Antepli Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı

Star TV’de 2022-2023 sezonunda yayınlanacak dizilerden birisi de Antepli dizisi olacak. Bu haberimizde Antepli dizisinin oyuncuları kimler, Antepli dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri sizlerle paylaşacağız. Antepli dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak Anteplinin konusu nedir nerede çekiliyor gibi merak edilen soruları da yanıtlayacağız. 2023 yeni başlayacak diziler

Antepli dizisi oyuncuları kadrosu

OGM pictures tarafından Star TV için hazırlanan yeni dizinin adı Antepli oldu. Antepli dizisinin yapımcılığını üstlenen OGM pictures daha önce doğduğun ev kaderindir, kırmızı oda, camdaki kız ve TRT’de yayınlanan masumlar apartmanı gibi önemli yapımlara imza atmış önemli bir yapım şirketi. Yapmış olduğu dizilerden Antepli dizisinin de oldukça güçlü bir dizi olacağını çıkarabiliriz. Antepli dizisinin oyuncuları kimler, kadrosunda yer alan isimleri belli oldukça sizlere yazacağız. Şimdilik Antepli dizisinde adı kesinleşen tek başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu oldu.

Afra Saraçoğlu – Antepli

Afra Saraçoğlu Antepli Dizisi oyuncu kadrosundaSon olarak dijitalde Yeşilçam isimli dizide yer alan Afra Saraçoğlu 2 Aralık 1997 tarihinde İstanbul ilimizde dünyaya geldi. Afra Saraçoğlu 1.70 boyunda ve 50 kilo ağırlığında, üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde devam ettiren başarılı bir dizi oyuncusudur. Afra Saraçoğlu ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında ikinci şans filmi ile yaşadı. Daha sonra Fazilet hanım ve kızları dizisindeki Ece karakteri ile yıldızı parlayan Afra Saraçoğlu kardeş çocukları dizisinde de hayat karakterine hayat verdi. Geçtiğimiz sezon Yeşilçam dizisinde Tülin karakteri ile ön plana çıkan Afra Saraçoğlu 2022-2023 sezonunda Antepli dizisinde başrolde oynayacak. Afra Saraçoğlu 2022-2023 yeni dizisi

Antepli dizisinin konusu nedir?

Antepli Dizisi Oyuncuları KadrosuAntepli dizisinin konusu kısaca özeti şöyle. Antep’te önemli bir aşiretin kızı olmasına rağmen ailenin istemediği bir gence aşık olarak İstanbul’a kaçan bir kızın başından geçen olaylar konu ediliyor. Antepli dizisi hem güzel bir aşk hikayesini hem de bir hesaplaşmaya dönüşen hayat hikayesini anlatıyor. Daha önce Maraşlı dizisini izleyenler Antepli dizisini de muhakkak izlemek isteyecekler.

Antepli dizisi ne zaman hangi kanalda başlayacak?

OGM pictures Antepli dizisini Star TV için hazırlıyor. Star TV’de 2022-2023 sezonunda ekranı gelmesi beklenen Antepli dizisi muhtemelen Eylül ayında başlayacak. Reytingleri iyi giderse sezon boyunca devam etmesi beklenen Antepli dizisinin diğer oyuncuları belli oldukça sayfamıza ekleyeceğiz. Antepli dizisini nasıl buldunuz Antepli dizisi hakkında yorum ve görüşleriniz nedir aşağıya yazmanızı bekliyoruz. Daha önce Adanalı ve Maraşlı gibi dizileri izleyenler Antepli dizisini de izler mi, güzel yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.