Almila Ada Yeni Sezon Hangi Dizide Oynayacak? 2023-2024

22.06.2019
12

Almila Ada Yeni Sezon Hangi Dizide Oynayacak? 2023-2024 Almila Ada güzelliği ve oyunculuğu ile kendini Türk seyircisine beğendirmiş birisi. Almila Ada kimdir? Almila Ada daha çok hangi projelerde yer aldı? Tüm bilgiler konumuzun devamında sizlerle… Almila Ada genç yaşına rağmen rol aldığı dizilerde kendinden söz ettirmeyi başarmış bir isimdir. Almila Ada yeni sezonda da bir dizi de yer alacak mı? Almila Ada yeni dizi projesi adı bilgileri nelerdir?

Almila Ada Kimdir? 2023-2024 Yeni Dizisi

Bu zamana kadar bi rçok projede yer alan Almila Ada kimdir? Almila Ada 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul’da Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde eğitim almıştır ardından Londra’da yüksek lisans yapmıştır. Yurtdışında aldığı eğitim sonrasında yurtdışı dergileri olan IQ, Vogue ve Instyle gibi birçok dergi için modellik yapmıştır.

Almila Ada Londra’da bir metro durağında beklerken tesadüfen bir cast direktörü tarafından keşfedilir. Avengers filminin bir sahnesi için  Scarlett Johansson’ın küçüklüğünü oynayacak bir balerin rolü için seçildi. Sonrasında oyunculuğa ilgi duymaya başladı. Almila Ada sonrasında dizilerin filmlerin aranan oyuncusu haline geldi.

Almila Ada Hangi Dizilerde Oynadı?

Almila Ada’nın Türkiye’deki ilk dizisi 2015 yılında katıldığı Kaderimin Yazıldığı Gün oldu. Sonrasında rol aldığı proje Kırgın Çiçekler oldu. Kırgın Çiçekler dizisinde Lalin karakterini oynadı. Lalin ailesi tarafından yurda bırakılan zengin ama çaresiz bir kızdı.

Almila Ada Kırgın Çiçekler’in ardından Adı Efsane dizisinde oynadı. Adı Efsane dizisinde Melis karakterini canlandıran oyuncu ilk başrolünü de oynamış oldu. Güzelliği ve tecrübesi her geçen gün kendini kanıtladı. Almila Ada Adı Efsane dizisinden sonra Cennetin Gözyaşları dizisinde başrol oynadı. Almila Ada Adı Efsane dizisinde üniversiteden birincilikle mezun olmuş, başarılı, azimli, zeki ve güzel bir kız olan Cennet karekterini canlandırdı.

Almila Ada başrol oynadığı Cennetin Gözyaşları dizisinden sonra Bir Deli Rüzgar Dizisi’nde Melike Candan karakterini canlandırdı. 2018 yılında en son Bir Deli Rüzgar dizisinde oynadı ve burada Melike’nin gençliğini canlandırdı. Melike’nin gerçek halini ise Hatice Aslan canlandırıyordu. Melike bir pavyon şarkıcısı idi ve güzelliği ile seyirciyi bir kez büyüledi.

Almila Ada 2023-2024 Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak?

Almila Ada bu zamana kadar 4 dizi de yer aldı. Henüz 25 yaşında olan güzel oyuncu daha bir çok proje de yer alacaktır. Almila Ada instagram hesabına ulaşıp diğer resimlerini görmek için linki kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırabilirsiniz. https://www.instagram.com/almilaada/?hl=tr

Almila Ada en son 2018 yılında yayınlanan Bir Deli Rüzgar dizisinde rol aldı. 2019 sezonunda bir dizi de yer almadı. Yeni sezonda yani 2023-2024 sezonunda da bir dizi de yer alacak mı? Almila Ada’ya gelen teklifler devam etmektedir. Almila Ada gelen projeleri değerlendiriyor. Senaryoyu okuyor ve değerlendiriyor. Beğendiği bir proje şimdilik olmadı. Almila Ada’nın beğendiği bir proje olursa yeni sezonda onu da ekranda görebiliriz. Almila Ada yeni sezonda hangi dizi de yer alsın istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Almila Ada 2023-2024 Yeni Sezon dizisi ve rolü belli oldu mu?

Almila Ada 2023-2024 yeni sezonunda yeni bir dizide rol alacaktır bizim tahminlerimize göre. Çünkü hem güzel bir yüzü var hem de ciddi bir oyunculuk potansiyeli ve rol kabiliyeti var. Böylesi oyuncuları her zaman bulmak zor. Almila Ada 2022-2023 yeni dizisi hakkında yeni bir gelişme olursa buraya yazacağız ve sizlere duyuracağız. Almila Ada 2023-2024 Yeni Sezon dizisi ve rolü belli oldu mu? sorusuna da dizi belli olur olmaz detaylı şekilde cevap yazacağız. Şimdilik hoşça kalın..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Güvercin dizisi çok. Guzeidi Gine aynı aktorle oynasın . star TV. Harcad