Aramızda Kalmasın Sunucuları Kıyafetleri Program İletişim (Tv8)

Tv
02.01.2024
1.363

Aramızda Kalmasın sunucuları, kıyafetleri ve programın iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız. TV 8 ekranlarında karşımıza çıkan Aramızda Kalmasın programı, yeniden ekranlara dönecektir. 2014 – 2016 yılları arasında farklı isimlerin sunumuyla yayınlanan Aramızda Kalmasın’ın yeni sunucuları, kıyafetleri ve programın iletişim bilgileri de merak edilmiştir. Bizlerde, Aramızda Kalmasın’ın yeni sunucuları kimdir? Kıyafetleri ve program iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Aramızda Kalmasın Sunucuları Kimdir?

Aramızda Kalmasın Sunucuları kimlerHafta içi her gün saat 08:30’da var ya ora Tv8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aramızda Kalmasın programının yeni sunucuları Ali Eyüboğlu ve Müge Dağıstanlı Erdoğan olmuştur. Seyirciler tarafından Aramızda Kalmasın’ın sunucularının bilgileri de merak edilmiştir. Merak eden okuyucularımız için Ali Eyüboğlu ve Müge Dağıstanlı Erdoğan’ı yakından tanıtacağız.

Ali Eyüboğlu

5 Kasım 1961 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Ali Eyüboğlu, Mimarlık eğitimimi ikinci sınıfta bırakmıştır. Gazeteciliğe ise 1979′da Karadeniz gazetesinin açtığı sınava girerek adım atmıştır. 21 Ekim 2008 tarihine kadar Milliyet gazetesinde Magazin müdürlüğünü yapan Ali Eyüboğlu, aynı zamanda yayın koordinatörlüğü de yapmaktadır. Ali Eyüboğlu bu sezon Aramızda Kalmasın programıyla ekranlarda olacaktır.Aramızda Kalmasın Sunucuları Kıyafetleri

Müge Dağıstanlı Erdoğan

1009 68 yılında İstanbul’da doğan Müge Dağıstanlı Erdoğan, Bahçeşehir Üniversitesi Yeni Medya Bölümü’nden mezun olmuştur. Kariyerine yazılarıyla başlamış ve Posta Gazetesi’nde magazin müdürlüğü görevini üstlenmiştir. Ülkemizin en başarı gazetecilerinden olan Müge Dağıstanlı Erdoğan özellikle 2. Sayfa magazin programı sayesinde tanınmıştır. Program daha önce bir çok ödüle de layık görülmüştür.

Aramızda Kalmasın Sunucuların Kıyafetleri

Ali Eyüboğlu ve Müge Dağıstanlı Erdoğan’ın sunumuyla ekranlara gelen Aramızda Kalmasın programının sunucularının giydiği kıyafetler de merak edilmiştir. Bizlerde önümüzdeki günlerde hafta içi her gün canlı yayınla Tv 8 ekranlarında olan Aramızda Kalmasın programının sunucularının giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Aramızda Kalmasın Program İletişim Bilgileri

Merak eden okuyucularımız için Aramızda Kalmasın programının iletişim bilgilerini de araştırdık. Aramızda Kalmasın, Tv8 ekranlarında karşımıza çıkmaktadır. Sizlerde Aramızda Kalmasın’la iletişime geçmek için Tv8’e ulaşmalısınız. Tv8’in iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir: Tel: 0(212) 304 88 88 ; Faks: 0(212) 304 88 80 ; Mail: izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr.’dir.

Aramızda Kalmasın sunucuları, kıyafetleri ve programın iletişim bilgilerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Hatice dedi ki:

  Aramızda kalmasın programı da iyi ancak 2. Sayfanın yerini tabiki de tutmamıs

 2. İlayda dedi ki:

  Aramızda kalmasını daha önce de izliyordum ama yeni sunucularla daha iyi olmus bence

 3. Demet dedi ki:

  Müge olayları gayet iyi yorumluyor sırf onun için izliyorum

 4. Sevilay dedi ki:

  Müge’nin gülşenle yolunu ayırmasına cok sevindim
  Aramızda kalmasın’ın yolu açık olsun 2. Sayfa yerine artık bunu izleyeceğiz