Arayış Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Disney+)

05.07.2022
2.767
Arayış Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Disney+)

Arayış dizisi Disney+ Türkiye platformunda yayınlanacak. Arayış dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Arayış dizisi konusu nedir konusu hikayesi çekim mekanları bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Arayış dizisi 14 Haziran da yayın hayatına başlayan Disney+ Türkiye platformunda yayınlanacak. Türkiye’de yayına başladığından beri çok önemli projeler hazırlayan Disney+’ın son projelerinden birisi de Arayış oldu.

Arayış Dizisi Oyuncu Kadrosu

Arayış dizisi yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Emin Alper üstlenecek. Emin Alper daha önce Kurak Günler, Alef, Kız Kardeşler filmlerinin yönetmenliğini de üstlenmiştir. Arayış dizisi erkek başrol oyuncusu Mehmet Günsür oldu. Arayış dizisi kadın başrol oyuncusu için Aslı Enver oldu. Arayış dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklendiğinde konumuza ekleyeceğiz. mehmet gunsur yeni dizisi arayis

Mehmet Günsür

Mehmet Günsür Arayış dizisi erkek başrol oyuncusu oldu. 1975 İstanbul doğumlu olan Mehmet Günsür Fi, Atiye, Kül ve Atatürk digital platformanlarda rol aldığı dizi filmlerdir. Beyaz Gelinlik, Bıçak Sırtı, Muhteşem Yüzyıl dizilerinde rol aldı. Yabancı dizi filmlerde de rol aldı. Mehmet Günsür instagramı /mehmet.gunsur/

disney+ Turkiye arayis dizisi

Arayış Dizisi Konusu

Arayış dizisi kadın başrol oyuncusu henüz kesinleşmedi. Arayış dizisi konusu hikayesi şekilde;  Genç kadının en yakın arkadaşı tarikat tarafından ele geçirilmiştir. O da arkadaşını kurtarmak için tarikata sızar. Bu kadının hikayesi seyirci karşısına çıkacaktır. Tarikat ile mücadelesini arkadaşını bulma çabası ve kurtarma mücadelesi seyirci tarafından ilgiyle karşılanacaktır. Arayış dizisi hazırlıkları tamamlandığında Disney+ Türkiye ‘de yayınlanacaktır. Arayış dizisinin başrol oyuncuları sizce kimler olmadı? Mehmet Günsür’e partner olarak kim olmalı sizce? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?