Amine Gülşe Yeni Sezonda Hangi Dizide Kiminle Oynayacak? (2023-2024)

08.06.2019
1.961

Ekranın en özel en güzel hatta tescilli güzellerinden olan oyunculuk konusunda da oldukça iyi bir isim olan ekranın sevilen isimlerinden birisi haline gelen Amine Gülşe Yeni Sezonda hangi dizide oynayacak kiminle baş rolde birlikte yer alacak Amine Gülşe 2023-2024 yeni Dizisi Nedir? gizi sıkça sorulan ve merak edilen sorulara bu konumuzda yanıt vermeye çalışacağız.

Not: Amine Gülşe bir süredir İngiltere’de yaşıyordu. Ancak eşi Mesut Özil’in Fenerbahçe ile anlaşması sonrasında İstanbul’a yeniden dönüş yaptılar ailecek. Bir süre sonra da Amine Gülşe yeni bir dizi ile anlaşırsa hiç şaşırmayız. Amine Gülşe 2023-2024 yeni sezon dizisi belli olur olmaz buraya yazacağız ve sizleri bilgilendireceğiz.Amine Gülşe 2021-2022 yeni dizisi ne olacak

2023-2024 yeni sezonunda bir çok oyuncu yeni dizilerde roller alacak. İşte merak edilen oyunculardan birisi olan Amine Gülşe Hangi Dizide Rol Alacak? Amine Gülşe 2023-2024 yeni sezonda kiminle birlikte hangi dizi projesinde yer alacak gibi sorular sevenleri tarafından çok merak ediliyor. Bizde Amine Gülşe fanlarını ve onu seven izleyenlerini bilgilendirmek için bu konuyu açtık ve Amine Gülşe’nin Yeni dizisi nedir, Amine Gülşe yeni rolü ve dizi karakteri nedir yeni sezonda hangi projede yer alacak? gibi merak edilen sorulara cevap verelim istedik.

Amine Gülşe Mesut Özil ile evlendi

Amine Gülşe 2023-2024 Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak?

Amine Gülşe gerçekten de hem tescilli bir güzelimiz hemde ekranın en sevilen isimlerinden birisi. En son Asla Vazgeçmem dizisinde oldukça güzel bir oyunculuk ortaya koymuş ve rol aldığı karakterin hakkını vermişti. Amine Gülşe yer aldığı diziler: İkisini de Sevdim (Suna), Asla Vazgeçmem (Nur).. Tolgahan Sayışman ile Asla Vazgeçmem adli dizinin baş rollerini paylaşan Amine Gülşe oldukça başarılı bir oyunculuk performansı ortaya koymuş, sonra kendisine gelen teklifleri geri çevirmiş çünkü bir süre yüzünü dinlendirme ihtiyacı hissetmiştir. Amine Gülşe yeni sezonda yeni bir dizi ile karşımıza gelecek mi yeni sezonda olacak mı diye merak edilir oldu. Şimdilik dizi projesi yok, çünkü Amine Gülşe uzun süredir birlikte olduğu ünlü futbolcu Mesut Özil ile nikah masasına oturdu.

Amine Gülşe 2019-2020 Yeni Sezon Dizisi ne

Amine Gülşe Mesut Özil ile evlendi

Amine Gülşe’nin boş durmayacağı kesin ancak 2021-2022 sezonu için yeni dizisi belli oldu mu, netleşti mi gibi meraklı sorular geliyor. Öncelikle Mesut Özil ile Amine Gülşe dillere destan bir düğün ile 7 Haziran 2019 günü evlendiler. Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın da nikah şahidi olduğu bu önemli düğün ile Mesut Özil ile Amine Gülşe evlendi ve yılın en çok konuşulan düğünlerinden birisi oldu. Ancak Amine Gülşe bu düğünün hemen ardından balayına gittikten sonra Ağustos ayına kadar evliliğin tadını çıkaracak ancak Ay yapım ile anlaşması bulunan güzel ve tescilli oyucunun yeni sezonda mutlaka bir dizide rol alacağı ve boş durmayacağını şimdiden söyleyelim. Amine Gülşe 2021-2022 yeni sezonunda mutlaka bir dizide rol alacağını ancak düğünden sonra gelen teklifleri değerlendireceğini belirtmişti daha önce.

Amine Gülşe ve Mesut Özil Cumhurbaşkanı Erdoğanın nikah şahitliği ile evlendi

Bizlerde Mesut Özil gibi düzgün karakterli bir futbol ustası ile evlenen Amine Gülşe’ye mutluluklar diliyoruz. Amine Gülşe ile yeni projeleri hakkında yüz yüze görüşemesek de Amine Gülşe hakkında sızan düğün bilgilerini herkesten önce sizlere duyurmuştuk. Amine Gülşe’nin 2022-2023 yeni sezondaki tüm yeni dizi bilgileri ve haberlerini Dizioyuncu.Com sitemizden sizlere duyurmaya devam edeceğiz. Amine Gülşe’nin Ağustos ayında Ay yapım imzalı yeni bir dizi ile karşımıza çıkmasını bekliyor ve tahmin ediyoruz. Eşi Mesut Özil’in Türkiye’de hatta Fenerbahçe de futbol oynamasını çok istediğini belirten Amine Gülşe bakalım bu dediğini de yaptırabilecek mi?

Amine Gülşe Yeni Sezon hangi Dizide Kiminle

Amine Gülşe Kimdir?

30 Nisan 1993 yılında Türk kökenli bir ailenin kızı olarak İsveç’te dünyaya geldi. Amine Gülşe güzelliği ve uzun boyu ile dikkatleri üzerine çekmeye başlayınca modelliğe ilgi duymaya başladı. 2014 yılında Türkiye güzellik yarışmasına katılan ve Miss Turkey 2014 birincisi olan ve güzelliği tescillenen Amine Gülşe bu birinciğin ardından bir çok uluslararası arenada ülkemizi güzellik yarışmalarında temsil etti. Amine Gülşe manken olarak başladığı kariyerini tescilli bir güzel olarak devam etti ve dizi yapımcılarının da ilgi odağı oldu.

Amine Gülşe, Tolgahan Sayışman ile birlikte yer aldığı Asla Vazgeçmem dizisinde baş rollerden biri olurken modellikten sonra dizi oyunculuğunda da oldukça başarılı olduğunu kanıtladı. Amine Gülşe’nin adı son dönemde Alman Milli takımı oyuncusu olan gurbetçi futbolcumuz Mesut Özil ile yaşadığı aşk ile anılmaya başlamıştı. Londra’da yaşayan Mesut Özil ile büyük bir aşk yaşayan Amine Gülşe 7 Haziran 2019 Cuma günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katıldığı nikah töreni ile dünya evine girdi.

Amine Gülşe 2019-2020 Yeni Sezonda hangi dizide

Amine Gülşe yurt dışında büyümüş olmasının da verdiği avantaj ile Türkçe, İngilizce, İsveççe ve İspanyolca dillerini anadili gibi konuşabiliyor. 1.78 boyunda olan ve 55 kilo ağırlığı bulunan Amine Gülşe, tam bir sosyal medya fenomeni.

AMİNE GÜLŞE İNSTAGRAM – TWİTTER ADRESİ:

Mesut Özil ile evlenen ve sosyal medyada oldukça aktif olan Amine Gülşe hem Twitter, hem de İnstagram hesaplarını çok aktif kullanıyor. Twitter’i sık kullanamayan güzel manken ve oyuncu, İnstagram’da ise oldukça paylaşımcı ve aktif olduğunu söyleyebiliriz. İnstagram’da 1.9 milyon takipçisi bulunan Amine Gülşe’nin fotoğrafları büyük beğeni topluyor. Amine Gülşe instagram hesabı: https://www.instagram.com/gulseamine

Amine Gülşe Yeni Sezonda Hangi Dizide Kiminle Oynayacak

Amine Gülşe 2022-2023 Yeni Sezon Dizisi Nedir?

Amine Gülşe Yeni Sezon Dizisi Nedir? 2022-2023 de Amine Gülşe Hangi Dizide Rol Alacak? sorusu düğün sonrasında en merak edilen konulardan birisi oldu. Bazıları Mesut Özülin Amine Gülşenin dizide oynamasına müsaade etmeyeceğini belirtirken bazı sosyal medya hesaplarında ise Amine Gülşe 2021 yaz aylarından sonra yeni dizisinde Ay yapım ile yoluna devam edeceğini belirtti. Henüz dizi ismi ve kanalı ortada olmasa da Ay yapım ile sözleşmesi olduğu için yakın zamanda bir dizide baş rol teklifi geleceği belirtilse de henüz kesinleşmedi.

Not: Amine Gülşe’nin adı Yemin dizisiyle anılmaya başlamış, 3 sezonda Yemin dizisine katılacak diye bekliyorduk hatta yeni sezonda Reyhan’ı kıskandıracak olan tescilli güzel olarak düşünüyordu. Ancak güzel oyuncu Mesut Özil ile evlendi. Ancak eğer Mesut Özil Fenerbahçe’nin teklifini kabul edip İstanbul’a gelirse Amine Gülşe de Yemin dizisinde Reyhan karakterine rakip olarak katılacak. Kısacası Amine Gülşe Yemin dizisinin kadrosuna 3. sezon katılabilir. (Eğer Ay yapım yeni bir dizide kendisine görev vermezse)

Umarız tescilli güzelimiz Amine Gülşe yeni bir dizi ile 2023-2024 yeni sezonda merhaba diyecek mi yoksa Yemin dizisinde mi rol alacak ya da sevenlerini bir müddet daha bekletecek mi bizde zamanla göreceğiz. Sizlerde Amine Gülşe hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. vusale dedi ki:

    kiminle evlenecek amine gulsen

  2. vusale dedi ki:

    amine gulsen kiminle evlendi..ve yeni sezonda kiminle dizi cekecek,benim sualima lutfen cevab verin….bekliyorummm sizin mesajinizi