Arka Sokaklar Bitti mi Final mi 2023-24 de Devam edecek mi?

13.11.2022
303

Arka Sokaklar bitti mi, final mi? 2023-24 de devam edecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Kanal D’nin uzun soluklu polisiye dizisi Arka Sokaklar dizisininin yönetmenliğini Orhan Oğuz üstlenmiştir. Dizinin başrollerini Zafer Ergin, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu’nun paylaşmaktadır. Arka Sokaklar dizisinin sevenleri dizinin bitip bitmediğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Arka Sokaklar bitti mi, final mi? 2023-24 de devam edecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Arka Sokaklar Bitti Mi?

Türk Televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar her cuma Kanal D’de yayınlanmaktadır. Dizi bu sezon yeni başlayan, Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını gibi başarılı dizilerdan dolayı reytinglerinde düşüşe geçmiştir. 17. sezon bölümleriyle ekrana gelen dizinin çekimlerine 45 gün ara verilmiştir. Aranın sebebi ise yapım şirketinin Demirören Medya ile ödemeler konusunda sorun yaşamıştır. Yani Arka Sokaklar dizisi bitmemiş, yapımcı ödeme yapmadığı için çekimler durmuştur.Arka Sokaklar Bitti mi Final mi 2023-24 de Devam eder mi

Arka Sokaklar Dizisi Final Mi Yaptı?

Her sezon kadrosuna birbirinden başarılı isimlerin eklendiği Arka Sokaklar dizisinin sevenleri dizinin final yapıp yapmadığını da merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Ancak Arka Sokaklar dizisinin final yapıp yapmadığı hakkında net bir bilgi yoktur. Dizinin çekimlerine 45 gün ara verilmiştir ve Arka Sokaklar bundan dolayı yayınlanmamaktadır. Arka Sokaklar dizisinin ara vermesinde ki sebebin ise yapımcının ödemeleri yapmadığı iddia edilmiştir.

Arka Sokaklar Neden Yayınlanmıyor?

KanalD ekranlarının fenomen dizisi haline gelen Arka Sokaklar dizisi seti kısa bir mola verdi. 17 sezondur Kanal D ekranlarında yayınlanan ve reytinginden hiçbir şey kaybetmeyen dizinin seti ara vermiş olması biteceği anlamın gelmiyor. Küçük bir anlaşmazlık sonucu sete ara verilmiş olsa da Arka sokaklar dizisi yayınlanmaya devam edecek. Kanal D yıllardır kendisine reyting birinciliği getiren, para kazanmasını sağlayan bu diziden vazgeçemez. Bu yüzden kısa süre içinde Arka Sokaklar dizisi tekrar sete çıkacak ve çekimlerine devam edecek. Arka sokaklar dizi setini 45 gün ara verilmiş. Bu aranın ardından çekinmeye devam ederek yeni bölümleri Kanal D ekranlarında her cuma saat 20.00 da yayınlanacaktır.

Arka Sokaklar 2023-2024’te Devam Edecek Mi?

Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken dizi 17 yıldır yayınlanmaktadır. Arka Sokaklar, Cuma günü yayınlanan Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti gibi dizilerden dolayı yakaladığı kitleyi kaybetmiştir. Şimdilerde ise, yapım şirketi ödemeleri yerine getirmediği için çekimlere ara verilmiştir. Bundan dolayı da dizi yayınlanmamaktadır. Yapımcı ödemeleri yaparsa eğer dizinin çekimleri devam edecektir. Ancak bizler, yapım şirketi ödemeleri yapsa bile Arka Sokaklar dizisinin bu sezonun sonunda biteceğini düşünüyoruz.Arka Sokaklar neden yok ne zaman başlayacak

Arka Sokaklar Geri Başlayacak Mı?

Arka Sokaklar dizisinin yapımcısı Erler Film ile Demirören Medya ödemeler konusunda sorun yaşamıştır. Bundan dolayı da dizinin çekimlerine ara verilmiştir. Kısacası, Arka Sokaklar’ın final yaptığı hakkında net bir bilgi yoktur. Yapımcı ödemeleri geri yaptığında çekimler devam edecektir. Ancak bizler Arka Sokaklar dizisinin Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını gibi başarılı dizilerden dolayı bu sezon final yapacağını düşünüyoruz. Arka Sokaklar’ın final yaptıktan sonra geri başlayıp başlamayacağı hakkında da net bir bilgi yoktur.

Arka Sokaklar bitti mi, final mi? 2023-24 de devam edecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

 1. özcan dedi ki:

  severek izlediyimiz arka sokaklar dizisini çekimlerini bekliyoruz bırakmayın lütfen saygılar

 2. HATİCE dedi ki:

  ARKA SOKAKLARI ÇOK SEVİYORUM BAŞKA DİZİLER İLGİMİ ÇEKMİYOR BİTMESİN İSTİYORUM KISACASI BEN TIRAFİK KAZASI GEÇİRDİM SEVEREK İZLİYORUM BİTMESİNİ İSTEMİYORUMH

 3. Anonim dedi ki:

  arkasokaklar ne zaman yayınacak ben arka sokaklar dizinsi çok ama çok seviyorum dizin devam enedi

 4. Kayhan YILDIRIM dedi ki:

  Kanal d erler film resmi açıklama vereceksin dizi tüm OYUNCULAR ARKA SOKAKLAR 17 sezonu bekliyorum oy birliği kabul ediyorum yayın tarihi itibariyle 17 Mart 2023 cuma günü Akşam veya gelecek tarihi 24 MART AYINDA CUMA GÜNÜ Televizyon ekranına gelsin şikayet ediyor kanalı cevap bekliyorum acele etmelisiniz

 5. samet eryiğit dedi ki:

  Arka sokaklar başlamadı gitti

 6. Sevinc dedi ki:

  Dizi final yapsın mesut komser yok eski enerjisini kaybetti dizi teşekkür ederim

 7. Sevinc dedi ki:

  Dizi final yapsın tesekkurler