Arıza Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbise Kombinleri

4 Yorum 161 kez izlendi

Arıza Dizisindeki Oyuncu Kıyafetleri.. Show TV’de yayınlanacak olan Arıza dizisi oyuncularının dizide giydiği kıyafetleri, kullandıkları aksesuarları sizlerle paylaşmak üzere konumuzu açtık. Arıza dizisi başrol oyuncuları olan Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan  dizi de nasıl kıyafetler giyecek, giydikleri kıyafetlerin resimleri marka ve fiyat bilgileri bu konumuzda olacak .

Arıza Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Arıza dizisi giyim tarzının çok lüks olmayacağı düşüncesindeyiz. Çünkü dizi de zengin lüks hayatlar anlatılmayacak. Bir taksi şoförü ile genç bir doktorun hikayesi anlatılacak. Dizide partiler kokteyller olmayacağı için dizinin kıyafetlerinde pahalı elbiseler olmayacaktır. ancak yine de oyuncuların giyim kuşamları nereden hangi marka gibi meraklı sorular gelecektir.

Ariza dizisi Halide'nin siyah krobuArıza dizisinde Halide’nin yeni bölümde giydiği crop markası Zara, fiyatı ise 300 lira.

Ariza dizisinde Halidenin beyaz gomlek markasiArıza dizisinin 3. Bölümünde Halide karakterini oynayan Ayça Ayşin Turan’ın giymiş olduğu beyaz gömlek Zara marka, Halide’nin Zara marka gömleğinin fiyatı ise 200 lira.

Ariza dizisi Halide'nin beyaz kiyafeti elbisesiArıza dizisinde Halide karakterini oynayan Ayça Ayşin Turan dizideki elbise ve kıyafetleri ile gündem olmaya devam ediyor. Arıza dizisinin yeni bölümünde Halide’nin giydiği krem renkli elbise markası SerapSarımaden fiyatı ise yaklaşık 2200 lira.

Arıza dizisi Halide Kıyafetleri (Ayça Ayşin Turan)

Halide her bölümde birbirinden güzel kıyafetlerle boy gösteriyor. Arıza dizisinde Halide’nin giydiği kıyafet resimleri markalarını konumuzun devamına ekliyoruz.

halide ali riza ariza dizisi

Ariza dizisi Halide'nin elbise markasiArıza dizisinde Halide karakterini canlandıran Ayça Ayşin Turan’ın dizide son bölüm giymiş olduğu kıyafet Züleyha Kuru imzası taşıyor.

Ariza Halide'nin gomlek markasi nedirArıza dizisinde başrol oyuncularından Halide’nin giydiği gül kurusu renkli elbise markası Banana Republic, fiyatı ise 189 liraya düşmüş.

Arıza dizisi Halide KıyafetleriKuşkusuz Arıza dizisinde en çok merak edilecek oyuncu Halide karakterine hayat veren Ayça Ayşin Turan olacak. Arıza dizisi Halide Kıyafetleri ve elbiseleri başlığı altında sizlere detayları sunacağız. Arıza dizisi Halide’nin giydiği elbise ve kıyafetleri marka model ve fiyat bilgisi ile sizlere tanıtacağız resimleri ile birlikte.

Ariza dizisi Halide kiyafetleri siyah elbisesiArıza dizisinde Halide karakterini canlandıran Ayça Ayşin Turan’ın giymiş olduğu siyah elbise izleyenler tarafından çok merak edilecek. Juistanbul marka elbise 2200 lira.

Arıza dizisi Füsun Yılmaz Kıyafetleri

Arıza dizisi Füsun Yılmaz KıyafetleriDizide dikkatleri üzerine çok çeken isimlerden birisi de Avukat Füsun karakterini oynayan Dilara Aksüyek olacak. Arıza dizisinde Avukat olan güzel bir kız karakteri Füsun Yılmaz Kıyafetleri ve elbiseleri ile en merak edilen oyuncuların başında gelecek.

ariza dizisi oyuncularin kiyafetleri

Yapımcılığını O3 Medya’nın yaptığı Arıza dizisinin yönetmenliğini Recai Karagöz üstlenirken senaryosunu Ozan Aksungur yazıyor. Arıza dizisi kıyafetlerini ve giyim tarzını çekimlerin yapıldığı mekanlar ve çekimlerin yapıldığı mevsim hava durumu hepsi etkileyecektir. Yaz sezonunda yayınlanması beklenen dizinin kıyafetleri yazlık kıyafetler olacaktır. tolga sarıtaş kıyafetleri arıza dizisi

Ariza dizisi nerede cekiliyor (1)Arıza dizisi tanıtım fragmanında  Ali Rıza başta olmak üzere her oyuncunun kıyafet resimlerini ve bilgilerini paylaşmak istiyoruz.

ayça ayşin turan arıza dizisi kıyafetleri

Arıza Dizisi Ali Rıza Tolga Sarıtaş Kıyafetleri

Arıza dizisinde Ali Rıza karakterine hayat veren Tolga Sarıtaş’ın giymiş olduğu gömlek markaları ve tişört markası çok merak ediliyor.Ariza dizisi Ali Riza kiyafetleri gomlek markasi

Arıza dizisi başrol erkek oyuncusu olan Tolga Sarıtaş dizide bir taksi şoförünü canlandıracak. Arıza dizisinde Tolga Sarıtaş’ın karakter ismi Ali Rıza oldu. Ali Rıza genç bir taksi şoförüdür. Bu yüzden giyim tarzı çok lüks değildir genel olarak gündelik tarzda pantolon, tişört ve mont şeklindedir. Arıza dizisinde Tolga Sarıtaş’ın giydiği kıyafetleri, kullandığı aksesuarları tesbih, saat gibi aksesuarları da konumuza ekleyeceğiz. tolga sarıtaş kimdir arıza dizisi kıyafetleri

Arıza Dizisi Halide Ayça Ayşin Turan Kıyafetleri

Arıza dizisi kadın başrol oyuncusu olan Ayça Ayşin Turan dizide genç ve güzel bir doktoru canlandıracak. Ayça Ayşin Turan doktor olacağı için giyim tarzı biraz lüks olabilir. Yaz sezonu dizisi olan Arıza dizisinde Ayça Ayşin Turan genel olarak elbise, etek, şort giyebilir. Kıyafetlerinin yanına tamamlayıcı olacak aksesuarlar ise çanta, ayakkabı olacaktır. arıza dizisi ayça ayşin turan kıyafetleri

Arıza dizisi kadın başrol oyuncusu olan Ayça Ayşin Turan’ın dizide giydiği kıyafetleri model ve fiyat bilgilerini konumuzda güncel olarak paylaşmaya çalışacağız. Arıza dizisinde gördüğünüz bir kıyafetin fiyatını merak ettiğiniz de aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz. Bizlerde araştırma yaparak sizlere kıyafet bilgilerini, fiyatlarını ve resimlerini en doğru şekilde paylaşmaya çalışırız. Arıza dizisi izleyicisi olarak başrol karakterleri Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın giyim tarzını nasıl buldunuz? Dizide giydikleri kıyafetleri kullandıkları aksesuarları beğendiniz mi? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. arıza dizisi tolga sarıtaş kıyafetleri

ariza dizisi oyuncu kiyafetleri  Arıza dizisi oyuncularının giydikleri kıyafetleri bilgileri resimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Arıza dizisinde kullanılan sonsuzluk kolyesi gümüş bir kolye. Her yer de bulabileceğiniz bir model.

Ariza dizisi sonsuz kolyesi yuzugu saati

Yorum yaz

4 Yorum

  1. İlk bölümde Tolga sarıtaşın kardeşinin düğününde giydiği takım elbise markası öğrenebilirmiyiz

  2. Avatar Hüseyin Sayrım

    Ali Rıza nın giydiği gömlekler tişörtler saat pantolon markalarını öğrenebilir miyim??

Etiketler