Alman Kuzusu Dizisi Oyuncuları Konusu Kadrosu (TrtTürk)

04.10.2022
8.752

Alman Kuzusu dizisi oyuncu kadrosunu ve konusunu sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğuna Erhan Kozak’ın oturduğu Alman Kuzusu dizisi pazar akşamı Trt Türk ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Düzey Yapım imzalı Alman Kuzusu dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve konusu da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Alman Kuzusu dizisinin oyuncu kadrosunu ve konusunu sizlerle paylaşacağız.

Alman Kuzusu Dizisi Oyuncu Kadrosu

Alman Kuzusu Dizisi Oyuncuları Konusu KadrosuAlican Albayrak
Merve Üçer
Zeynep Ender İge
Atilla Doğukan Türkyılmaz
Aydar Burhan
Tunay Beyazıt

Alican Albayrak

2 Nisan 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelen Alican Albayrak, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olmuştur. Sporla yakından ilgilenen oyuncumuz 2011 yılında Şüphe dizisiyle sektöre adım atmış ve daha önce Acil Aşk Aranıyor, Kara Ekmek, Savaşçı, Kuruluş Osman, Yeni Hayat, Oyunbozan, Diğer Yarım, Arka Sokaklar gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Merve Üçer

15 Mayıs 1992 yılında Ankarada dünyaya gelen Merve Üçer, Ankara Üniversitesi Felsefe Bölümünden mezun olmuştur. 2013 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katılan ve bu yarışmayla adını duyuran Merve Üçer, daha önce Acemi Anneler, İblisin Oğlu, Çılgın Dershane 3, Tatlı Küçük Yalancılar gibi projelerde yer almış ve özellikle Beni Bırakma dizisiyle tanınır hale gelmiştir.Alman Kuzusu Dizisi Oyuncu Kadrosu TRTTürk

Zeynep Ender İge

20 Mayıs 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Zeynep Ender İge, Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Ana Sanat Dalından mezun olmuştur. Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ tarafından kurulma aşamasındaki ‘BKM Mutfak’ ekibine dahil olan oyuncumuz daha önce Elif’in Günlüğü, Neşeli Hayat, Anadolu Kaplanı, Fırtına, ÇGHB, Evim Sensin gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Atilla Doğukan Türkyılmaz

12 Nisan 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Atilla Doğukan Türkyılmaz, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olmuştur. Çeşitli reklam filmlerinde yer aldıktan sonra Beni Babama Götür” adlı televizyon filminde oynayan Atilla Doğukan Türkyılmaz daha önce Türk Malı, Ya Nasip Ya Kısmet, 6 Mantı, Kaçak Gelinler, Alemin Kıralı, Eski Hikaye gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Aydar Burhan

1 Kasım 1968 yılında Bursa’da dünyaya gelen oyuncumuz Aydar Burhan, daha önce Büyük Buluşma, Beşinci Boyut, Tarık ve Diğerleri, Hakkını Helal Et, Şefkat Tepe, Yangın Ayşe, Boynu Bükük Küheylan, Gülen Adam gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Özellikle Mahallenin Muhtarları dizisinde hayat verdiği Fadime karakteri ile tanınan Aydar Burhan en son Hercai dizisinde yer almıştır.

Tuncay Beyazıt

1 Ocak 1964 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tuncay Beyazıt tiyatroya Haldun Dormen tiyatrosunda Kare As ile adım atmış ve daha önce Yanık Koza, Arka Sokaklar, Aşk Yakar, Kayıp Aranıyor, Anadolu Kartalları, Düğün Dernek Sünnet, Kardeş Payı, Kurtlar Vadisi Vatan, Nöbet, Arif V 216, Kabadayı, Küçük Besleme, 50m2, Güven Bana gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Alman Kuzusu Dizisinin Konusu

Trt Türk’te izleyici karşısına çıkan Alman Kuzusu dizisinin konusu da merak edildi ve araştırıldı. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Düzey Yapım imzalı Alman Kuzusu dizisinde Almayan’da yaşayan gurbetçinin hikayesi anlatılacaktır.

Alman Kuzusu dizisinin oyuncu kadrosunu ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Furuzan dedi ki:

    Dizi ve kadrosu cok tatli ama cok kusa suruyor