Alev Alev Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri (Marka & Fiyat)

17.10.2020
102

Alev Alev Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri… Alev Alev dizisi 22 ekimden itibaren yayın hayatına başlarken dizide giyilen kıyafetleri sizlerle buluşturmak istedik. Alev Alev dizisinde yer alan her oyuncu kendi karakterine göre kıyafetler seçerek rolün seyirci tarafından kabul görmesi benimsenmesi için uğraşır. Bu yüzden de kıyafetlerde dizilerin izlenmesi ve reytinglerini etkilemektedir.  Alev Alev Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Alev Alev Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Marka Fiyatları

15 Nisan Alev Alev dizisi Çiçekin trençkotu15 Nisan Alev Alev dizisi Çiçek’in trençkotu perspective marka.

8 Nisan Alev Alev dizisi Çiçekin giydiği triko8 Nisan Alev Alev dizisi Çiçek’in giydiği triko markası stradivarius fiyatı: 159 TL

8 Nisan Alev Alev dizisi Çiçekin kıyafeti8 Nisan Alev Alev dizisi Çiçek’in kıyafeti ceketi baqaofficial

1 Nisan Alev Alev dizisi Çiçekin hırkası1 Nisan Alev Alev dizisi Çiçek’in hırkası Stradivarius marka.

Alev alev dizisi Rüyanın giydiği kahve gömlekAlev alev dizisi Rüyanın giydiği kahve gömlek markası Mudo

Alev Alev dizisi Çiçek'in giydiği bej rengi kabanAlev Alev dizisi Çiçek’in giydiği bej rengi kabanın markası: Semplice

Alev Alev dizisi Rüya'nın giydiği bej rengi ceketAlev Alev dizisi Rüya’nın giydiği bej rengi ceketin markası: İpekyol

Alev Alev Çiçek'in giydiği Triko atlet hırka ve pantolonuAlev Alev Çiçek’in giydiği Triko atlet hırka ve pantolonu mango marka, ceket ise ekol.

Alev Alev son bölüm Çiçek'in triko üstü hırkaAlev Alev son bölüm Çiçek’in triko üstü hırkası mango, pantolonu ise mudo marka..

Alev Alev dizisi yeni bölüm rüya'nın gömlek markası pantolonuAlev Alev dizisi yeni bölüm Rüya’nın gömlek markası pantolonu: Dilan Çiçek Deniz gömlek markası levis, pantolon markası mavi..

18 Mart Alev Alev dizisi 19. bölüm Çiçek'in kabanı18 Mart Alev Alev dizisi 19. bölüm Çiçek’in kaban markası qupra official

18 Mart Alev Alev dizisi Rüya'nın kabanı18 Mart Alev Alev dizisi 19. bölüm Rüya’nın kabanı montu diprojectcollection

11 Mart Alev Alev dizisi Çiçek'in kazağı11 Mart Alev Alev dizisi 18. bölümde Çiçek’in kazağı Mango marka

11 Mart Alev Alev dizisi Çiçek'in giydiği trençkodu11 Mart Alev Alev dizisi Çiçek’in giydiği trençkodu perspective markalı.

Alev alev dizisi çiçek hazar ergüçlü gömlek markasıAlev alev dizisi Çiçek – Hazar Ergüçlü gömlek markası sempliceonline fiyatı: 349 TL

25 Şubat Alev Alev dizisi Ozanın kabanı25 Şubat Alev Alev dizisi Ozan’ın kabanı Mavi markalı..

18 Şubat Alev alev dizisi Cemrenin giydiği yeşil kaban18 Şubat Alev alev dizisi 15. bölüm Cemre’nin giydiği yeşil kaban nazancakir, kazağı mango marka.

18 Şubat Alev alev dizisi Rüyanın kazağı ve Ömerin ceketi18 Şubat Alev alev dizisi 15. bölümde Rüya’nın kazağı ve Ömer’in ceketi: Rüya karakterinin kombini bslfashion, Ömer karakterinin ceketi hanstoreco

18 Şubat Alev Alev dizisi Rüyanın kıyafeti sweatshirti18 Şubat Alev Alev dizisi 15. bölümde Rüya’nın kıyafeti sweatshirti İpekyol markalı.

18 Şubat Alev alev dizisi Rüyanın giydiği bere kaban sweatshirt18 Şubat Alev alev dizisi Rüya’nın giydiği bere kaban sweatshirt pullandbear, montu twistturkiye, bere mavi markalı..

11 Şubat Alev alev dizisinde Rüyanın giydiği kareli kaban ceket11 Şubat Alev alev dizisinde Rüya’nın giydiği kareli kaban ceket ipekyol, jean’i mayetdesign.

4 Şubat Alev Alev dizisi Çiçek'in giydiği kaban markası4 Şubat Alev Alev dizisi Çiçek’in giydiği kaban markası exquise fiyatı: 2400 TL

Alev Alev dizisi Rüyanın giydiği krem gömlekAlev Alev dizisi 4 Şubat Rüya’nın giydiği krem gömlek markası Sagaza, fiyatı: 1300 TL

28 Ocak Alev Alev dizisi Rüyanın giydiği şal çeket28 Ocak Alev Alev dizisi Rüya’nın giydiği şal çeket markası Twist

Alev Alev dizisinde Rüya'nın giymiş olduğu deri trençkot21 Ocak 2021 Alev Alev dizisinde Rüya’nın giymiş olduğu deri trençkotun markası: h6byhazalozman

14 Ocak Alev Alev dizisinde Rüya'nın giydiği kürk mont14 Ocak Alev Alev dizisi Rüya karakteri (Dilan Çiçek Deniz) giymiş olduğu kürk montun markası: diprojectcollection

Alev alev dizisinde Rüya'nın giydiği peluş montAlev alev dizisinde Rüya’nın son bölüm giydiği peluş mont markası Mihaofficiall.

Alev Alev dizisi Rüya’nın giydiği kaban markasıAlev Alev dizisi 17 Aralık günü Rüya’nın – Dilan Çiçek Deniz giydiği kaban markası Sazaga.

Alev Alev Dizisi Cemrenin ceketiAlev Alev Dizisi Cemre’nin giydiği ceket hangi marka diyenlere: İpekyol marka.

Alev Alev Dizisi 6.Bölümde Rüyanın kahverengi ceketi neredenAlev Alev Dizisi 6.Bölümde (10 Aralık) Rüyanın kahverengi ceketi nereden diye merak edenlere: Rüya karakterinin ceketi sagazacouture marka.

Alev alev dizisinde Rüya’nın giydiği kabanAlev alev dizisinde 10 Aralık perşembe günkü bölümde Rüya’nın giydiği kaban markası Twist.

alev alev dizisinde Rüya’nın kombiniAlev alev dizisinde Rüya’nın 2. bölümde giydiği kombinin tasarımı Selim Baklacı, şık elbisenin fiyatı 229 lira.

Dilan Çiçek Deniz’in alev alev dizisinde Rüya giydiği elbiseDilan Çiçek Deniz’in Alev alev dizisinde 2. bölümde 12 Kasım günü Rüya’nın giydiği elbise Selma Çilek markalı, fiyatı 2450 lira.

Alev Alev dizisinin 1. bölümünde 5 Kasım Perşembe günü Cemre, Rüya ve Çiçek’in giymiş olduğu kıyafetler Maison Ju tarafından tasarlandı. 2500 ile 3000 lira arasında değişen fiyatlı elbiseler dizinin ilk bölümüne damga vurdu.Alev Alev dizisi Cemre Ruya ve cicek'in kiyafeti

Ay Yapım imzası taşıyan Alev Alev dizisi iddialı bir şekilde yayın hayatına başlarken dizinin oyuncu kıyafetleri bu konumuzda sizlerle olacak.  Alev Alev dizisinde yer alan tüm oyuncular hangi elbiseyi giydi, hangi aksesuarı kullandı resimleri ve marka fiyat bilgilerini sizler için ekleyip sürekli güncelleyerek yeni kıyafetleri ekleyeceğiz.

alev alev dizisi reytingleri

Alev Alev Dizisi Cemre Demet Evgar Kıyafetleri

Alev Alev dizisinde Cemre rolünü canlandıran Demet Evgar rol aldığı her dizide devleşti. Oyunculuk kabiliyetinden söz etmeye gerek bile yokken bu dizi de şiddet gören ve şiddet gördüğü halde mağdur duruma düşen Cemre rolüne hayat verecek. Bu yüzden de hayattan istediklerini alamamış, biricik yavrusundan ayrılmış bir anneyi canlandırırken bu karakteri kıyafetlerine yansıyacaktır. Özenli kıyafet seçimleri yapılarak karakterin seyirci tarafından benimsenmesi istenecek. Demet Evgar’ın kıyafetleri, kolye takı gibi aksesuarları marka fiyat bilgisini resimlerle sizlerle paylaşacağız. alev a lev cicek ruya kiyafetleri

Alev Alev Dizisi Çiçek Hazar Ergüçlü Kıyafetleri

Alev Alev dizisinde Çiçek rolü canlandıran oyuncu Hazar Ergüçlü uzun zamandır ekranlardan uzak kalmıştı. Alev Alev dizisinde izleyeceğimiz güzel oyuncu da genç hayat mücadelesi veren birisi. Bu yüzden de giyimleri gayet şık olacaktır. Çiçek rolü kıyafetleri, resimleri marka fiyatlarını sizlerle bu konumuza paylaşacağız.

dilan cicek deniz alev alevde giydigi kiyafetleri

Alev Alev Dizisi Rüya Dilan Çiçek Deniz Kıyafetleri

Alev Alev dizisinde Rüya rolünü canlandıran son olarak Çukur dizisinde izlediğimiz Dilan Çiçek Deniz giydiği her kıyafeti kendine yakıştıran güzel bir fiziğe sahiptir. Dilan Çiçek Deniz de Rüya ile başka bir karaktere bürünecek  o da arkadaşı Çiçek ile birlikte hayata tutunma çabasında olacaktır. Zengin bir hayatları varken bir alev her şeyi değişecektir. Rüya da hayalleri olan genç bir kızdır. Hayat onları hayal kırıklığına uğratsa da onlar küllerinden doğacak azimli insanlar. Bu yüzden giyimleri de kendilerinden emin şık uyumlu kıyafetlerden oluşacaktır.

alev alev dizisi kiyafetleri resimleri

Dilan Çiçek Deniz’in giydiği siyah büstiyer pantolon ve siyah ceket çok sevildi. Alev Alev dizisi kıyafet resimlerini paylaşmak için araştırmalarımız sürüyor.

alev alev dizisi ab total reyting siralamasi

Alev Alev Dizisi Erkek Oyuncular Berker Güven, Cihangir Ceyhan Kıyafetleri

Alev Alev dizisinin 3 kadın başrol oyuncusu olsa da onlara partner olabilecek erkek oyuncularda yer alıyor. Alev Alev dizisi erkek başrol oyuncuları olan Berker Güven ve Cihangir Ceyhan’ın da dizi de rolü çok önemli. Berker Güven İskender rolünü canlandırırken Cihangir Ceyhan Ömer rolü ile seyirci karşısına çıkacak.

Ömer rolünü canlandıran Cihangir Ceyhan daha çok mahallenin has delikanlısı rolünü oynayacağı için gömlek pantolon klasik tarzda olacaktır. Cihangir Ceyhan’ın giydiği gömlek pantolon modellerini de konumuza ekleyeceğiz. cihangir ceyhan garson kiyafeti

Alev Alev dizisinde İskender rolünü canlandıran oyuncu Berker Güven genç yakışıklı bir oyuncudur. Çiçek ve Rüya’nın yangının ardından yanında olarak onlara destek olacaktır. Zengin olmayan hayatları giyimlerinden fark edilecek ve tişört, gömlek pantolon tarzı giyinecektir. Zengin pahalı kıyafetler yerine herkesin ulaşabileceği kıyafetlerin tercih edileceğini düşünüyoruz. cihangir ceyhan takim elbise gomlek ceket

Alev Alev dizisinde yer alan oyuncuların kıyafetleri, kullandığı aksesuar çanta kolye küpe saat vb.  resimlerini ve fiyatlarını sizlerle paylaşacağız. Alev Alev dizisi kıyafetlerinden markasını merak ettiklerini bizlere yorum kısmından yazarsanız bizlerde sizlere doğru resimlerle fiyat bilgilerini paylaşmak isteriz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. hakan dedi ki:

  final bölümünde iskenderin çiçek ile hapiste görüştüğünde giymiş olduğu t-shirt nerede bulabilirm

 2. Saye Gül dedi ki:

  Final bölümünde Çiçeğin giydiği yeşil hırka ?Nerde bulabilirim ?

 3. Anonim dedi ki:

  Cemrenin final bölümündeki reptil çantayı nerde bulurum

 4. Yağmur dedi ki:

  Çiçeğin giydiği krem trençkotun markası nedir

 5. Eda dedi ki:

  25. Bölümde Tomris’in düğünde giydiği siyah kıyafet hangi markanın? lütfen paylaşın:)

 6. Güngören menteşe dedi ki:

  Son bölümde İskenderin giydiği yakası kürklü montun markasını ogrenebilirmiyim

  1. Şükran dedi ki:

   Ay bende şuan onu araştırıyorum siz ögrendiyseniz markasını yazabilirmsiiniz eşime alacam

 7. Anonim dedi ki:

  En son bölüm de Tomris karakterinin giydiği kahverengi cicekli elbise.

 8. Ersen Düvenci dedi ki:

  Çocuk oyuncu güneşin montunun markası nedir acaba

 9. ALİ dedi ki:

  DÜN AKŞAMKİ BÖLÜMDE CEMRENİN GİYDİĞİ SİYAH KAPŞONLU MONT MARKASI (ALEV ALEV)

 10. Anonim dedi ki:

  Rüyanın Son bölümde giydiği beyaz zemin üzerine turuncu ekoseli gömleğin hangi mağazaya ait olduğunu öğrenebilirmiyim acaba teşekkürler

 11. Şule dedi ki:

  Tomrisin giydiği kiremit rengi siyahlı ceketin markası nedir

 12. Suna aydoğdu dedi ki:

  Cemrenin giydiği bordo ekoseli gömleğin markasi nereden

 13. Hülya dedi ki:

  Tomris’in 13.bölümde giydiği gri boğazlı kolu detaylı kazak markası lütfen

 14. Tulay dedi ki:

  13 bölümün Tomris boğazlı kolu detaylı bluz markası ve fiyatı nedir acaba

 15. Anonim dedi ki:

  13 bölümün Tomris boğazlı kolu detaylı bluz markası ve fiyatı nedir acaba

 16. Ayse dedi ki:

  Cemrenin 13. Bölümdeki kareli gömleğinin markası nedir acaba paylaşabilirmişsiniz.

 17. Ayse dedi ki:

  Alev alev 13. Bölümdeki cemrenin kareli gömleğinin markasını paylaşirmısiniz

 18. Yusuf dedi ki:

  Bugün ki bölümde Bülent’in kumar masasında giydiği gömlek markasını paylaşabilir misiniz?

 19. Anonim dedi ki:

  Cemrenin sapkasi nereden acaba

 20. Anonim dedi ki:

  Çiçeğin giydiği uzun hırkanın markasını öğrenebilir miyim

 21. 😊 dedi ki:

  Çiçegiñ geydigi uzun hirka hangi marka!!??

 22. Berna dedi ki:

  Cemrenin 9. Bölümün sonunda 10. Bölümün başında giyidiği siyah mont hangi marka ? Lütfen paylaşın. Teşekkürler

  1. Anonim dedi ki:

   CEMRENİN DÜN AKŞAMKİ GİYDİĞİ SİYAH KAPŞONLU MONT.

 23. Aynur dedi ki:

  Merhaba cemrenin sonuncu(10) bölümde giydiği kahverengi kazak hangi marka? Ben zara diğe biliyordum ama bulamadım

 24. Aysel dedi ki:

  Rüyanın son bolumde giydigi mont tu nereden bulabilirim beyaz arkasinda yazi olani cevap verebilirmisiniz lutfe

 25. duygu dedi ki:

  rüya nin yeni bölümdeki ceketi nerede bulabilirim

 26. Kardelen dedi ki:

  Merhaba alev alev dizisindeki 10 bolum fragmanindaki ruyanin giydigi kaban hangi markadir.

 27. Merve dedi ki:

  Rüyanın 7.bölümde giydiği siyah kaban nereden?

 28. Hanife dedi ki:

  Cemrenin yeni botlari nereden acaba? Cok hoslar

 29. Anonim dedi ki:

  Ömerin kolundaki bileklikler

 30. İrem dedi ki:

  O güneşli kolyenin hangi marka olduğunu söyler misiniz

 31. Anonim dedi ki:

  Rüyanın son bölümde Ömer’le akşam konuşurken üzerindeki mavi tüylü hırkayı nasıl temin edebilirim

  1. Anonim dedi ki:

   Miraoffıcal

 32. nur dedi ki:

  merhaba cicek son bolumde bir uzun mavi gri tonda urgulu hirka gimisti marka ve fiyat lutfen.

 33. el turco dedi ki:

  Son Bölümde Ozanin giydigi Olive yesili ceket/mont

 34. Anonim dedi ki:

  Son bölümde cemrenin giydiği mont ne marka

 35. Eda dedi ki:

  Çiçeğin 6.bölümde giydiği gri uzun hırkanın markası nedir acaba

 36. Fatma dedi ki:

  Rüyanın 6 bölümde giydiği kahverengi ceket (10 aralık)

 37. Anonim dedi ki:

  Rüyanın kahve rengi süet çantasının markası

 38. Cansın dedi ki:

  Rüyanın kullandığı süet çantası hangi marka acaba. Yardımcı olursanız sevinirim

 39. Merve dedi ki:

  5inci bolumde sevalin giydigi siyah ve altin simli blazer ceketin markasi nedir nerden alabilirim

 40. Dilek dedi ki:

  Cemrenin üzerindeki yeşil mont sorucaktım hangi marka

 41. Seval duman dedi ki:

  Ömerim son bölümde giydiği siyah şapkası da fermuarlı hırka nereden

 42. Anonim dedi ki:

  1. Bölümde cemrenin taktiği saatin markası ve modeli

 43. Hatayci dedi ki:

  4. Bölümde Atlasın babası Bülent in giydiği mavi cizgili gömleğin markası nedir.

 44. Nashi dedi ki:

  Royanin cantasi kahve rengi 4 bolumun markasi ne?

 45. Hayat dedi ki:

  Çocuk oyuncu Güneş in salopetinin markası nedir

 46. /// dedi ki:

  Rüyanın siyah takımı ile beraber kullandığı kolyesi nereden ?????

 47. Sebnem yahsi dedi ki:

  Rüya rolündeki oyuncunun açılışta giydiği beyaz elbise ve siyah notların marka ve fiyatini merak ettim