Alev Alev Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri (Marka & Fiyat)

30 Yorum 3.101 kez okundu.

Alev Alev Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri… Alev Alev dizisi 22 ekimden itibaren yayın hayatına başlarken dizide giyilen kıyafetleri sizlerle buluşturmak istedik. Alev Alev dizisinde yer alan her oyuncu kendi karakterine göre kıyafetler seçerek rolün seyirci tarafından kabul görmesi benimsenmesi için uğraşır. Bu yüzden de kıyafetlerde dizilerin izlenmesi ve reytinglerini etkilemektedir.  Alev Alev Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Alev Alev Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Marka Fiyatları

Alev Alev dizisinde Rüya'nın giymiş olduğu deri trençkot21 Ocak 2021 Alev Alev dizisinde Rüya’nın giymiş olduğu deri trençkotun markası: h6byhazalozman

14 Ocak Alev Alev dizisinde Rüya'nın giydiği kürk mont14 Ocak Alev Alev dizisi Rüya karakteri (Dilan Çiçek Deniz) giymiş olduğu kürk montun markası: diprojectcollection

Alev alev dizisinde Rüya'nın giydiği peluş montAlev alev dizisinde Rüya’nın son bölüm giydiği peluş mont markası Mihaofficiall.

Alev Alev dizisi Rüya’nın giydiği kaban markasıAlev Alev dizisi 17 Aralık günü Rüya’nın – Dilan Çiçek Deniz giydiği kaban markası Sazaga.

Alev Alev Dizisi Cemrenin ceketiAlev Alev Dizisi Cemre’nin giydiği ceket hangi marka diyenlere: İpekyol marka.

Alev Alev Dizisi 6.Bölümde Rüyanın kahverengi ceketi neredenAlev Alev Dizisi 6.Bölümde (10 Aralık) Rüyanın kahverengi ceketi nereden diye merak edenlere: Rüya karakterinin ceketi sagazacouture marka.

Alev alev dizisinde Rüya’nın giydiği kabanAlev alev dizisinde 10 Aralık perşembe günkü bölümde Rüya’nın giydiği kaban markası Twist.

alev alev dizisinde Rüya’nın kombiniAlev alev dizisinde Rüya’nın 2. bölümde giydiği kombinin tasarımı Selim Baklacı, şık elbisenin fiyatı 229 lira.

Dilan Çiçek Deniz’in alev alev dizisinde Rüya giydiği elbiseDilan Çiçek Deniz’in Alev alev dizisinde 2. bölümde 12 Kasım günü Rüya’nın giydiği elbise Selma Çilek markalı, fiyatı 2450 lira.

Alev Alev dizisinin 1. bölümünde 5 Kasım Perşembe günü Cemre, Rüya ve Çiçek’in giymiş olduğu kıyafetler Maison Ju tarafından tasarlandı. 2500 ile 3000 lira arasında değişen fiyatlı elbiseler dizinin ilk bölümüne damga vurdu.Alev Alev dizisi Cemre Ruya ve cicek'in kiyafeti

Ay Yapım imzası taşıyan Alev Alev dizisi iddialı bir şekilde yayın hayatına başlarken dizinin oyuncu kıyafetleri bu konumuzda sizlerle olacak.  Alev Alev dizisinde yer alan tüm oyuncular hangi elbiseyi giydi, hangi aksesuarı kullandı resimleri ve marka fiyat bilgilerini sizler için ekleyip sürekli güncelleyerek yeni kıyafetleri ekleyeceğiz.

alev alev dizisi reytingleri

Alev Alev Dizisi Cemre Demet Evgar Kıyafetleri

Alev Alev dizisinde Cemre rolünü canlandıran Demet Evgar rol aldığı her dizide devleşti. Oyunculuk kabiliyetinden söz etmeye gerek bile yokken bu dizi de şiddet gören ve şiddet gördüğü halde mağdur duruma düşen Cemre rolüne hayat verecek. Bu yüzden de hayattan istediklerini alamamış, biricik yavrusundan ayrılmış bir anneyi canlandırırken bu karakteri kıyafetlerine yansıyacaktır. Özenli kıyafet seçimleri yapılarak karakterin seyirci tarafından benimsenmesi istenecek. Demet Evgar’ın kıyafetleri, kolye takı gibi aksesuarları marka fiyat bilgisini resimlerle sizlerle paylaşacağız. alev a lev cicek ruya kiyafetleri

Alev Alev Dizisi Çiçek Hazar Ergüçlü Kıyafetleri

Alev Alev dizisinde Çiçek rolü canlandıran oyuncu Hazar Ergüçlü uzun zamandır ekranlardan uzak kalmıştı. Alev Alev dizisinde izleyeceğimiz güzel oyuncu da genç hayat mücadelesi veren birisi. Bu yüzden de giyimleri gayet şık olacaktır. Çiçek rolü kıyafetleri, resimleri marka fiyatlarını sizlerle bu konumuza paylaşacağız.

dilan cicek deniz alev alevde giydigi kiyafetleri

Alev Alev Dizisi Rüya Dilan Çiçek Deniz Kıyafetleri

Alev Alev dizisinde Rüya rolünü canlandıran son olarak Çukur dizisinde izlediğimiz Dilan Çiçek Deniz giydiği her kıyafeti kendine yakıştıran güzel bir fiziğe sahiptir. Dilan Çiçek Deniz de Rüya ile başka bir karaktere bürünecek  o da arkadaşı Çiçek ile birlikte hayata tutunma çabasında olacaktır. Zengin bir hayatları varken bir alev her şeyi değişecektir. Rüya da hayalleri olan genç bir kızdır. Hayat onları hayal kırıklığına uğratsa da onlar küllerinden doğacak azimli insanlar. Bu yüzden giyimleri de kendilerinden emin şık uyumlu kıyafetlerden oluşacaktır.

alev alev dizisi kiyafetleri resimleri

Dilan Çiçek Deniz’in giydiği siyah büstiyer pantolon ve siyah ceket çok sevildi. Alev Alev dizisi kıyafet resimlerini paylaşmak için araştırmalarımız sürüyor.

alev alev dizisi ab total reyting siralamasi

Alev Alev Dizisi Erkek Oyuncular Berker Güven, Cihangir Ceyhan Kıyafetleri

Alev Alev dizisinin 3 kadın başrol oyuncusu olsa da onlara partner olabilecek erkek oyuncularda yer alıyor. Alev Alev dizisi erkek başrol oyuncuları olan Berker Güven ve Cihangir Ceyhan’ın da dizi de rolü çok önemli. Berker Güven İskender rolünü canlandırırken Cihangir Ceyhan Ömer rolü ile seyirci karşısına çıkacak.

Ömer rolünü canlandıran Cihangir Ceyhan daha çok mahallenin has delikanlısı rolünü oynayacağı için gömlek pantolon klasik tarzda olacaktır. Cihangir Ceyhan’ın giydiği gömlek pantolon modellerini de konumuza ekleyeceğiz. cihangir ceyhan garson kiyafeti

Alev Alev dizisinde İskender rolünü canlandıran oyuncu Berker Güven genç yakışıklı bir oyuncudur. Çiçek ve Rüya’nın yangının ardından yanında olarak onlara destek olacaktır. Zengin olmayan hayatları giyimlerinden fark edilecek ve tişört, gömlek pantolon tarzı giyinecektir. Zengin pahalı kıyafetler yerine herkesin ulaşabileceği kıyafetlerin tercih edileceğini düşünüyoruz. cihangir ceyhan takim elbise gomlek ceket

Alev Alev dizisinde yer alan oyuncuların kıyafetleri, kullandığı aksesuar çanta kolye küpe saat vb.  resimlerini ve fiyatlarını sizlerle paylaşacağız. Alev Alev dizisi kıyafetlerinden markasını merak ettiklerini bizlere yorum kısmından yazarsanız bizlerde sizlere doğru resimlerle fiyat bilgilerini paylaşmak isteriz.

Yorum yaz

30 Yorum

  1. Cemrenin 9. Bölümün sonunda 10. Bölümün başında giyidiği siyah mont hangi marka ? Lütfen paylaşın. Teşekkürler

  2. Merhaba cemrenin sonuncu(10) bölümde giydiği kahverengi kazak hangi marka? Ben zara diğe biliyordum ama bulamadım

  3. Rüyanın son bolumde giydigi mont tu nereden bulabilirim beyaz arkasinda yazi olani cevap verebilirmisiniz lutfe

  4. Avatar Sebnem yahsi

    Rüya rolündeki oyuncunun açılışta giydiği beyaz elbise ve siyah notların marka ve fiyatini merak ettim

Etiketler