Alfa Romeo Tonale Reklamında Çalan Şarkı Müzik

10.10.2022
6.163

Alfa Romeo Tonale Reklamında Çalan Şarkı Müzik nedir merak edenler için paylaşmak istedik. Tv reklamlarında çıkan Alfa Romeo otomobil markasının yeni modeli Tonale oldukça güzel bir reklamla duyuruldu. Tonale Reklamında Çalan Şarkı Müzik de izleyenler tarafından merak edildi. Alfa Romeo Tonale Reklam şarkısı müziği merak edenler için sözleri ve kimin söylediği ile birlikte paylaşacağız.

Alfa Romeo Tonale Reklamında Çalan Şarkı Müzik

Alfa Romeo Tonale Reklamında Çalan Şarkı sözleri müziğiAlfa Romeo araba markası olarak ülkemizde çok satmasa da son dönemde bir hayli iyi işler çıkarmaya devam ediyor. Alfa Romeo markası son çıkardığı Tonale Reklamında Çalan Şarkı ve müziği sizlerle paylaşıyoruz. Şarkı GIANNA NANNINI: AMANDOTI. Kimin söylediğini ve şarkının sözlerini bilenler varsa yorum kısmına yazabilir.

Alfa Romeo Tonale Reklam Müziği Şarkısı

GIANNA NANNINI: AMANDOTI şarkısı Alfa Romeo Tonale Reklam müziği şarkısı olarak kullanıldı. Merak edenler yukarıdan şarkıyı aşağıdan da rekram videosunu izleyebilir.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Hüseyin ergun hisarlı dedi ki:

  Alfa romeo nün şarkısını adele söylüyor

 2. Anonim dedi ki:

  0:04 / 3:38
  GIANNA NANNINI: AMANDOTI

  1. Yönetici dedi ki:

   Teşekkür ederiz. Konumuzda yayınlıyoruz videoyu.