Arka Sokaklar Dizisi Suzan Kimdir? Aşela Demir

10.03.2022
33

Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Suzan karakterini yakından tanıtacağız. Erler Film film imzalı Arka Sokaklar dizisinin senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul kaleme almaktadır. Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar dizisinde yeni katılan Suzan karakteri de merak etmiştir. Bizlerde, Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Suzan karakterini yakından tanıtacağız ve Arka Sokaklar dizisi Suzan karakteri kimdir? Arka Sokaklar dizisi Suzan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Arka Sokaklar Dizisi Suzan Karakteri Kimdir?

Arka Sokaklar Dizisi Suzan Aşela Demir2006 tarihinden itibaren her cuma Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Arka Sokaklar dizisinde yeni katılan Suzan karakteri bir örgüt üyesidir. Ancak Suzan karakteri hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Suzan karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Arka Sokaklar Dizisi Suzan Kimdir?

Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Suzan karakterine başarılı oyuncumuz Aşela Demir hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Suzan karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Biz de sizler için oyuncumuz Aşela Demir’i yakından tanıtacağız ve Aşela Demir kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Aşela Demir Arka Sokaklar Dizisinde Suzan rolü

Aşela Demir Kimdir?

36 yaşının içinde olan oyuncumuz Aşela Demir, 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun olan Aşela Demir, kamera karşısına ilk defa 2020 yılında Beyaz Tv’de yayınlanan günlük dizi İz Bırakanlar ile geçmiştir. İz Bırakanlar dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuz ertesi yıl vizyona giren Azra filminde de yer almıştır. Kamera karşısında en son 2020 yılında vizyona giren Malazgirt 1071 filmiyle geçen oyuncumuz Aşela Demir bu sezon Arka Sokaklar dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Aşela Demir Yer Aldığı Diziler

2022 Arka Sokaklar – Suzan
2020 İz Bırakanlar

Aşela Demir Resmi İnstagram Hesabı

Arka Sokaklar dizisinde terör örgüt üyesi Suzan karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Aşela Demir sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Aşela Demir’in instagram da 176 gönderisi ve 40 bin takipçisi vardır. Aşela Demir’in resmi İnstagram hesabı: @aselademir

Aşela Demir Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Aşela Demir’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Aşela Demir henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı Aşela Demir’in hayatında bilinen biri yoktur.

Arka Sokaklar Dizisi Suzan – Aşela Demir Kıyafetleri

Bu sezon Arka Sokaklar dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Aşela Demir tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Biz de sizler için güzel oyuncumuz Aşela Demir’in özel hayatında ve Arka Sokaklar dizisinde giydiği etek, elbise, kazak, tişört, mont, kaban, ceket, hırka, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Suzan karakterini ve Suzan karakterini canlandıran oyuncumuz Aşela Demir’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..