneyimini Kalk Gidelim dizisi ile yaşadı. Kalk Gidelim dizisinde Melisa karakterini canlandırdı. Ela Yörüklü Akademi 35 buçuk’ta Altan Gördüm’den oyunculuk eğitimi almıştır.

Arka Sokaklar Ela Yörüklü yeni sezonunda hangi rolde oynayacak?

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda ekibine yeni isimler katmaya devam ediyor. Arka Sokaklar dizi ekibine katılan yeni oyuncu Ela Yörüklü dizi ekibi ile kısa sürede kaynaştı. Arka Sokaklar dizisi yeni sezon ekibinde yer alan Ela Yörüklü dizi de Eda Vural karakterini canlandırıyor. Eda Vural Arka Sokaklar dizisinde Komiser Yardımcısı olarak rol alacak. Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda ekibe katılan yeni oyuncuların bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Güncel (17 Nisan 2021): Bir süre önce Arka Sokaklar dizisine dahil olan komiser yardımcısı Ezgi, diziye girişi ile pek çok kişiye kendisini sevdirmeyi başardı. Komiser Cemal ile tartışarak diziye girmiş ve zaman içerisinde Cemal ile aşk yaşamaya başlamıştır. Cemal ile sevgili olan ve ekibe iyice alışmış olan komiser yardımcısı Ezgi, mesleğinde oldukça başarılı ve güzel bir polis memurudur.

Arka Sokaklar dizisi yeni 14.sezon katılan oyuncuların bilgileri için TIKLAYIN

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda katılan bazı oyuncuları ve ayrılan bazı oyuncuları kısa bir şekilde paylaşalım. Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda Pınar, Metin, Şule karakterlerini canlandıran oyuncular diziden ayrıldı. Dizi ekibinde Metin Çoban yer almayacakken Pınar ve Şule karakterini canlandıran yeni oyuncular diziye dahil olacak. Arka Sokaklar dizisine yeni karakterler de dahil oluyor yeni sezonda.

Arka Sokaklar dizisinde Ezgi Vural rolünde yer alacak olan Ela Yörüklü için ilk ciddi dizi oyuncu denemesi olacaktır. Bildiğiniz gibi güzellik yarışmalarında derece yapan ve kendisini gösteren güzel kızlar özellikle aldıkları oyunculuk dersleri sonrasında dizi oyuncusu olup kendisini ilerletip geliştirebiliyor. Hazal Subaşı da bunlardan birisi olarak örneklenebilir. Ela Yörüklü de ablası Hazal Subaşı gibi dizilerde ön plana çıkan oyunculardan biri olma yolunda Arka Sokaklar dizisine Ezgi Vural karakteri olarak dahil oldu. Ela Yörüklü’ye Arka Sokaklarda Ezgi Vural rolünde başarılar diliyoruz.

Arka Sokaklar dizisine katılan yeni isimler ve karakterler de şöyle; Ecem Öz (Şule Çoban), Gamze Topuz (Savcı Ceyda),  Komiser Yardımcısı Eda Vural (Ela Yörüklü)… Dizide katılan yeni isimleri de yukarıdaki linke tıklayarak daha detaylı görebilirsiniz. Arka Sokaklar dizisi bilgileri ile konumuz güncellenmektedir. Sizler Arka Sokaklar dizisini yeni sezonda izleyecek misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Medine dedi ki:

    Aşkım sen her halinle güzelsin yine bu hafta güzel liğini ortaya çikardın ❤️❤️❤️