Arka Sokaklar 2020 de 555. Bölüm ile Kesin Final Yapacak Bitecek (Nedenleri Burada)

Merhaba dostlar, bu konumuzda Arka Sokaklar dizisinin 14. sezonuna başlarken içinde bulunduğu durumu kısaca özetlemek ve dizinin biteceği final yapacağı hakkındaki detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Arka Sokaklar dizisi 2019-2020 sezonu sonunda 555. Bölüm ile Kesin olarak Final Yapacak mı Bitecek mi kesin nedenlerini sizlere bir bir sıralamak istiyoruz bu konumuzda.

Arka Sokaklar dizisi yeni bölümleri cuma akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar dizisi reytinglerine bakılacak olursa hiç bir zaman final yapmayacak gibi görülüyor. Ancak 2020 haziran ayında final yapacak diye söylentiler dolanmaya başlandı.  Bu haberin kesinliği olmasa da uzun yıllardır yayınlanan Arka Sokaklar dizisi elbet final yapacaktır.

Bildiğiniz üzere 14 Haziran 2019 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar’ın 521. bölümü ile sezon finali yapmış ve yaz tatiline girmişti. Arka Sokaklar 522. bölüm ile büyük ihtimal 13 Eylül 2019 tarihinde Kanal D de yeni sezonuna yani 14. sezona merhaba diyecek. Dizi yıllardır devam ettiği için seveni takip edeni de oldukça fazla. Arka Sokaklar dizisinin hem yeni sezon bilgilerini hem de sezon sonunda final yapıp biteceğine dair aldığımız kesin duyumları sizlere sırasıyla yazalım.

Arka Sokaklar 2020 de 555. Bölüm ile Kesin Final YapacakArka Sokaklar 555. Bölümde Final Yapacak Bitecek mi?

Oldukça iddialı bir bölüm sayısı yazmış olduk belki ama Arka Sokaklar her sezon ortalama 34-35 bölüm çekiliyor. 522. bölüm ile yeni sezonuna başlayacak olan Arka Sokaklar dizisi bu sezon da ortalama 34 bölüm çekilirse geçen 13 sezonda 521 bölüm + 34 bölüm bu sezon: Tam 555 bölüm ediyor. Yukarıdaki başlığı bu nedenle 555. bölüm diye yazdık. Neden bu rakam derseniz hem akılda kalıcı hem de hiç bir haftalık dizi bu sayıya ulaşmadığı için efsane bir bölüm sayısı olacak diye düşünüyoruz. Peki dizi gerçekten 555. bölümde bitecek mi final olacak mı? İşte nedenleri..

Arka Sokaklar 14. sezon sonunda 555. Bölüm ile Kesin Final YapacakArka Sokaklar Dizisinin 2020 de final yapacak olmasının nedenleri?

Arka Sokaklar dizisinin final yapmasına hiç gerek yok diyebilirsiniz belki ama iş sadece izleyicilerde bitmiyor, Kanal yönetimi yapımcı firma ve yüksek oyuncu maliyetleri dizilerin en çok zorlandığı konular arasında. Şimdi Arka Sokaklar dizisinin final yapmasını zorlayan nedenleri kısaca sizlere madde madde yazmak istiyoruz.

1 – Arka Sokaklar Dizisinin Kanalı Kanal D zor durumda: Evet yanlış duymadınız, Kanal D Demirören grubuna satıldıktan sonra bir çok borç içinde kaldı ve Kanal dizilere gerekli yatırımı yapamadı. Geçtiğimiz sezon 2018-2019 da bir çok dizisi erken final yaptı, yeni sezona onay alan Leke dizisi bile yaz aylarında apar topar yayından kaldırıldı. Zalim İstanbul isimli dizinin de 7-8 bölüm sonra fişinin çekileceğini öğrendik. Bir çok dizisi final yapan Kanal D elindeki dizilerin de bir çok oyuncusunun ayrılmasını istedi. Kanal D içinde iç yapımlar sorumlusu bir abimizden (Adını vermeyelim sıkıntı olmasın) aldığımız bilgiye göre sezon sonunda Arka Sokaklar dizisi de müthiş bir final yaparak ekrana veda edecekmiş. Düşünün en güçlü Kanal D dizisi olan Arka Sokaklar dizisi bile Kanalın borç batağı yüzünden bir çok oyuncusunu çıkararak yoluna bir sezon daha devam ediyor. Yeni gelen bir kaç oyuncu da neredeyse asgari ücretle çalışacak yeni polis memurları olacaklar.

Arka Sokaklar 555. Bölümde bitecek Final Yapacak

2- Arka Sokaklar Dizisinden 14. sezonda Bir çok oyuncu ayrıldı:  Arka Sokaklar dizisi bu sezona kadar hep gözde bir dizi olarak sezona başlar ve çok yüksek reyting oranları ile yoluna devam ederdi. Ancak bu sezon tüm diziler kadrolarına yeni oyuncular eklerken Arka Sokaklar ilginç bir şekilde bir çok oyuncusunu kaybetti. Arka Sokaklardan şimdiye kadar Metin Çoban’ı canlandıran Furkan Göksel, Asiye Çoban’ı oynayan Melisa Şalgam ve bebek rolündeki Yiğit Ali Yıldırım, Pınar karakterini canlandıran İpek Yaylacıoğlu, Volkan Komiseri canlandıran Boğaç Aksoy, Aylin Komiseri canlandıran Özlem Çınar, Eda karakterini canlandıran Beste Seyhan Arka Sokaklar dizisinden ayrıldılar. Arka Sokaklar dizisinden Ayrılan Tüm Oyuncular için TIKLAYIN >> Arka Sokaklar 14. Sezon Ayrılan Oyuncular Elbette bu kadar çok oyuncu ayrılınca dizinin doğası ve eski güzelliği bozulacak.

3- Arka Sokaklar Dizisinin Reytinglerinde Büyük Düşüş Oldu: Evet çok ilginç bir durum olmasına rağmen geçtiğimiz sezon hiç beklenmedik bir anda Arka Sokaklar dizisinde büyük bir reyting kaybı başladı. Atv de ekrana gelmeye başlayan Hercai isimli dizinin yayına başlamasıyla Arka Sokaklar dizisinde reytingler birden bire düşüş göstermeye başladı. Cuma günlerini lider kapatan dizi bir anda zirveyi Hercai dizisine kaptırdı. Bu sezon yeni dizilerin de başlayacak olması Arka Sokaklar dizisinin yıllardır devam eden reyting üstünlüğünü maalesef bitirecek görünüyor. 10-11 oranında total reyting alan Arka Sokaklar Hercai başladıktan sonra 8-7-6 hatta 5 oranında total reytinge düştü. İşte son haftalarda Arka Sokaklar dizisinin almış olduğu reyting oranları ve düşüşün yaşandığı haftalar:

Arka Sokaklar dizisinin son haftalardaki reytingleri

4- Arka Sokaklar Dizisi Yıllardır Benzer içerikler ve konuları yayınlıyor: Senaryo bir dizi için elbette önemli hemde çok önemli, yıllardır geleneksel yapısını koruyan Arka Sokaklar sürekli yakalamaca kovalamaca sahneleriyle benzer konuları sürekli tekrarlıyor. Çok çarpıcı ve dikkatleri üzerine çekici sahnelere imza atamıyor, bu nedenle yenilikçi bir dizi değil de klasik bir dizi izliyor seyirciler. Belki kendisini bu konuda biraz daha geliştirse alanında çok daha iyi bir reyting alabilir. Ama yine de dizi oldukça yüksek reytingler alıyor, özellikle yeni başlayan dizilere göre çok daha iyi bir oyuncu kadrosu bulunuyor.Arka Sokaklar 14. sezon bitecek final mi oalcak 2020

5- Diziler Artık İnternetten İzleniyor: Aslında bu sorun sadece Arka Sokaklar dizisi için değil tüm televizyon dizileri için geçerli bir sorun. Ülkemizde Netflix, Blutv, Puhu tv gibi internet platformları her geçen gün tv izleyicisini kendisine çekmeye devam ediyor. Bu nedenle dizilere eski talep yok, yüksek izlenme oranlı diziler de eski reytinglerini kaybetmeye başladılar. Velhasıl Arka Sokaklar dizisinin bitmesi final yapması için bir çok neden sıraladık gördüğünüz gibi. Ama en çok da Kanal D’nin içinde bulunduğu ekonomik zorluklar Arka Sokaklar dizisine engel olacak gibi görünüyor.

Arka Sokaklar 2020 yılında Kesin Final Yapacak biteek miArka Sokaklar dizisi 2019-2020 Sezonun Sonuna Bitecek Final Yapacak mı?

Kesin bilgileri diziler için söylemek elbette çok doğru olmaz ancak gerek yukarıda sırasıyla saydığımız gerekçeler gerekse de artık oyuncuların diziden sıkılıp sürekli aynı rolde aynı amaçla aynı karakteri oynamaları onları da sıkmış bunaltmış olabilir. Maddi zorluklar da bir araya gelince diziden bir çok eski oyuncu ayrıldı. Arka Sokaklar dizisinin büyük ihtimalle son senesi olacağını bir kez daha belirtelim. Arka Sokaklar dizisi yukarıda belirttiğimiz gibi muhtemelen 555. bölümde büyük bir final bölümü çekerek olağanüstü bir final ile veda edecek gibi görünüyor. Bakalım o tarihe kadar derenin altından hangi sular akar izleyip göreceğiz. Ama görünen o ki Arka Sokaklar 2020 de Mayıs ayının sonuna doğru 555. Bölüm ile Kesin Final Yapacak Bitecek görünüyor..

Arka Sokaklar ne zaman bitecek final olacakArka Sokaklar 2020 Mayıs Ayında 555. Bölüm ile Kesin Final Yapacak Bitecek konumuz hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilir ve dizinin bitip bitmemesi ile ilgili yorumlarınızı bizlere gönderebilirsiniz.

Arka Sokaklar Mesut ve Volkan Vuruldu Öldü mü (522. Bölüm) Yeni Sezon

Yorum yaz

100 Yorum

 1. Bizleri yıllardır nasıl günümüz geçtiği bilmeden dertletimizden sokup en azindan dizi boyunca ekrana bağlayan tek dizi..
  Umarım bitmez bomboş dizilerden milyon kat daha güzel..
  Sevgilerimle, sevgilerimizle.
  Bizler sevgili seyirciler ❤️❤️❤️

 2. Avatar Ramazan Özdemir

  Arka sokaklar final olmuyacak yalan haber süresiz sınırsız devam etsin devam etsin 2 bin bölüm 3 bin bölüm süresiz sınırsız devam etsin arka sokaklar bitmesin

 3. Arka sokaklar devam edecektir final olmuyacak yalan haber 2 bin bölüm 3 bin bölüm süresiz sınırsız devam etsin

 4. Avatar Arka sokaklarin en buyuk hayrani

  Dizi sakin bitmesin orda benim hayellerim var O Hercai dizizsine papuc vermeyin savasin onlarla biz arka sokaklardan yanayiz menden o dizide polis olarak oynamak istiyorum lutfen hayellerimi elimden almayin ARKADASLAR hadi elimizden geleni yapalim dizi bitmesin

 5. Avatar Arka sokaklarin en buyuk hayrani

  Ya dizi sakin bitmesin orda benim hayellerim var biliyorum bizim dememizle bi sey deyismz ama yalvariyorum bitmesin biz aylecek izliyoruz biliyorum o iyrenc ve sacma HERCAİ dizisi uzun n bitiyor ama bitmesin LUTFENN bende o dizide polis olarak oynamak istiyorum lutfen hayellerimi elimden almayin

 6. Avatar Aysun kilic

  Hayır arka sokaklar bitmesin hiç bir dizinin tutkunu değilim sadece arka sokaklarin tutkunuyum cuma günlerini iple çekiyorum eminim ki yeni diziler yayından kalkacak ve arka sokaklar halla izliycisini kayıp etmiycek tekrar zirveyi zorluycak hiç bir dizi arka sokaklarin yerini tutamaz arka sokaklarin tadı çok farklı bu kötülüğü seyirciye yapmayın final yapmayın

 7. Avatar AŞIRI GÜZEL ARKA SOKAKLAR ERLER FİLMİ

  ARKA SOKAKLAR ÖMÜR BOYU DEVAM ETMESİ İÇİN REYTİNG YÜKSEK OLMASI LAZIM LÜTFEN BOL İZLEYİN LÜTFEN ÇOK İZLEYİN LÜTFEN 5 KEZ VERİLEN REKLAMLARI İZLEYİN LÜTFEN BİTİŞ MÜZİĞİ DİNLEYİN REYTİNG YÜKSEK OLURSA DİZİ DEVAM EDER HER CUMA GÜNÜ SAAT SAAT 20.00 DA KANAL D SAKIN KAÇIRMAYIN LÜTFEN SAKIN KAÇIRMAYIN SAKIN KAÇIRMAYIN LÜTFEN

 8. Avatar AŞIRI GÜZEL ARKA SOKAKLAR

  ARKA SOKAKLARA ÖZLEM ÇINAR VE UĞUR PEKTAŞ GERİ DÖNSÜN REYTİNG YÜKSEK OLMASI İÇİN DÖNSÜN SONSUZ TEŞEKKÜRLER SAĞLIKLI HUZURLU MUTLU HAYIRLI TATLI GÜNLER DİLİYORUM HEPİNİZE ÇOK ÇOK UZUN ÖMÜRLER NASİP ETSİN AMİN İNŞALLAH MAŞALLAH ALLAH BAĞIŞLASIN ARKA SOKAKLAR KORUSUN

 9. Bence bitmeli final olsun bence tüm oyuncular sahten çıkıyor pınar metin Volkan Asiye hemen hemen her kez çıkmış yeni oyuncular beceremiyor onlar gelince reyting ler düşler yüksek lişi olamaz benim düşüncem bu

 10. Arka sokaklar final olsun

  • 600 in den USA zu finden und zu verkaufen und die Teilnahme an der eigenen Homepage zu ermöglichen und zu einem anderen Anbieter zu kommen und das zu verbessern und das zu verbessern und 8 zu gestalten wie möglich zu machen oder 6 oder auch zu arbeiten sonst ist man nicht 7

 11. arka sokaklar dizisinin bitmesini istemiyorum.güncel olayları işleyerek insanları bilgilendiren gerektiğinde düşündüren fenomen dizi olarak harika buluyorum.kesinlikle bitmesi taraftarı değilim.gerektiği zaman güldüren gerektiğinde sosyal olaylardan ders çıkartmamızı sağlayan tüm ekip çalışanlarına da sonsuz teşekkürü bir borç olarak görüyorum başarılarınızın daim olması dileğiyle.

 12. Avatar Mustafa arıbaş

  Türker inanoğlu 2018 altın kelebek ödül töreninde arka sokaklar inşallah bir 5 sene daha devam edecek dedi.

 13. Avatar arka sokaklar hayranı

  ARKA SOKAKLAR FİNAL YAPMASIN BİZLER SEVEREK VE BEGENEREK İZLİYORUZ LÜTFEN FİNAL OLMASIN LÜTFEN HAYDİ ARKADAŞLAR ARKA SOKAKLAR DİZİMİZİ 1 SIRAYA ÇIKARTALIM KANAL D YE SELAMLAR

 14. arka sokaklar final yapmasın biz çok severek ve begenerek izliyoruz hiç bir bölüm kaçırmadan izliyoruz lütfen bitmesin lütfen

 15. Avatar Mehmet ERDOĞAN

  Arkadaşlar gözümüz aydın arka sokaklar tamamen dizi devam ediyor kanal d yı konuştum arka sokaklar final olmayacak kaldığı yerden devam

 16. 500 bölümde kutlamasında yani 1000 bölüm yapmaya çalışıcaz dediler bitmesin o zaman kanal D ki dizilerin izleme oranı azalır

 17. Arka sokakları çok seviyoruz Yetkilelere seslenelim ARKA SOKAKLAR bitmesin Daha pınarın ikiz bebekleri olacak

 18. Eger final yapacaksa aylin diziye geri donsun ve hakanla evlensin tekrar cocuklari olsun selin ve mesut evlensin cocuklari olsun

 19. Avatar ahmet ağaoğlu

  arka sokaklar biterse bitsin ama mesut ve selin evlensin evlenneceği gün rıza baba ve hüsnü ölsün bumamiya bummmmmmm

 20. Avatar kayhan yıldırım denizli merkez

  kanal d 15 ile 16 sezon başlarken istiyorum ARKA SOKAKLAR
  2020 2021 2022 2023 YILDIR DEVAM ETSİN DİYORUM ÇOK GÜZEL OLURSA OYUNCULAR YENİ GELEN POLİS ÇOK TEŞKÜR EDRİM
  EFSANE GELİYOR BEKLİYORUM GÖRŞMEK ÜZER 557 BÖLÜMLERİ

 21. Gerçekten sıkılmadan seyredilen ve günümüzün sorunlarını dile getiren başarılı bir yapım tekrarlarını bile seyrettık bi çare bulunsun final yapmayı düşünüyorlarsa

 22. Avatar Mehmet ERDOĞAN

  Bence final vermez geçen hafta cuma günü reytingde büyük ihtimal hep birinci olursak final vermez türker inanoğlu açıklama yaptı 1000 bölüme kadar çıkamadan final vermez

 23. Kanal D nin bütçesi yetmiyorsa ,sevğili Arka sokaklar Fox var ,yeni yeniden eski oyuncuları yeriye çağırıp devam edin. Bu yıllardır hiç bıkmadan sizi seyreden ve çocuklarını eğitirken seyrettiren anne babaların fikri.Biz çocuklarımızı ,,,,,,,Bak çocuğum anne babasından sakladığı için başına neler geldi ,,,,,,,, diye eğitiyoruz .Bizimkiler şükür büyüdü ama yeni nesil geliyor ve zor dönemler yolda koşarak geliyor .Sevği ve sayğıyla .

 24. Avatar Selim erdoğan

  Bence final olmaz 27 sezona kadar devam edecek miş Hercai ve Esra Erol da final versin Esra Erol kaç sene oldu

 25. Avatar Arka sokaklar hayranlık

  Bence final olmaz çünkü “Rıza baba açıklama yatı bu dizi 27.sezona kadar devam eder bizden final beklemeyin “dedi

 26. Bence final olmaz çünkü “Rıza baba açıklama yaptı bu dizi 27.sezona kadar devam eder bizden final beklemeyin “dedi

 27. ya ben rıza babanın ölmesini istiyorum bu adamı hiç sevmiyorum ama dizi bitsin hatta herkes ölsün kıyamet kopsun ve insanlar yok olsun bu dünyayı sadece hayvanlar hak ediyor

 28. burdan yapimciya sesleniyorum arka sokaklar final olmasin bitmesin ailecek izliyoruz insllah yanlis bilgi olur ve dizi yi izlemeye devam ederiz

 29. Avatar AHMET GÖKHAN

  Ben arka sokakları ilk başladığı günden beri hiç aralıksız kesintisiz izliyorum.

 30. Avatar Yunus Emre Ertiftik

  Selam burdan yapımcıya yazıyorum bu dizi bitmesin ben 1 bölümünden beri izliyorum hiç kacirmadim lütfen rica ediyorum gerekirse başka kanala geçsin ATV olur mesala zaten daha önce de final yaptı ATV ye geçecekti geçemedi tekrar KanalD aldı lütfen bitmesin ben bu diziyle hayat buluyorum cevabınızı bekliyorum hayırlı geceler

 31. Arka sokaklar bitsen ben kendim öldürcem yemin ettim herkes arka sokaklar izliyorsu be adiyaman tek cuma gunler arka sokaklar izliyor bitmes yoksa bu dizi icin öldücem kendim

 32. Avatar arka sokaklar hayranı aydın merkez

  ben bu dizi için arkadaşlarımla bile bir yere gitmedim. gezmeye gitmedim. işlerimi dizinin saatlerine göre ayarladım. ben bu dizinin çok büyük hayranıyım. hatta geçmiş bölümlerini bile hala izliyorum. bitmesin lütfeeeennn! 3-4 sezon daha uzasın. bu kadar rekordan sonra düşüşe geçmesi elbette can sıkıcı ama ya başka bir güne alınsın ya da kanal değiştirsin. ya da Hercai gün değiştirsin

 33. Avatar Hakan Çankaya OSMANİYE MERKEZ

  bence kanal degistirsin arkadaşlar ben küçüklügümden beri izliyorum cok alıştım . Bu diziye arkadaşlar .Bence kanal degiştirsin ya artık hep Kanal d Bu dizi tarafında rekordan rekora koştular böylemi olacak arkadaşlar KANAL D YE SESLENİYORUM BEN BURDAN OSMANİYE MERKEZDEN SESLENİYORUM …………. BENCE BU DİZİ BİTMEMELİ DAHA ÇOK REKORA KOŞACAK BU DİZİ KANAL D PİŞMAN OLACAK DİKKAT DÜŞECEK DÜŞÜŞTEN DÜŞÜŞE KOŞACAK KANAL D

 34. Avatar kayhan yıldırım denizli merkez

  KANAL D EKRANLAINDA YAYINLANAN FENOMEN DİZİ 15 VE 16 SEZON GELSİN İSTYORUM ZAFER ERGİN HAYRANI ARKA SOKAKLAR YENİ SEZON DEVAM ETSİN 32 YORUM YAZKEN İNŞALLAH 2020 2021 YILDIR BEKLİYORUM

 35. Avatar Arka sokaklar hayranı

  (14).sezondur Kanal D ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Arka Sokaklar’ın bu sezon sonunda final yapacağı iddia ediliyordu. Bu iddialara yanıt dizisinin Rıza baba’sı Zafer Ergin’den geldi. Zafer Ergin iddiaları kesin bir dille yalanladı.
  bu iddia doğrumu???? keşke

 36. Arka sokaklar da 14 sezon kac kişi ayrıldı 15 sezon olsaydı ayrılan oyuncular devam ederdi diye düşünüyorum kacırmadiğim bölüm olmadı. İnsallah biteceğine başka kanalda denesinler derim

 37. BİZ İSTEMİYOZ ARKA SOKAKALARIN BİTMESİNİ SEZON FİNALİ OLMASINI İSTEMİYOZ DEVAM ETMESİNİ İSTİYOZ

 38. Avatar EFSANE DİZİ REYTİNG KRALI

  ERLER FİLM VE KANAL D NE OLUR 10 MİLYON İZLEYİCİLERİ VE SEYİRCİLERİN OYUNCAKLARI VE DİZİYİ BİTİRMEYİN 400VEYA 450 KİŞİ EKMEK PARASI KAZANIYOR AİLESİNE ÇOCUGUNA BAKIYOR DİZİDEN KAZANIYOR AİLESİNE COCUGUNA BAKIYOR ÖYLE DİZİYİ BİTMEMESİ İÇİN ERLER FİLM ARAYIN KANAL D Yİ ARAYIN ARKA SOKAKLAR İZLEYENLER BİTMESİN DİYENLER İZLEYENLER SEVENLER KANAL D Yİ ERLER FİLM ARAYIN ACİLENNN İLLETİN KANAL D Yİ ERLER FİLM ARAYIN ARAYIN GÖZARTI ETMEYİN UNUTMA UNUTMA İHMAL ETMEYİN YAPIMCI TÜRKER İNANOGLU ARAYIN ACİLENNN ARAYIN

 39. Lütfen diziyi bitirmeyi.toplumun yaralarına dokunan aile yapısına uygun aile bağlarını güçlü olduğu bi yapım.lütfen final yapmayın

 40. Kesin biteceginize nereden biliyorsunuz nolur bu dizisi bitmesin ben bu diziyle büyüdüm hayallerim vardı bende bu dizide oynamak istiyorum nolur hayallerimi elimden almayım lütfen elinizden ne geliyorsa bu diziyi bitirmeyin ben arka Sokaklar sız yapamam lütfen herkes bu şaşma diziyi izleme diyorlar ben izliyorum nolur onlara kapak olsun bitirmeyin yalvarıyorum size lütfen

 41. Bu dizi biterse boyle guzel Bi dizi olamaya bilir lutfen bitmesin lutfennnnnnnn metin sule asiye pınar Aylin gibi oyuncular gitmesin lutfennnnnn n

 42. Avatar kayhan yıldırım DENİZLİ

  MERHBA KANAL D İÇ YAPMLAR 15 SEZON ARKA SOKAKLAR GELİSN
  BURDA OLSUN BİRÇOK İSİMLER İSTİYORUM İNTERNET ÜZERİNDE
  GELİSİN TANITIM GÜZLE OLSUN GÜÇLÜ TAKIM 2020 2021 YILDIR
  HOŞGELDİNZİ

 43. Avatar bence bitmesin devam etsin aksiyon çünkü izlemek bir dizi bulamıyorum çok seviyorum diziyi

  aksiyon gerilim diğer dizilerde izlenir ama onlar ay le dizisi gibi bana göre

 44. ☀️Arka Sokaklar☀️Dizisi Bitmesin Oyuncular Dizini Terk Etmesin Arka Sokaklar Dizisi Uzun İllerdi Dizi Hayatında Güzel Oyuncular Dizide Yuva Kurdular Şu Yuva Dağılmasın Son Bölüme Kader Yoları Bir Olsun Dizinin Hekayesi Eyni Olmalı Polis Teşkilatı Çinayetlerin Üzerine Eyni Addımlayır Rza Komisar Obrazı Cok Güzel Polislerin İcinde Çoban Ailesi Ferkli Gülüş Sevgi Şu Ailede Var Şu Ailenin Birliki Yok Artığ Retink Aşağa Yenemez Dizi Hekayesine Hayatımızda Gercek Polisler Bakmalı Cünkü Dizinin Hekayesi Onlara Yol Gösterir Arka Sokaklar Teşkilatı Gercek Olsa İdi Sokaklarda Olan İnsanlar Mutlu Olardı Çinayetler Azalardı Dizi Kolektivine Uğurlar

 45. En sevdiğim dizilerden biri
  Ama bence 13.hatta 12.sezonda final yapmalıydı zaten 13.sezon ne izliyorum dedim aşk dizisi gibi olmuş ekinin birbirimden haberi yok aile kavramı dostluk kardeşlik yok yani bu diZiyi izlememe sebeb bulduğum hiçbir şeyi bulamadım bu sezon kısa sahneleri bile sıkmaya başladı zaten bahar karakterine verilen önem yüzünden iyice soğudum sanki başrol neyse kimse yanlış anlamaz umarım

 46. Dizi reytingleri bence o kadar düşmedi 1.değilse bile 2 ve 3. Sıralarda yer alıyor yani bitmesin şartlar zorlansin ve daha yeni iyi oyuncularla devam etmeli diye düşünüyorum kanal d bu dizisini bitirirse başka hangi dizisi arka sokaklar kadar reyting getirecek ki

 47. Kanal d zor durumdaysa diziyi atv gibi bilgindik bi kanala transfer etsin güçlü bir kadroyla devam etsinisterim

  • Evet bu düşünce mantıklı. Eğer kanal D bu işi götüremeyecekse dizinin bitmesi yerine başka kanala transfer olması çok mantıklı bence de..

 48. Ben arka sokakları 13senedir izliyorum hiç bir bölümü kaçırmadım ama dizinin bu sene sonu bitmesine çok üzüldüm diziden ayrılan oyuncuları çok üzüldüm ama en çok volkan, aylin metin, en çokta asiye ben bu oyuncuları çok seviyorum. Özellikle mesut komiser onun vurup kırıp dökmesine çok özlicem ayrıca bizim sınıfta bu filmin hayranı çok size çok yalvarıyorum diğer yani 15.sezona kadar oynayın ama diziye asiye, aylin metin oyunda hiç çıkmasınlar ne olur lütfennnnnnnnn sizi çok seven Nil

Etiketler