Arka Sokaklar Amina rolü bilgileri (Nuray Hüseynova)

Arka Sokaklar Amina rolünü yakından tanıtacağız. Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar dizisi Amina rolü de merak edildi. Bizlerde, Erler Film imzalı Arka Sokaklar Amina rolünü yakından tanıtacağız ve Arka Sokaklar dizisi Amina rolü kimdir? Arka Sokaklar dizisi Amina rolüne hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Arka Sokaklar Dizisi Amina Rolü Kimdir?

Amina rolü, Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Arka Sokaklar dizisine 17. sezonda katılmıştır. Kadem’in sevgilisi olan Amina rolü, Rıza Baba ve ekibini zor duruma düşürecek bir karakterdir ve Amina’yı Azerbaycanlı oyuncumuz. Nuray Hüseynova canlandıracaktır. arka sokaklar nuray huseynova kim

Arka Sokaklar Dizisi Amina Kimdir?

Arka Sokaklar dizisi Amina karakterine oyuncumuz Nuray Hüseynova hayat verecektir. Yıllar geçmesine rağmen en çok izlenen dizilerin başında gelen Arka Sokaklar dizisinin sevenleri tarafından Amina karakterine hayat veren Azerbaycanlı oyuncu Nuray Hüseynova da merak edildi. Bizde sizler için Nuray Hüseynova’yı yakından tanıtacağız.

Nuray Hüseynova

10 Haziran 1990 yılında Azerbaycan’da dünyaya gelen Nuray Hüseynova, İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Drammaturji bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde de eğitim alan Nuray Hüseynova, Bakü ve İstanbul’da eğitimler almış, tiyatro, kamera önü ve saç moddeliği yapmıştır. Aynı zamanda Havacılık Akademisi’ni bitiren oyuncumuz Satış ve Pazarlama Yöneticisi olarak da çalışmış ve Yemin dizisi ile sektöre adım atmıştır.

Nuray Hüseynova Yer Aldığı Diziler

Yemin (Aynur)
Arka Sokaklar (Amina)

Nuray Hüseynova Resmi İnstagram Hesabı

Arka Sokaklar dizisiyle karşımıza çıkacak olan oyuncumuz Nuray Hüseynova sosyal medyada oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan Nuray Hüseynova’nın İnstagram da 72 gönderisi 3 binden fazla takipçisi vardır. Nuray Hüseynova’nın resmi İnstagram hesabı: @nurayhuseyn.me nuray huseynova arka sokaklar amina kim

Nuray Hüseynova Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Azerbaycanlı oyuncumuz Nuray Hüseynova’nın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Nuray Hüseynova evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Nuray Hüseynova’nın hayatında bilinen biri yoktur.

Arka Sokaklar Dizisi Amina – Nuray Hüseynova Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Nuray Hüseynova oldukça şık parçalar seçmektedir. Bizlerde Azerbaycanlı oyuncumuz Nuray Hüseynova’nın Arka Sokaklar dizisinde giydiği etek, elbise, pantolon, tişört, kazak, hırka, mont, ceket, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Arka Sokaklar Amina rolünü ve Amina rolünü canlandıran Nuray Hüseynova’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: