Arka Sokaklar 15. Sezon Diziye Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular Kimler? 2021-2022

11.06.2019
3.470

Arka Sokaklar 15. Sezon Diziye Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular Kimler? 2019-2020 Arka Sokaklar 14 Haziran cuma akşamı sezon finali ile ekrana geliyor.  Arka Sokaklar dizisi yıllardır Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Kimler geldi kimler geçti Arka Sokaklar dizisinden? 13 sezondur yayınlanan Arka Sokaklar dizisi yeni sezona bomba gibi başlamak için ufak bir tatile çıkıyor. Arka Sokaklar dizisi yeni sezonu eylül 2019’da tekrar Kanal  D ekranlarında olacaktır.

Arka Sokaklar dizisi 14. sezonu ile yayınlanırken dizinin kadrosuna dahil olan bir çok oyuncu oldu. Arka Sokaklar dizisi yeni sezon oyuncuları yeni karakterler olurken eski karakterde değişiyor. Karakterler eski olsa da yeni oyuncular dahil oluyor.

Arka Sokaklar dizisi 13 sezondur yayın hayatına devam ederken elbette senaryo gereği bir çok insan girdi diziye. Çıkan oyuncularda var tabi ki. Senaryo ilerleyince ve böyle uzun sezonlar devam edince hikaye farklı yönlere kayacak ve bazen yeni giren oyuncu artarken bazen de çıkan oyuncular olacaktır elbette. Arka Sokaklar dizisi 14. sezonu ile eylül ayında başlarken dizinin ekibine yeni isimler dahil olacaktır. Arka Sokaklar 2019 eylül ayında yeni sezona girerken dizi de görmediğimiz ayrılan isimler de olacaktır muhakkak.

Arka Sokaklar dizisi 13. sezon finali 14 haziran 2019 cuma akşamı yayınlanacak. Cuma akşamı Arka Sokaklar dizisinden bir kişinin ayrıldığını daha dizi yayınlanmadan fragmandan öğrendik. Arka Sokaklar dizisinin Volkan Komiser’i sezon finalinde girdiği bir çatışma da vuruluyor. Aslında ölmedi diye düşünürdük ancak Rıza Baba’da şehitlerin resimlerin olduğu pano da Volkan Komiser’in resmine dokunuyor. Volkan Komiser Arka Sokaklar dizisinden ayrılan kişi oldu.

Arka Sokaklar 14 Haziran 2019 Sezon finalinde olanlar; Volkan, ekip olarak girilen bir çatışmanın ortasında vurulur. Volkan’ın durumu tüm ekip için yıkıcı bir üzüntü olur.  Başta Rıza Baba olmak üzere herkes şok olur ve üzülür. Tekin ailesine Amerika’ya gideceğini söyler. Herkes ve başya Hüsnü hem sevinir hem de çok şaşırır. Aylin ve Hakan’ın evliliği yine sallantıdadır. Seyircilerin ayrılık barışmalarından bıktık diye yorumlar yaptığı Aylin ve Hakan yine bir ayrılık aşamasında. Ancak bu sorunun cevabı da yeni sezona bırakılmış anlaşılan.  Aylin mektup bırakıyor ve tüm yaşanılanların kendine ağır geldiğini söylüyor.

Arka Sokaklar 13. sezon finalinin asıl olayı ise Mesut’un vurulması. Selin Mesut’un vurulduğunu görünce hemen koşuyor ama Mesut Selin’in dizlerinde gözleri kapanıyor. Arka Sokaklar 13. sezon finalinde Mesut vuruldu ancak öldü mü? Arka Sokaklar yeni sezon da Mesut Komiser olacak mı? Bu sorunun cevabı merakla beklenecektir. Bizler size söyleyelim. Mesut Komiser ölmeyecek!! Mesut Komiser yani Şevket Çoruh’un diziden çıkacağına dair bir bilgi yer almıyor. Çıkacak olsa bu zamana kadar çoktan yeni bir dizi ile adı çıkardı.

Arka Sokaklar 15. Sezonda Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler?

Alp Korkmaz- Ali

Arka Sokaklar dizisinde 15 sezon boyunca Ali rolünü oynayan oyuncu Alp Korkmaz diziden ayrılıyor. Alp Korkmaz Arka Sokaklar dizisinden ayrıldı. Alp Korkmaz kimdir? 1981 Ankara doğumludur.  University of South Florida Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. 2006 yılında Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştu. alp korkmaz arka sokaklar dizisinden ayrildi

Yüsra Geyik – Zeliş

Arka Sokaklar dizisinde yer alan Zeliş karakteri diziye veda etti. Arka Sokaklar 585. bölümde Zeliş karakterine hayat veren Yüsra Geyik ölerek diziden ayrıldı. Yüsra Geyik’in canlandırdığı Zeliş karakteri uzun yıllardır Arka Sokaklar dizisinde yer alıyordu. Zeliş Arka Sokaklardan Neden çıktı konumuza da göz atabilirsiniz..

Arka Sokaklar dizisi Asiye Çoban ve bebek Yiğit Ali Yıldırım diziden ayrıldı:

Arka Sokaklar dizisinde yaprak dökümü devam ediyor. Melisa Şalgam‘ın canlandırdığı Asiye Çoban karakteri ve bebek oyuncu Yiğit Ali Yıldırım da diziden ayrıldı. Metin karekterinin çıkmasıyla onların hikayesi de bitiyor ve dizide önemli bir rolleri kalmıyor. Peki bu kadar oyuncu neden çıkıyor derseniz kısaca izah edelim: Kanal D Demirören grubuna satıldıktan sonra bir çok borç içinde kaldı ve Kanal dizilere gerekli yatırımı yapamadı. Bir çok dizisi final yapan Kanal D elindeki dizilerin de bir çok oyuncusunun ayrılmasını istedi. Kanal D içindeki bir abimizden aldığımız bilgiye göre sezon sonunda Arka Sokaklar dizisi de müthiş bir final yaparak ekrana veda edecekmiş. Bu konudaki detaylı bilgi için Tıklayın >> Arka Sokaklar 2020 de Final Yapacak Bitecek

Arka Sokaklar Asiye Çoban ve bebek Yiğit Ali Yıldırım diziden çıktı

ARKA SOKAKLAR DİZİSİNDE PINAR ROLÜNDEKİ İPEK YAYLACIOĞLU DİZİDEN AYRILDI

Kanal D’nin efsane dizisi Arka Sokaklar’da şok ayrılıklar devam ediyor. Dizinin 4. sezonundan beri Pınar karakterini canlandıran İpek Yaylacıoğlu da diziden ayrıldı. 9 Sezondur Arka Sokaklar dizisinde yer bulan İpek Yaylacıoğlu büyük ihtimalle başka bir dizide daha önemli bir rolle karşımıza gelecek.

ARKA SOKAKLAR DİZİSİ İPEK YAYLACIOĞLU DİZİDEN ÇIKTI YENİ PINAR KİM?

ARKA SOKAKLAR DİZİSİNDE PINAR ROLÜNDEKİ İPEK YAYLACIOĞLU diziden ayrıldı

Arka Sokaklar Volkan Komiser Diziden Ayrıldı? Volkan Komiser (Boğaç Aksoy) Kimdir?

Arka Sokaklar dizisi oyuncusu olan Volkan Komiser kimdir? Volkan Komiser’i canlandıran Boğaç Aksoy 1989 İstanbul doğumludur. Boğaç Aksoy Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk eğitimi  almıştır sonrasında Best Model of Turkey yarışmasına katılmıştı ve bu yarışmada üçüncü seçilmişti. Boğaç Aksoy ilk kez Çılgın Dersane sinema filminde rol almıştır. Arka Sokaklar dizisinin kadrosuna dahil oldu ve Volkan karakterini canlandırmıştır.

Arka Sokaklar 14. sezonu eylül ayında başlıyor. Arka Sokaklar 13. sezon finalinde diziden şehit olarak ayrılan isim de Volkan Komiser oluyor. Volkan Komiser girdikleri bir çatışma da vuruluyor. Arka Sokaklar oyuncularından önemli bir karakter olan Volkan Komiser diziden şehit olarak ayrılıyor. Emniyet Müdürlüğünde şehit olanların resimleri bir panoya yapıştırılıyor. Volkan Komiser’in resmini de bu panoya Rıza Baba yapıştırıyor ve üzülerek resme bakıyor. Bu yüzden de Volkan Komiser diziden çıktı.

Arka Sokaklar Aylin Komiser Diziden Ayrıldı? Özlem Çınar Kimdir?

Arka Sokaklar dizisi oyuncusu olan ve çok sevilen Aylin Komiser  Özlem Çınar yeni sezonda ekipte yer almayacak. Arka Sokaklar dizisinde 13 sezondur rol oynayan Aylin karakteri yapımcı ile anlaşamadığı gerekçesi ile yeni sezonda yer almayacak. Özlem Çınar Kimdir? Özlem Çınar 1974 İstanbul doğumlu. Trakya Üniversitesi Turizm Otelcilik Bölümü mezunudur. Oyunculuğa olan ilgisini Şehika Tekand stüdyosuna katılarak devam ettirdi ve eğitim aldı.

Özlem Çınar Yarım Elma, Hayalet, Aliye dizilerinde rol aldı. Arka Sokaklar dizisinde 13 sezondur rol alan Özlem Çınar başarısına başarı ekledi. Yapımcı ile anlaşamadığı bilinse de yeni sezona kadar anlaşma sağlanırsa devam etme ihtimali vardır elbette.

Arka Sokaklar Eda (Beste Seyhan) Kimdir Neden Diziden Ayrıldı?

Arka Sokaklar dizisinde Eda karakterini canlandıran Beste Seyhan 14. sezonda yeni sezonda yer almayacak. Beste Seyhan Arka Sokaklar dizisi yeni sezonda yok ancak diziden ayrıldığı için bilgilerini sizlere hatırlatmak istedik. Arka Sokaklar dizisinde Eda karakterini canlandıran Beste Seyhan Kimdir? Beste Seyhan 1995 İstanbul doğumlu. Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur.

Arka Sokaklar dizisi 14. sezonunda yer almayacak diğer oyunculardan bazıları da belli oldu. Başak Atıcı, Tuğba Dastan Arka Sokaklar dizisi 14. sezonunda yer almayacak oyuncular.

Arka Sokaklar 16. Sezonda Diziye Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Arka Sokaklar dizisi 16. sezonuna bomba gibi girecektir eminiz. Her sezon yeni oyuncular katarak kadrosuna devam eden ve seyirci kaybetmeden yıllardır yayınlanan Arka Sokaklar dizisine yeni sezonda da yeni oyuncular dahil olacaktır. Arka Sokaklar dizisi yeni sezonda katılacak oyuncular şimdilik belli değil. Yeni sezona yaklaştıkça oyuncular belli olmaya başlayacaktır. Bizlerde sizlere bu konumuzda paylaşacağız.

Aşela Demir- Suzan

Arka Sokaklar dizisinde rol alan Suzan karakterini canlandıran oyuncu Aşela Demir oldu. Aşela Demir kimdir? Arka Sokaklar Suzan rolü karakteri konumuzu ziyaret ederek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. arka sokaklar dizisi asela demir suzan kim

Oğuz Peçe

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonuna Oğuz Peçe katıldı. 1991 doğumlu olan oyuncu Oğuz Peçe Çılgın Dersane Üniversite ve Kalbim Yangın Yeri dizilerinde rol aldı. Oğuz Peçe instagram hesabı https://www.instagram.com/oguzpece/ Oguz pece kimdir

Derin Yezda Ada

Arka Sokaklar dizisine yeni sezonunda Derin Yezda Ada katılıyor. Derin Yezda Ada kimdir? Derin Yezda Adak isimli oyuncunun dizideki rolü karakteri henüz belli olmadı. Derin Yezda Ada Arka Sokaklar rolü karakteri belli olduğunda konumuza eklenecektir. derin yezda adak kimdir arka sokaklar

Furkan Gürsel- Metin Çoban

Arka Sokaklar dizisinden daha önce ayrılarak gündeme gelen oyuncu Furkan Gürsel şimdi de diziye geri dönmesi ile konuşuluyor.  Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda Metin Çoban geri dönüyor. Diziden ayrılan Metin Çoban karakteri 16. sezonda geri dönüyor. Hüsnü Çoban’ın oğlunu canlandıran Furkan Göksel diziye geri döndü.

alican albayrak arka sokaklar dizisinde

Alican Albayrak

Arka Sokaklar dizisinde rol alan Alican Albayrak kimdir? 1987 İzmir doğumlu olan Alican Albayrak Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitim aldı. Acil Aşk Aranıyor, Oyunbozan, Savaşçı, Diğer Yarım, İnadına Aşk, Derin Sular, Şüphe dizi filmlerinde rol aldı. Alican Albayrak instagram hesabı https://www.instagram.com/alican.albayrakk/

Sinem Ergin Arka Sokaklar dizisinde

Sinem Ergin

Arka Sokaklar dizisine Sinem Ergin dahil oldu. Son olarak yine kanal D ekranlarında yayınlanan ‘İkizler Memo Can’ dizisinde rol alan Sinem Ergin dahil oldu. Sinem ergin bakalım Arka Sokaklar dizisinden hangi karakteri canlandıracak 2020 yılında.

Wilma Elles

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda diziye yeni isimler katılmaya devam ediyor. Arka Sokaklar dizisi oyuncularından olan Wilma Elles kimdir? Wilma Elles 1986 tarihinde Almanya’da doğdu. Büyükelçi olan babası sayesinde Kanada , Los Angeles, Fransa, New York ve Roma’da bulundu. Tiyatro ve dans eğitimlerine henüz küçükken aldı. 2004 yılında Köln’deki “Theaterschule Celan, Arturo Schauspielschule” okulunun tiyatro bölümünden mezun olmuş.

Wilma Elles’ınr ol aldığı diziler; 2004 yılında Tatort dizisinde oynadı. 2006 yılında Arka Sokaklar dizisinde oynadı. 2010 yılında rol aldığı Öyle Bir Geçer Zamanki dizisi ile meşhur oldu. Sonrasında Kızılelma, Gurbette Aşk Bir Yatıkta, Filinta dizilerinde rol aldı.

Mert Öcal

Arka Sokaklar kadrosuna son olarak ‘Savaşçı’ dizisinde rol alan Mert Öcal dahil oldu. Yakışıklı Oyuncu, geçtiğimiz gün AVM çıkışında muhabirlere “Yeni sezonda 13 yıldır devam eden Arka Sokaklar dizisiyle anlaştım.” dedi ve önümüzdeki bölümden itibaren Arka Sokaklar dizisinde Mert Öcal’ı izlemeye başlayacağız. Mert Öcak Arka Sokaklar dizisinde hangi rolde belli olunca yazacağız..Mert Öcal Arka Sokaklar dizisinde

Gamze Topuz – Savcı Ceyda

Güzel oyuncu Gamze Topuz savcı Ceyda rolüyle Arka Sokaklar dizisine 14. sezonda dahil oldu. Arka Sokaklar dizisine yeni sezonda Savcı Ceyda karakteri ile girecek olan Gamze Topuz hem güzel hemde yetenekli bir oyuncu. 8 Ekim 1983 tarihinde İstanbul’da doğan Gamze Topuz Arka Sokaklarda Savcı Ceyda rolünde oynayacak. Arka Sokaklara Yeni gelen Savcı Ceyda karakteri hakkında detaylı bilgiler için Tıklayın >> Arka Sokaklar Savcı Ceyda Kimdir?Arka Sokaklar Savcı Ceyda Kimdir

Ela Yörüklü – Ezgi Vural

Ela Yörüklü Arka Sokaklar dizisine 14. sezonda komiser yardımcısı Ezgi Vural karakteriyle dahil oluyor. Arka Sokaklar komiser Ezgi Vural kimdir sorusuna Ela Yörüklü cevabını vereceğiz. Ela Yörüklü 1998 yılında Bursa’da doğmuştur. Ela Yörüklü, yüksek öğretimini Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nde tamamladıktan sonra dizi oyuncusu olmak için çeşitli eğitimler almıştır. Bale ve tiyatro ile de ilgilenip piyano çalan Ela Yörüklü ilk dizi deneyimini Kalk Gidelim isimli dizide Melisa karakteri ile yaşamıştır. 2017 Best Model of Turkey yarışmasında 2. olan Ela Yörüklü Arka Sokaklar dizisinde Ezgi Vural karakterini oynayacak.Arka Sokaklar Ezgi Vural kimdir Ela Yörüklü

Yiğitcan Ergin

Yakışıklı oyuncu Yiğitcan Ergin sürpriz bir karakterle Arka Sokaklar dizisine dahil olacak. Yeni Sezonda bir çok oyuncusu diziden ayrılan Arka Sokaklar Yiğitcan Ergin Ela Yörüklü ve Gamze Topuz gibi isimlerin de diziye katılması ile 14. sezonda bam başka bir diziye dönüşecek görünüyor. Yiğitcan Ergin Arka Sokaklarda oynayacağı rolü karakteri belli olunca buraya ekleyeceğiz.Yiğitcan Ergin Arka Sokaklar dizisinde

Şule Çoban – (Ecem Öz)

Arka Sokaklara Yeni gelen Şule Çoban Kimdir? (Ecem Öz): Kanal D’nin rekortmen dizisi Arka Sokaklar kadrosuna Ecem Öz katıldı. Ecem Öz isimli güzel oyuncu 14. sezonda Arka Sokaklar kadrosuna dahil oldu. Güzel oyuncu dizide Şule Çoban rolünü oynayacak. Şule Çoban kimdir nasıl bir rolde oynayacak Arka sokaklarda yeni konumuzda bulabilirsiniz. Arka Sokaklar Şule Çoban Kimdir

Arka Sokaklar Şule Çoban Kimdir

Muhammer Kutlu

Muhammer Kutlu Arka Sokaklar dizisinde 14. sezona katılan oyunculardan birisi oldu. Muhammer Kutlu dizide hangi karakteri canlandıracak 2019-2020 sezonu rolü belli olunca yazacağız buraya. Muhammer Kutlu yeni sezonda Arka Sokaklarda genç polislerden birisi olabilir.Muhammer Kutlu Arka Sokaklar dizisinde

Arslan Çimen

Arka Sokaklar Yeni Sezon Arslan Çimen Dahil Oldu: Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda kadroya dahil olan bir başka isim de Arslan Çimen oldu. Arslan Çimen 57 yaşında ve bu zaman kadar bir çok dizi de rol aldı. Arka Sokaklar dizisine katılan Arslan Çimen daha önce de
Diriliş, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, İkizler Memo Can, Kızım, Söz, Şevkat Yerimdar dizilerinde rol aldı.

Yeni Polis Berkan San

Arka Sokaklar Dizisi Aylinin Masasına Geçen Yeni Polis Kimdir? Berkan San Bilgileri: Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda bir çok yeni polis karakteri dahil oldu. Arka Sokaklar dizisinde Aylin irtibat masasına oturuyor ve ihbarları polislere bildiriyordu. Aylin de diziden çıkınca Aylin’in masasına yeni bir polis oturacak artık. Arka Sokaklar dizisi 14. sezonunda dahil olan oyuncu Berkan San oldu. Berkan San kimdir? Berkan San bilgilerine şimdilik ulaşılamıyor. Berkan San kimdir ? Daha önce hangi dizi de rol aldı sizlerle paylaşılacak.

Mehmet Coşkun

Arka Sokaklar Dizisi Mehmet Coşkun Kimdir? Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda kadroya katılan isim Mehmet Coşkun. Genç ve yakışıklı olan Mehmet Coşkun yeni dizisinde de başarılı bir performans sergileyecektir. İnstagram hesabı ve youtube hesabından paylaştığı videolar sayesinde tanınan Mehmet Coşkun’u sizde takip etmek isterseniz adresini paylaşıyoruz. Mehmet Coşkun instagram hesabı; https://www.instagram.com/mehmetcoskunofficiall/  Mehmet Coşkun youtube hesabı da; https://www.youtube.com/channel/UCdI3DrALuXWLC2lPx3Ra7TA

Yeni Polisler

Arka Sokaklar Dizisi Kadrosuna Katılan Yeni Polisler Kimler? Arka Sokaklar dizisi ekibine katılan yeni oyuncular belli oldu. Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda emniyet müdürlüğünde rol alacak olan oyuncular Demet Gucel, Funda Gücel ve Işık Çorbacı.  Kadın polisler yeni sezonda Arka Sokaklar ekibinde yer alacak.Arka Sokaklar dizisine yeni katılan oyuncular 2019-2020

Arka Sokaklar 14. sezon diziye katılan yeni oyuncular 2019-2020

Deniz Önel

Deniz Önel Arka Sokaklar dizisine 2019-2020 yeni sezonunda katılan isim oldu. Yapımcılığını Erler Film’in, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un üstlendiği, başrollerinde, Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Merve Oflaz, Ozan Çobanoğlu ve Alp Korkmaz gibi isimlerin yer aldığı diziye son olarak İkizler Memo – Can dizisinde rol alan Deniz Önel dahil oldu. Deniz Önel Arka Sokaklar dizisindeki rolü karakteri belli olunca yazacağız.Deniz Önel Arka Sokaklar dizisindeki rolü karakteri

Arka Sokaklar 2020 de 555. Bölüm ile Kesin Final Yapacak Bitecek

Arka Sokaklar 14. Sezon Mesut Komiser Polislikten Çıkarıldı Mı TIKLAYIN ?

YORUMLAR

 1. Nare dedi ki:

  Artı, bu dizi bitsin hep aynı seneryo

 2. Tuana dedi ki:

  İpek Yaylacıoğlu 9 değil, 10 sezon oynamıştır.

 3. Seda dedi ki:

  Arka sokaklar hiiiiıiiiiiiiiiiiç bitmesin o çok sevilen bir film bende çoooooooook seviyorum

  1. Anonim dedi ki:

   Dizi bitmesin.OZLEM CINAR TEKRAR DIZIYE DÖNSÜN.SEVKET CORUK HIC AYRILMASIN(ONUN TATLI GÜL.MESI BILE BIZE MORAL).FURKAN GÖKSEL AYRILMASIN.TESEKKURKER

 4. Ceren Demir dedi ki:

  Arka Sokaklar💜 Dizisini Çoook Seviyorum. Ancak Benim İki Gözümün Çiçeği Olan Komiser Yardımcısı Bahar Ayanı Daha Çoook Seviyorum. Arka Sokaklar Hiç Bitmesin. Merve Oflaz da Diziden Hiç Ayrılmasın.😘

  1. Hemilay dedi ki:

   Ceren demir Merve kim

 5. Ayşe dedi ki:

  Arka sokaklar hiiiiiiiiiiiiiç bitmesin asla final yapmasın o çok sevilen bir film

  1. Kardeşler dedi ki:

   Bence harika bir dizi hiç bitmesin en sevdiğim oyuncu Ozan Çobanoğlu – Hakan Çınar

 6. Selda dedi ki:

  Kanal d ye sesleniyorum arka sokaklar hiç bitmesin istiyorum yönetmene de sesleniyorum arka sokaklar hiç bitmesin arka sokaklar biterse Kanal d yi hiç izlemem arka sokaklar hiç bitmesin

 7. Anonim dedi ki:

  Buradan kanal D ye sesleniyorum Arka Sokaklar hiç bitmesin buradan Arka Sokakların yöntmenine ve senarittine sesleniyorum arka sokaklar hiç bitmesin

 8. kor fare dedi ki:

  Mesut benim aşjım bitmesin plisz gitmesinler öllenene dek sürsün mesut is best komiser

 9. MuhittinTaşdemir6262 dedi ki:

  99 sezen sürsün izlemeyenin götüne mesut komiser koysun

 10. veysel dedi ki:

  devam edecek arka sokakalr bizim bitmez bitmeyecek yeni bölüm gelecek haftasmın fargamanı 21 sezona kadar sürecek

 11. Hasan dedi ki:

  arka sokaklar bitmesin devam etsin

 12. Caner dedi ki:

  Arka sokakLar. 2020 Den. Sonra. FinaL. Yap maslnl. İstiyorum. Cok.

 13. casus044 dedi ki:

  final istemiyoruz diziye çok alıştık.

 14. Eren dedi ki:

  İnşallah bitmez ben bununla büyüdüm bitse bile tekrar tekrar izlerim

 15. Rüya dedi ki:

  Bu kanalda olmasa da başka bir kanalda devam etsin nolur yalvarıyorum

 16. Cemal demir dedi ki:

  Can başak diziden ayrildimi

 17. Ramazan dedi ki:

  Final istemiyoruz

  1. Anonim dedi ki:

   Hiç bitmesin

 18. Fatma dedi ki:

  Her ülkenin bir polisiyesi var bizimde arka sokaklarımız devam etsin onu bunu çıkara çıkara bir hal oldu bu yaz 1 bölümden tekrar basladim su an 277 bolumdeyim eskiler bir başka ama simdide cok güzel kanal d bu diziyi devam ettirsin

  1. Samet dedi ki:

   mrb hakketen de öyle hiç bitmesin efsane dizi İran’dan izlenen bu güzel dizi herkesi mutlu ediyor sayın yöneticimden rica ediyorum asla final yapmasın zaten sezon finaline gşrdiği zaman bi o kadar beklemekle yani çok zaman sürüyor hele ki fianl mazallh yapsa asla dayanılmaz teşekkür ederim .

  2. Özüm Duru dedi ki:

   Bu dizi olduğu her cuma akşamları annem mısır patlatıyor. Ve yüsra geyikli, Elvan dişli,dizinin alisi pınarı zelisi hiç gitmesinler hiçbiri. Çok seviyorum. Heleki Haydo.
   Haydarberk nazike mesut

 19. Anonim dedi ki:

  Çok emektar ve güzel karakterleri canlandıran oyuncuların veda ettiğini görmek çok üzücü. Bu durum dizinin reytingini etkileyeceğinden hiç şüphem yok.

 20. hasan dedi ki:

  Mesut komser diziden çıkmasın devam etsin çok seviyom

 21. Guney dedi ki:

  Mesut cikmasin ona hayranim

 22. Cemre nur meral dedi ki:

  Abi ben gelecem İstanbul komiser gçben geliyorum tamam beni affet son gelim tamam

 23. sen dedi ki:

  final olmasın aylin çıkmasın volkan çıkmasın hande eda metin pınar eda asiye hiçbiri çıkmasın

 24. Sedat dedi ki:

  Arka sokaklar bidaha izlenmez bence bu sezon final yapacaklardı saçma olmuş bence en fazla 1 ay sürer kimse izlemez ve kapanir demedi demeyin

 25. Irem dedi ki:

  Arka sokaklari 1 sezonundan beri izliyoruz ailecek kadro degisirse filimin etkisi bozulur mesut, olmazsa hiç izlenmez zaten filimi ayakta tutan husnu,mesut,rıza baba,aylin

 26. Erkin dedi ki:

  eski bölümlerin tadı bambaşka tabii ki ama her şeyin bir sonu var, böyle uzun soluklu ve sürükleyici bir dizi kolay bulunmaz, herkese teşekkürler ve başarılar

 27. Rafet dedi ki:

  Final istemiyoruz Final 1000 i gormeli

 28. Muhammet Yeniçeri dedi ki:

  Arka sokaklar her sezon geçtikçe kötüleşiyor

 29. Munise dedi ki:

  Aylın diziden çıkmasın ve final istemiyoruz

 30. Fatma dedi ki:

  Finali istemiyoruuuuuzzzzz kesinlikle devam etmeli..

 31. Anonim dedi ki:

  Aylın neden ayriliyor

 32. Fatma dedi ki:

  Inşallah mesut ,aylin ,metin arka sokaklardan cikmaz bunlar cikarsa cok uzulurum dizinin dallari kopar bir cinar agaci bu kadar kolay dagilmamali.butun ekibi tekrar görmeyi umut ediyoruz severek beğenerek izledigimiz bu dizi bizi üzmemeli bence.

 33. Anonim dedi ki:

  Murat komiser (Ugur Pektaş) gəlsin diziyə.

 34. Anonim dedi ki:

  Metin,Aylin getmesin. Onlarsız maraqlı olmayacaq.

 35. Yk dedi ki:

  Uğur Pektaş gelsin

 36. Tosbagalar dedi ki:

  Bütün reyting yapan oyuncu kar gitti.ben artık seyretmem.tabiii Boğaç için seyredenler de artık olmayacak

 37. Anonim dedi ki:

  Arka sokaklar final yapmaz Ya Demirören tv başka birine satar yada arka sokakları başka birisi alır Aylin Metin İçin çok üzüldüm onlar filmBaşladığından beri arka sokaklar da oynuyorlar Keşke Uğur Pektaş onların yerine gelse birde Aylin gelse çok iyi olur

 38. Gökçe dedi ki:

  Arka sokaklar eskisi gibi iyi olmayacak. dizide ayrılanlar içinde gerçekten çok Üzgünüm çünkü sevdiğim oyunculardı. Arka Sokaklar bu gidişte final yapacak gibi gözüküyor ama nolur Arka Sokaklar final olmasın . Lüüüüüütfeen. Bu kadar güzel bir dizi nasıl final olabilir. Gidin kanal D deki başka dizileri final yapın ama arka sokaklar olmaz yanlış seçim…

 39. ilknur dedi ki:

  zeynonun gerçek adı ne

  1. Şerin dedi ki:

   Gamzenur ozcelik

 40. Anonim dedi ki:

  ugur pektas gelse ne yagsi olacaq

  1. yunus gürsoy dedi ki:

   Finali istemiyoruuuuuzzzzz kesinlikle devam etmeli.

 41. MRD dedi ki:

  YENİ SEZONUNUZ SİMDİDEN HAYIRLI OLSUN

  1. Anonim dedi ki:

   Mesut ciksin bence o filmlerde DAha guzel oynuyor

   1. Anonim dedi ki:

    bence mesut ckmasin sen aklini kacirmisin